Šta je novo?

Jdownloader

faca

Slavan
Učlanjen(a)
08.08.2004
Poruke
3,572
Poena
435
Moja oprema  
Laptop
Acer Aspire A5 515 Ryzen 5 5500
Mobilni telefon
Xiaomi Poco F4 8/256
Pametni uređaji
Xiaomi watch S1
Xiaomi Body Composition Scale 2
Pristup internetu
  1. Optički internet
Треба ми програм за скидање више .rar фајлова који чине једну целину - филм. Колико се сећам овај програм сам користио пре 10ак година. Скунуо сам неку нову верзију, али је проблем што ми није запамтио докле је стигао са скидањем приликом гашења па паљења рачунара. Шта треба урадити да памти скинутист фајлива? Ти фајлови су велики а скидање иде споро јер немам премијум пакет.
Да ли постоји нека екстензија која скида и памти када се угаси рачунар? Битно је да не почиње сваки пут испочетка да скида.

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
За почетак је потребно да и сервер подржава наставак скидања, некада многи то нису могли. Како мислиш гашење и паљење, не затвараш програм, не побуни се, не напише неку информацију о томе да ли ће да буде могућ наставак? Колико знам, jDownloader уме на настави прекинут пренос па је могуће да сервер то не дозвољава.
А да не гасиш и палиш док не скинеш цео фајл? Или скидаш фајл по фајл па кад хоћеш да гасиш, сачекаш да заврши тај један.
 
Знам да jDownloader то може, тако сам скидао пре више од десет година. Синоћ сам нешто ставио да се скида 1000MB (један део) и скинуло се пола, нисам хтео да ми комп ради целу ноћ па сам га угасио. Ујутру упалио, покренуо јD и стајало је колико се скинуло али пошто тражи captcha пребацио ме на сајт где сам штиклирао "ја нисам робот" и онда је почео да скида испочетка.

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Server ne podržava nastavak downloada.
 
Nazad
Vrh Dno