Šta je novo?

Apple Event 30.10.2018.

drgonzo

Slavan
Učlanjen(a)
17.12.2006
Poruke
3,723
Poena
435
Novi Apple event održava se 30.10.2018, na atipičnom mestu (Brooklyn, NY) i u atipično vreme (15h po našem vremenu).
Meni je ovaj event jako interesantan, MacBook Air i iPad Pro doživljavaju veliki redizajn, izlazi novi Mac Mini, a biće objavljena i druga generacija Airpods sluški i Apple olovke koja će funkcionisati po istom principu.
Live stream eventa biće omogućen na sledećoj adresi: https://www.apple.com/apple-events/
Neka predviđanja za event: https://www.idropnews.com/news/appl...te-here-are-6-new-products-to-expect/85915/9/
Inače svaki event prati poster na kome korisnici traže naznake onoga što bi trebalo da bude predstavljeno.
Apple je izgleda odlučio da napravi foru na račun toga, pa su napravili 370 različitih logoa koje su poslali novinarima kao pozivnice :d Evo nekih od njih:
Dp0xgcRU0AEgVno.jpg:large
 
Mene zanima Mac Mini.
 
Čekamo novi iPad pro. Valjda cena neće ići gore.
 
Taman da se promeni moj pro 9.7 ocekujem bar 6gb rama i 128gb mininakni storage... mozda bi mogli i neki mini da najave bilo bi lepo...
 
Bilo bi super kad bi AirPods 2 bile neke kvalitetne i udobne sluske, ali sumnjam.
 
I meni su interesantne nove sluske,prve airpods sam preskocio. A novi iPad Pro je svakako zvezda dogadjaja [emoji2956]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tesko da je moguce napraviti jako udobne slusalice koje nece ispadati a da budu ok za sve... za to se mora raditi otisak uveta.... mada bih i ja to bas voleo :)
 
Nijedne nisu za sve,zbog treninga ili trcanja se odricem udobnosti,samo da ne ispadaju,dok mi je vec udobnost i kod sluski bitna kad se zavalim u fotelji i satima slusam muziku. Mora se imati bar dva para minimalno [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne treba da budu neke cudesne slusalice, vec samo kad bi imale promenjive gumene zaptivke, to bi vec odradilo 90% posla.

Ovo trenutno resenje sa cisto plasticnim bubicama mi je neprihvatljivo.

Takodje, ne bi im nista falilo ni da se manju "kljova".

Uostalom, ne treba da izmisljaju toplu vodu.

1506353672000_IMG_873751.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja uzeh Jabra Elite 65t i za sada sam zadovoljan njima. Airpods su užasne slušalice, što po dizajnu, udobnosti i kvalitetu zvuka.

Što se tiče eventa, ako pređu na usb type c baš me zanima da li će sledeći iPhone biti USB Type C. :)
 
Poslednja izmena:
Što se tiče eventa, ako pređu na usb type c baš me zanima da li će sledeći iPhone biti USB Type C. :)
Ne mora ništa da znači, prešli sa na USB-C na MacBooku još pre nekoliko godina...
Trenutno su dva jedina razloga za lightning port kompatibilnost sa ranijim dodacima i manje dimenzije lightninga u odnosu na USB-C...
 
Wild guess... Logo jabuke će biti izrezani oled ekran pa će korisnici moći da stave razne sličice.


Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Way too wild :D
 
Hmm, da... Verovatno će korisnici moći da kupe razne sličice, uglavnom stilizovane jabuke, i da ih stave na taj oled ekrančić.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno