Šta je novo?

Ukljucavanje prenosa podataka (data) samo za email?

Sato

Poštovan
Učlanjen(a)
17.10.2018
Poruke
111
Poena
69
Da li mozda postoji opcija da se ukljuci prenos podataka (data) samo za email client (outlook, gmail..) Android RN5

Imam prepaid sim, tako da trenutno koristim samo kucni WiFi za prijem email-a.
 
Poslednja izmena:
Možda postoji opcija u podešavanja. Na iPhone je to moguće, sad ne znam za druge telefone ali verovatno da može, pročačkaj malo settings


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
MIUI ima tu opciju, u Security appu ako se dobro secam.
(RN5 = Redmi Note 5?)
 
MIUI ima tu opciju, u Security appu ako se dobro secam.
(RN5 = Redmi Note 5?)

U pravu si. U security settings je. Sada je po defaultu aktiviran data za instalirane i sve sistemske aplikacije.

Znaci morao bih da iskljucim sve i ostavim samo outlook ukljucen ako hocu data na mobile?

Zna li se priblizno koliko mb treba za prosecno citanje emaila bez slika i videa?
 
Poslednja izmena:
Ne mnogo. Računaj da jedan karatker zauzima 2 bajta (B- bajt, b - bit). Znači ako mejl ima 500 karaktera, onda je veličina mejla 1kB. Osim sadržaja mejla, tu su još i podaci koji se odnose na vreme slanja, adresu pošiljaoca, podaci koji se utroše za komunikaciju sa serverom, ali sve je to zanemarljivo.
 
Imaš aplikacije gde se setuju prava aplikacija da izađu na mobilni net. Ne mogu se setiti imena (recimo AfWall, i sl)

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Zamolio bi modertora, prvog sto svrati u temu, da prepravi naziv odnsono ispravi naziv i umesto "Ukljucavanje" napise "Ukljucivanje", da "a" zameni sa "i".
Hvala
 
Zamolio bi modertora, prvog sto svrati u temu, da prepravi naziv odnsono ispravi naziv i umesto "Ukljucavanje" napise "Ukljucivanje", da "a" zameni sa "i".
Hvala
+1
Greska u kucanju na novoj tastaturi... Sve mi klize slova...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Па и укљуцавање нешто значи, неки облик од кљуцати. А како ти је склизнуло од и до а? ;)
 
Nazad
Vrh Dno