Šta je novo?

Samsung A7 2018 vs Huawei P20 Lite

risa

Čuven
Učlanjen(a)
27.04.2003
Poruke
1,186
Poena
675
Razmisljam o kupovini jednog od ova 2 telefona pa me interesuje kom telefonu da dam prednost?
Vidim da su u sličnom cenovnom rangu...

Nisam neki profi korisnik telefona...Naravno da fotke imaju prednost i vidim da oba telefona imaju 4GB rama
 
Samsung A7 2018 je dosta nov uređaj, malo ga ljudi ima i nisam siguran da će nako tako brzo imati poređenje "iz prve ruke".
Mogu da napišem malo za model A8 2018, koji koristim već nekoliko meseci, koji ima manji ekran od A7 i ima samo jednu kameru pozadi. Hardverski, što se tiče SOC, mislim da su isti...
Što se tiče kamere, mogu da kažem da sam zadovoljan, da pravi nešto bolje fotografije od RN5 koji takođe koristim. Dalje oko kamere ne mogu da kežem nešto mnogo, pošto je slabo korsitim i uglavnom za manje bitne stvari.
Samsung A8 ima odličan amoled ekran i ceo telefon je jako kvalitetno urađen. Sistem je dosta fluidan i zaista dobro radi (za mene malo neočekivano od Samsunga).
Telefonom sam vrlo zadovoljan, do te mere da razmišljam i da umesto RN5 za drugi telefon takođe uzmem A8. Doduše na to ima uticaja i sama veličina telefona koja meni baš odgovara u slučaju A8 (A7 je prilično veći).
 
Nazad
Vrh Dno