Šta je novo?

Seasonic X-1250 potrebna popravka

Tyler

Čuven
Učlanjen(a)
21.03.2004
Poruke
142
Poena
619
Поздрав свима,

потребно ми је да ме упутите ка некоме ко би био у стању да поправи ово напајање, јер ми је жао да га бацим. Јесте да је старо 8 година, али не бих га оставио поред контејнера.

Проблем изгледа овако: када је "хладно", тј. када комп није коришћен цео дан, комп се стартује, када угасим комп скроз нормално не укључује га више.
Ако се напајање угаси позади на прекидач, па стартујем прекидач поново икочи осигурач за струју, вратим осигурач, ради, евентуално упали након много "дриблања".

Како немам знања и времена да се са овим бакћем а не бих да га бацим, молим вас да ме упутите ка некоме ко би овакав квар на напајању могао да поправи.

Хвала унапред!
 
Osam godina staro napajanje, još neispravno... Posto ga verovatno ne bi koristio za Office mašinu, prijateljski savet - batali to. Sve ima svoj rok trajanja.
 
Напајање је одавно замењено новим, без бриге. Хвала најлепше на мишљењима и линковима, контактираћу Цеклин, може лок без проблема.
 
Imao sličan problem na istom modelu, neće da se upali, mora da odstoji van mreže do desetak dana, pa kad upališ, radi bez problema dok se ne ugasi računar opet. Da ne lupam sad, kako su meni objasnili, neka pločica sa int.kolima je otišla i nema tu popravke, osim da se cela zameni za šta ti treba ili isto takvo napajanje kome je nešto drugo crklo ili da se naručuje zamenska što je skroz neisplativo...
 
@mickeyrs Хвала за инфо, проблем је идентичан као што си описао. Контактираћу Цеклин, ако ми и они кажу да нема лека бацам.
 
Ako budes bacio unisti da ne moze raditi nikako, da se ne pojavi "iznenada" u oglasima ili na pijaci...
 
Nemoj da bacaš. Javljam se za usvajanje :) Plaćam poštarinu.
 
(Pro)daj meni kablove :D Imam jedno X-560W koje je ispravno, ali nemam kablove :)
 
Nazad
Vrh Dno