Šta je novo?

Tesla 9.2

Srle22

Cenjen
Učlanjen(a)
24.11.2012
Poruke
897
Poena
180
Procitao sam clanak na Benchnarku o ovom telefonu i razmisljam o eventualnoj kupovini. Ima li ko ovaj telefon i kakva su prakticna iskustva u koriscenju?
Unapred hvala za sve informacije.
 
Немам овај телефон, нити иједан из Тесла кухиње, али по искуствима неких који су их имали чини се да би их ваљало избјегавати.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Imao sam Teslu,nema pravila ili je ok ili đubre...
Moja bila đubre,prvo crkao ekran,pa promenili a onda crkao digitajzer(tač)...komšijin isti takav radi dan danas....

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Kineska niža klasa. Za izbegavanje. Ne daj da te ime zbuni.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Procitao sam clanak na Benchnarku o ovom telefonu i razmisljam o eventualnoj kupovini. Ima li ko ovaj telefon i kakva su prakticna iskustva u koriscenju?
Unapred hvala za sve informacije.
Zaobiđi. Najniža kineska klasa kojoj su samo zalepili Tesla logo. Mnogo bolje ćeš proći sa nekim Xiaomijem.

Ovaj tesla ti je samo rebrendirana kinezara zvana Allview X5 Soul
 
Poslednja izmena:
K'o i što je Tesla srpski. :d Potpuno isto funkcionušu. ;)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pokušavam već neko vreme da ga nađem ali ne ide. ComTrade se dobrano uvukao RATELu kad u registru za ovog čak i ne piše ko je proizvođač nego su samo oni zavedeni.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ne da je moguce nego je sigurno, svi Tesla telefoni su za izbegavanje, bez izuzetaka. Da kostaju ravno duplo manje, pitanje bi bilo da li se isplati uzimati ih.
 
Moguće je da je to neki kineski "rebrend only" model

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
Svi do sada su bili takvi, ali je za prvih par serija bar pisalo u registrima ko je proizvođač i sve su bili Kinezi koji upravo i rade telefone spremne za brendiranje po narudžbi.

Svakako zaključak je NE KUPOVATI, a to što Benč uzme pare od ComTradea da bi im nahvalio škart od telefona pa se dive 720p ekranu i slušalice kače na 3.5 INČNI priključak (ja i dalje ne verujem da ovo nisu ispravili nego su takav video objavili na YT kanalu :D :D :D) je već druga stvar.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Za Tesla telefone, jedan prodavac mi rekao u "poverenju" da se Tesla modeli uzimaju samo sa X.3 ... znaci tipa 9.3 , a nikako 9.1 9.2 modeli.
Kao u toj 3 seriji kod modela budu uvek ipravljene sve greske. E sada da li je to tacno ili ne, ne znam, ne koristim te telefone ali dok sam blejao u randji i nesto cekao, bzvz caskali pa mi to rekao.
 
'U poverenju' nema taj pojma šta priča. To su različiti modeli, različitih proizvođača, iz različitih fabrika, nema tu nikakvih grešaka za ispravljanje.
 
Mislim da smo im dali i previše prostora. Svima sve jasno. Telefon za izbegavanje, ne treba trošiti dalje reči.
Ako neko baš vole...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Zena ima tesla 9.2 radi sve super brzo i bez greske...za te pare odlican telefon i ovako sve telefone sklapaju kinezi :)
 
Nazad
Vrh Dno