Šta je novo?

Savet , misljenje , iskustvo , Honor 8x , silikonska plasticna providna futrola

BaKINEba

Poštovan
Učlanjen(a)
13.10.2018
Poruke
36
Poena
54
Pozdrav ljudi , koja je svrha uzimati silikonsku futrolu providnu ako ce vrlo brzo da pozuti , uzeo bi Honor 8x plavi , greh je uzeti bilo sta drugo osim providnu futrolu za ovaj telefon , a opet ne bi da ga nosim bez zastite , znam da je tako najlepse al ja ne bi , a ne bih ni da na njegova plava ledja stavljam neku crnu futrolu koja je poenta , e sad me zanima ja do sad svaku silikonsku providnu futrolu sto sam uzeo pozutela je vrlo brzo , nije mi to toliko smetalo jer sam do sada uvek imao crni telefon , zato sad i Hocu ovaj lepi Honor 8x plavi da uzmem smorili su me crni telefoni , da malo razbijem monotoniju , pa me zanima vase misljenje jel postoji neka silikonska providna futrola da ne zuti posle nekog vremena , kontam da ne postoji jer od zracenja pozuti ... e sad me zanima do sad nisam koristio one plasticne providne futrole , jel i one isto pozute posle nekog vremena kao silikonske ili ne ? Jel koristi neko silikonsku ili plasticnu futrolu providnu a da mu nije pozutela ?

Mislim na ovakve plasticne providne :



picture hosting
 
Ja Sam uzeo takodje providnu, oficijalna honor nije pozutela vec God Dana a i pusac Sam.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
@neshtry Koliko je dugo imas i jel pozutela ? Kontam da ovo zanima jos dosta ljudi koji imaju neki od ovih novih teledona sa drecavim i ledjima u boji ... plavoj zelenoj crvenoj , a danas ima sve vise telefona u takvoj boji , koja je to steta staviti u bilo sta drugo osim u nesto providno ... zato sam i trazio misljenje ono gore ..
 
Poslednja izmena:
Ja sam naprimer za dosta telwfona porucivao po brdo tih siliconskih za po 1$ i manje... posle mesec dana pozuti bacik stavim novu..
Ili kupis kvalitetniju pa menjas na par meseci.. ali ne opterecuj se imas sve kod braca kineze za Dzabe :)
Jedino sto to uglavnom stiti samo od grebanja,zastita je nikakva. Naruci za 10$ 10 komada silikknskih i ne opterecuj se...

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ja Sam uzeo takodje providnu, oficijalna honor nije pozutela vec God Dana a i pusac Sam.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

Gde si je uzeo ? Godinu dana nije pozutela to je odlicno ako je tacno ... koji tel je u pitanju ? , posto je Honor 8x tek izasao tesko da kod nas ima bilo sta jos od tih maski , morace proci bar jos 2 , 3 nedelje da bi bilo nesto ..
@DusanMilosevic ma kakvi nemam ja te naloge za kupovanje u inostranstvu , samo kod nas uzimam ...
Cekam da vidim jel ima ko da koristi neku plasticnu providnu , da kaze dal pozuti i ona , prosto ne mogu da verujem da ne postoji da se uzme nista od zastite da je providno a da ne pozuti
 
I to nije lose .. gde je uzela kod nas negde ? Ne znam kakva je ova sto oni daju u kutiji zapakovanu sa telefonom kod Honor 8x ... vidim po recenzijama da daju providnu silikonsku
 
Maskice se kupuju iskljucivo na Aliju i slicnim sajtovima, osim ako ti odgovara da maskicu koja na Aliju kosta 2-3$ placas 1000 dinara ovde, ili da one od 50c placas 500-600 din.
 
Opet napominjem da ja preko alija i ostalih sajtova ne kupujem , a ni ljudi oko mene .... ovde sto ima to kupim kao i verujem 90 posto obicnih ljudi ... znam da je skuplje j..b..g :)

Znaci u vipu i mts ima tih originalnih za honor i huawei , ma ja uzeo neku za 300 din za j7 2016 i pocela da zuti vec posle mesec dana , al ae crni je telefon pa me bas briga , al ovaj Honor je ipak druga prica , steta ga je staviti u nesto ruzno ..

Jel imao ko iskustva sa ovim plasticnim providnim ili bar nekog u okruzenju , a da mu nije pozutela ?
 
Nazad
Vrh Dno