Šta je novo?

Tidal HiFi, kako dobiti najbolji zvuk?

alientek ti je bacen novac,dajes pare na integralac da ga koristis kao DAC.plus,cena mu je suluda,ovo je preko duplo skuplje...

mislim da nema potrebe za DAC-om za te mikrolabove,jedino da vidis da isforsiras WASAPI ili asio sa tim stream-om.ako ne bi mogao WASAPI sigurno moze nekako bar asio4all,to sacekaj nekog ko koristi tidal kako da ispodesavas.

za sve preko treba nov setap,po meni sledeci stepenik posle mikrolaba je integrisano klipsch/edifier resenje,ili da dovuces taj alientek ili topping integralac i trazis jace kutije.da sam na tvom mestu proveo bi duze vreme sa tim mikrolabovima,ako nista drugo znaces sta hoces detaljnije i samim tim sta sledece da gledas.ako je problem nedostatak basa jer slusas pretezno elektroniku/bass heavy muziku bez sabvufera nikad neces biti potpuno zadovoljan.
 
hvala na odgovoru. samo sto sam ih uzeo(Microlab)..... proguglacu vezano za wasapi. a sta mislis da li ce druga zvucna doneti ista bolje? ploca je asus b350 prime plus, imam pci i pci expres slot
 
mozes jos 1000 puta da me pitas isto pitanje,necu promeniti odgovor.
 
wow. skinuo sam jriver media centar uključio wdm drajver i exclusive wasapi mode....ima razlike :)
 
Što se DAC a tiče, za sada je overkill SMSL M6. Koštaće 120€ na Alliju 11.11 . Ako možeš da sačekaš da tada kupiš
 
Microlab B77 nisu HiFi zvučnici.
Ne opterećuj se poboljšavanjime jer se ne isplate na tom cenovnom i kvalitativnom nivou.
Pare bolje uloži u odlaske na koncerte kvalitetne muzike.
 
Slažem se da za trenutne zvučnike nema potrebe kupovati DAC. Ako razmišljaš na duže staze i imaš u planu da ih menjaš za nešto bolje u nekom ne tako dalekom roku onda ima smisla razmisliti o nečem boljem od Xonar DG-a, npr. Topping D30 je veoma hvaljen a uklapa ti se u budžet.
 
ja se ne bih ni u tom slucaju ogranicavao na format,integralci uzimaju maha pa vrlo verovatno mu posle nece trebati karta/dac.
 
ipak sam prešao na O Deus ASIO Link Pro :) za sad mi ništa bolje ne treba
 
sve to jako slicno radi,tj isti je princip.ja licno sam uvek imao ogromnih problema sa tim budzevinama i uvek bi stock asio ili wasapi resenje radilo neuporedivo stabilnije,a posto me primarno zanima bit perfect ili sto blize tome apsolutno mi nista drugi i ne treba za reprodukciju i/ili slanje van kompa.

da se razumemo,ne sporim da je asio i u praksi bolje resenje (sam pretezno koristim asio ali ja imam nativni asio,wasapi mi je mislim samo u video plejeru) ali sve to je realno cepidlacenje za ovu mid i prosumer audio opremu.
 
Nazad
Vrh Dno