Šta je novo?

Program za čitanje teksta (pretvaranje teksta u govor)

BFuser

Cenjen
Učlanjen(a)
20.07.2012
Poruke
217
Poena
169
Zna li neko dobar program za čitanje teksta i pretvaranje u govor? Mislim na čitanje teksta koji je na srpskom il nekom sličnom jeziku.
Pretragom sam našao Google Translate ali on zahteva internet pristup i može da se unese samo ograničen broj znakova za čitanje.
 
Ima neka naša firma Alfanum. Između ostalog, imaju i tako nešto. Pretpostavljam da nije besplatno, a ne znam ni da li je potreban internet.
 
Probao sam Balabolku al ne znam ima li opcija za srpski jezik i kako da je aktiviram, nasao sam samo na engleskom jeziku da cita.
 
Alfanum ima opciju koja 95% zvuči kao prirodan glas. Naravno u pitanju je srpski jezik.
 
Ja sam na tom sajtu Alfanum napravio za Sygic navigaciju dodatne glasove koje nije imala pa me je sajt blokirao jer sam mu brzo tražio izgovaranje reči uz podešavanje.
Kasnije mi se javio neki lik i odblokirao me.
Tako da pažljivo sa trošenjem njihovih dragocenih resursi da im ne trošite mnogo struju i procesor jer će vaša IP adresa da završi na crnoj listi.

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
a što novu alfa snežu ne bi skinuli fraj sa w*r*zhr foruma....mislim ako ne želite da im trošite cpu resurse, ionako to smeće niko ne kupuje. :p danice jš nema nigde okačene samo demo
 
Poslednja izmena:
Pošalji link u pp, ne znam gde da tražim

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam namestao slepom prijatelju taj Alfanum Snezanu i odlicno zvuci. Naravno narodnu verziju jer cene tih programa nisu normalne pogotovo kome su namenjene, i ako razumem da treba da se zaradi treba da ih je sramota da traze tolike pare od invalida ali sta da radis.
 
Nazad
Vrh Dno