Šta je novo?

GCam / Google Camera

Jedva čekam port ove nove verzije za u11, imamo isti senzor kao na p2 pa bi trebalo da bude ovako dobro i kod nas..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Night sight je neverovatan.
9de92c5d5914901027dbd5e25cc3923d.jpg
6096b62f7528ea9862cfaff6316dea3a.jpg
4072e0ac240669e70e55e2dd17533f22.jpg


Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Kakav ti je to zoo vrt, samo patke i guske [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel ima neko preporuku koju verziju koristiti za xiaomi note 5?
 
Skinuo night sight mod za lg g7 ali instalacija nije isla do kraja.Ovakvi noćni rezultati su neverovatni, nadam se da ce ubrzo ispeglati tu verziju za siru masu.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
S9 plus i gcam brutalno dobro
IMG_20181025_201852.jpg
 
Poslednja izmena:
Uključen blic?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Nije, prostor je osvetljen sa halogenim reflektorom.
 
Ovo kao da reflektor sija, čoveče [emoji44]
Inace, jel postoji Gcam za Kirin procesore, ili samo za Snap i Exynos?

Edit: u isto vreme pisali
 
Trebao sam da probam bez vestackog svetla, samo mesec da obasjava, probacu sutra u isto vreme. Gcam ne postoji za kirin za sada.
 
Zanima me u totalnom mraku kakva je slika.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ovo kao da reflektor sija, čoveče [emoji44]
Inace, jel postoji Gcam za Kirin procesore, ili samo za Snap i Exynos?

Edit: u isto vreme pisali
Naravno da ima. Ukucaj na google gcam kirin i izacice ti milion tema na xda,pa biraj sta ti je volja
 
Na kom Samsung telefonu radi najbolje GCam? Koliko sam video, na S7, zatim na 8 korektno, ali opet kao da nije izvuče maksimum, ako poredim sa fabričkom kamerom' Na S9 ne vidoh da izvlači ni blizu maksimuma, jedino na prednjoj kameri?? Da li to nema dobar port? Ipak najbolje na GCam radi sa Snapdragon?
 
Ove gore 3 slike sto sam stavio su sa S8 napravljene, ima razlike, GCam pravi bolje slike...prednju kameru slabo upotrebljavam tako da ne znam kolika je ta razlika...ali na zadnjoj definitivno gcam pravi bolje fotke, kod mene je exynos verzija
 
https://photos.google.com/share/AF1...?key=RnkybF8wbkFxUjgxUHAtNDFFLUhCRHhqQ2RSREdB

Poredjenje Urikill Gcam koju je Djilkos okacio i stock kamere na RN5. Prva i poslednja slika su GCam, ostale kojih ima po dve su prvo stock cam, onda gcam(zaboravio sam da podesim watermark na stock..). Reci su suvisne :)

Edit:

Sad tek videh da je u podesavanjima bilo chekirano "turn off noise reduction", zato ima viska suma na nekim GCam slikama..
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko neki tut itd za Xiaomi a2?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ovaj novi night mod će moći samo na android 9 da se koristi ? Mislim na telefone koji nisu pixeli :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Verovali ih mrzi da rade port za Oreo.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ima li igdje poređenje Pixel 2 vs Pixel 3 sa Night Sight modom?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno