Šta je novo?

Tp-link Archer C9 - revert firmware

Bad Habbit

Slavan
Učlanjen(a)
23.07.2005
Poruke
2,418
Poena
390
Danas sam zbog loseg wifi-a instalirao dd-wrt na ovaj ruter. Posto je brzina ista, a dd-wrt mi se ne svidja hocu da se vratim na stock firmware, ali ne mogu sada da nadjem revert firmware. Moze li neka pomoc? U pitanju je c9 v1.
 
Ako nadjem jos nesto postavicu

Nadam se da ce pomoci. Slicno sam ja radio na netgearu davnoooo. (ne micem se sa gargoyla nakon minera u official firmwareu)
Znam da ti trazis revert to stock, gledam da ti nadjem opciju bez usb to ttl adaptera i lemljenja.

Evo ti i neki Github link doduse lik se ogradio da ima v3
GTH revert to stock


 
Poslednja izmena:
Hvala. Ali treba mi neko provereno resenje. Ovaj kaze da je za v3. Ja sam na v1 a to nije provereno. Samo mi jos treba da brickujem ruter posto sam vec napravio ovaj ddwrt problem. Ovo drugo ne bih uradio za tri zivota. :)

Hvala u svakom slucaju. Ali dok nesto ne izadje sto je provereno, nebih da rizikujem.
 
Probaj se obratiti @zooroo jer on prodaje te V1 verzije i razume se oko toga. Imas ga i na oglasu negde sam ga spazio par dana u nazad.
 
Hvala. Ali treba mi neko provereno resenje. Ovaj kaze da je za v3. Ja sam na v1 a to nije provereno. Samo mi jos treba da brickujem ruter posto sam vec napravio ovaj ddwrt problem. Ovo drugo ne bih uradio za tri zivota. :)

Hvala u svakom slucaju. Ali dok nesto ne izadje sto je provereno, nebih da rizikujem.


Nacekaces se. Koliko vidim nema stripovan bootloader za tu verziju nigde, makar na prve 2 strane googla koje sam gledao. Jedino neki ruja da je to odradio pa da opet rizikujes.

Koliko vidim posto ima broadcom cip bice ti to mrka kapa.

Nasao sam i ovo na njihovom faqu ali je to opet za ver3 https://www.tp-link.com/us/faq-1482.html. Probaj da ih kontaktiras oni mogu najbolje da ti pomognu.


Zasad imas 2 opcije. Da lemis ttl adapter ili da ga brikujes/nateras u recovery mode pa da mu preko tftp uploadujes firmware. Imao sam tp (one najbolje 1043nd, 941nd i 841 i to su bili najlaksi i najbolji za flesovanje).

Cim ga nema na ddwrt stranici za revert to stock znaci da je neka zajebana rabota i da nema interesenata za to
 
Ok, hvala. Videcu sta da radim. Najverovatnije necu nista, jer bolje da imam i taj ddwrt, nego da nemam ruter uopste, pogotovo sto je poprilicno skupo placen.

@Apple

Ne zna ni on. Odnosno ne zna za neko jednostavno resenje, bez lemljenja i ostalog.
 
Nazad
Vrh Dno