Šta je novo?

GCam / Google Camera

Hvala. Iskreno, ništa posebno, ovo je samo point and shoot, okačio sam zato što se lepo vidi night sight u akciji :)
Omašio je white balance (bandere su sa žutim svetlom) ali zato je lepo izvukao sve ostalo a još uvek slika izgleda prilično prirodno, a ne kao nešto nestručno silovano u Photoshopu.
 
E to je meni sto se dopada,i sto se svima svidja.Slike su prirodne i ne treba nikakva aplikacija da se doradjuje sa efektima.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Stavi pixel 3 xl za topliji white balance ili kako je kod tebe pixel xl za hladniji.
 
Da li ima verzija za redmi note6? Instalirao sam neku verziju, ali nema nijedna od ovih opcija u podešavanjima... Help...

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Da li mozete da okacite vasa setovanja gcama za n9/s9. Skinuo sam idan n6, ali sam totalno nezadovoljan kvalitetom. Na s8 sam koristio gcam i radio je predobro, ali ovde losije od stock app.
 
^
Mozes da okacis setovanja za s8? Ja se mucim bas :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Za s9/n9 koristiti samo idan 3.5 jer je on upeglan. Ima verzija i za oreo i pie.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Sad videh i ovu korisnu temu..
Koju bi ste mi verziju preporucili sa linkom i podesavanjima za s7 edge telenor android 7.0? Ili ako nema neka za taj android instaliracu 8.0. Hvala
 
isto kao ovo gore za s8 sto sam piao. to je zapravo port za s7, i na s7 radi brze nego na s8.ne znam dal na 7.0 radi..
 
Ima li verzija za redmi note6, da li ima veze helio procesor. Imam neku verziju ali nema ovih vasih opcija...help

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Na nekom uzasu kineskom sa mtk procesorom, stara gcam radi i ima hdr. Istu tu verziju stavim na mobilni sa sd653 i na njemu nema hdr opcija ?
Od cega to zavisi ?
 
Otključao sam BL na Redmi Note 5 Ai Dual Camera, Global Version, ne bih da ga rutujem i zezam se sa romovima jer mi Miui odgovara, ali bih zamolio za link za instalaciju Google Camere [emoji4]

RN 5 Pro
 
Koja je poenta otključanog bootloadera ako nećeš da rutujes telefon?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Da instaliram GCam, samo bolja fotografija me interesuje, sve ostalo imam [emoji4]

RN 5 Pro
 
Isto pitanje kao predhodni post. Hoćete podeliti gcam koja naj šljaka na Redmi Note 6 pro. Hvala
 
Danas uzeo Xiaomi Mi A2.... da li moze (i koja verzija) Gcam bez otkljucavanja BL ili ipak mora?

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Mora otključavanje.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Da li neko ima adekvatnu apk za Samsung S8+ Exynos Pie (9.0) ? BEZ ROOTA !

Imao sam fantasticnu gCam na 8.0, ali mi sada treba za 9.0, radio sam fabricki reset.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Mora otključavanje.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
otkljucao sam dajte dajte link za apk za mi a2 [emoji39]

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Jesi li odradio root i ubacio par redova u build.prop ?
Ako si na Pie, onda ubaci sve ovo u build.prop.

persist.camera.HAL3.enabled 1
persist.vendor.camera.HAL3.enabled 1
persist.camera.stats.test 5
persist.vendor.camera.stats.test 5
persist.camera.eis.enable 1


Kod mene na Mi Max 2 radi najnovija Gcam (nocno snimanje, slow motion snimanje, prednja - zadnja hdr+, portret mod)
Mislim da sam i na a2 stavljao poslednju gcam.
 
Kod mene sad radi gcam ali fabricka pise kamera je onemogucena.... tj moze da se slika ali ne moze da se udje u podesavanja... sta da radim?Screenshot_20190403-205042.jpeg

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Kada aktiviras api 2 miui kamera prestaje da radi (ali meni je na redmi 5 plus radila), nista ako hoces miui kameru obrises te linije iz build propa, i proradice, ali ti onda nece raditi gcam
 
Nisam ja na miui jos nisam uspeo da mu to odradim samo je rutovan....

Screenshot_20190403-232109.jpeg
edit:
sad sam video ovo sto je hektor napisao pa cuda probam....

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Koja je razlika između HDR+ i HDR+ Enhanced?

Sa uključenim HDR+ Gcam nije čuvala fotke, nakon slikanja se samo otvori Google galerija sa dve fotke uslikane pre nedelju dana i to je to. Kad sam prebacio na HDR+ Enhanced, normalno ih čuva, ali ne znam da li ima razlika u odnosu na + i da li treba da potražim rešenje za taj bag ili je ovako okej.
 
Nazad
Vrh Dno