Šta je novo?

Backup/Restore app data - postoji li?

Majstor

Čuven
Učlanjen(a)
25.12.2001
Poruke
926
Poena
620
Eto mucim se vec neko vreme...zna li neko postoji li za Android besplatna non-root aplikacija koja ce bekapovati ne samo aplikacije vec i podatke usera koje ta aplikacija koristi?

hvala
 
Poslednja izmena:
Ne postoji, naročito jer telefon nije rutovan

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Izem ti tehnologiju i OS koji ne dozvoljava osnovnu stvar kao sto je bekap podataka iz aplikacija.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Većina aplikacija ima cloud backup pa će pri instalaciji na drugi telefon povući stanje iz clouda.
Neke aplikacije snimaju stanje u neki file ili folder koji moraš ručno kopirati na drugi uređaj i importovati.
Neke imaju mogućnost da snime stanje na dropbox.
OS nudi mogućnost svakoj aplikaciji da napravi cloud backup, samo je pitanje da li će programer da iskoristi tu mogućnost ili ne.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Ja izaberem one aplikacije koje imaju backup/restore opciju, nemaju sve ali nađe se za sms, za e-mail...

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
A mene konkretno zanima Viber i Messanger za FB...poruke su obrisane :( hteo bih da ih vratim,da li je ikako moguce,svakako sam menjao telefon pa ma pre zamene uradio fabricki reset i obrisale se sve aplikacije samim tim i viber i istorija poruka iz njega a treba mi.Sto se mesindzera tice,obrisao takodje,da ne dodje do zabune nisam ih HIDE vec delete :( ima li za nesto od ta 2 leba?
 
U viberu imaš opciju da praviš backup poruka, može ručno a može i automatski, ja sam stavio jednom dnevno.
Ali ako nisi to uradio, a već si prešao na novi telefon onda ne možeš jer nisi nikakav backup uradio
 
Nazad
Vrh Dno