Šta je novo?

Raiffeisen bank

Kakav užas od e-bankinga. Kakve sam im sve gluposti do sad oprostio i nisam prešao u neku drugu banku, ali ovo ako ne srede...

Danas se na poslu napravili mini sastanak zbog njih. Na jednom kompu W7, ne radi u IE11, neće ni na Chromu, FF hoće. Drugi komp, isto W7 Crome radi. Na trećem radi i IE. Pa da li je moguće?
 
Da li je instant placanje besplatno?
 
na njihovom chatu kazu da se placa,sta je tu tacno onda?
 
@alfaunits

Poslao sam im kilometarski mail za mBanking na adresu koju si postavio, stvarno je bruka sta su uradili. Sa predlozima naravno.

Za nesto sto je trebalo par klikova, sad treba 10 sekundi. Uklonili navigacionu traku, uklonili "ponovi placanje" dugme, uklonili biranje vremenskog perioda u dva klika, uklonili odabir primaoca u dva klika.

Bas je unakazena aplikacija.

Nadam se da ce jos ljudi pisati, ne treba mnogo da prepravljaju da bi vratili funkcionalnost.
 
Poslednja izmena:
Kilavi su za odgovor,kazu za iznos od 10000 rsd treba platiti proviziju 30 rsd
 
Kad se štiklira instant plaćanje, meni je prikazao 30din. provizije.
 
Proradila i kod mene, UI/UX jeste diskutabilan ali sve je u oko posmatraca. Moram priznati da citajuci vase komentare verovatno sam bas spustio ocekivanja, ali meni aplikacija zavrsava posao. Istina je da je malo sporija, recimo nesto sto mi je ranije otvaralo pola sekunda sada to otvara za sekund. Meni je to prihvatljivo.

Sve u svemu, ono za sta je meni potrebna, radi skroz OK. Ako je jos malo ispeglaju....
 
Na sve se čovek navikne vremenom :)

Meni je recimo bitno što su ubacili napokon opciju za izmirenje kreditne kartice.
 
Ma nema sta sa vremenom, ja sam se vec navikao. Mislim da je veci problem odvika ;)

Slazem se za izmirenje kreditne, to je zgodna opcija.
 
U e-bank piše kad treba da potvrdiš plaćenje u onom sumarnom prozoru.
 
Gledao sam, pisalo je 0,00.
Mozda su sredili ja sam vec u prvih sat-dva platio IP-om.
 
U mBank je se "ponovi placanje" dobija sa swipe ulevo na placanje koje zeli da se ponovi. A tu je odmah i download potvrde o placanju.
 
Negde sam video da je neko pisao o tome da nema mogucnost promene imena prilikom online placanja racuna, zvao sam navodino jos prosle godine je donet zakon po kome nesme vise da se placa racun u ime drugog lica zato nema mogucnost da se promeni ime platioca. Kao do sad su krsili zakon a sad su se setili da to nemoze! Hahahh
 
Bila ta opcija dok je bila stara verzija, ja sve račune za stan plaćam na kevino ime ;)
 
Na mail koji je alfa postavio nisam uspeo da posaljem mail, probao i sa Yahoo-a i sa Outlook-a.

Kontaktirao sam live chat podrsku, rekli su da sugestije treba slati na [email protected]
 
^hitno nije isto sto i Instant. Hitno je preko RTGS, a instant je IPS, drugi je sistem skroz.
Meni druge banke ne naplacuju IP, ako ne naplacuju obicno placanje. Dakle, TB u Progresiv/+ (potvrdile kolege koje imaju progresiv), KB skroz free, MB isto.

Na mail koji je alfa postavio nisam uspeo da posaljem mail, probao i sa Yahoo-a i sa Outlook-a.
Kontaktirao sam live chat podrsku, rekli su da sugestije treba slati na [email protected]
Poslao za svaki slucaj.
Sta je tebi javilo na onaj mail, meni nije odbio mail niti ista?
 
Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

<[email protected]>:
Unable to deliver message after multiple retries, giving up.

Ovo je sa Yahoo-a. Outlook je u startu odbio da posalje mail.
 
pa raiffeisenbank.rs :D
" pisite "raiffeisenonline na raiffeisenbank.rs".
:)
 
Negde sam video da je neko pisao o tome da nema mogucnost promene imena prilikom online placanja racuna, zvao sam navodino jos prosle godine je donet zakon po kome nesme vise da se placa racun u ime drugog lica zato nema mogucnost da se promeni ime platioca. Kao do sad su krsili zakon a sad su se setili da to nemoze! Hahahh

I ja sam im se zalio zbog toga, odgovor je isti. Koja je razlika ako dodjem na salter sa uplatnicom koja nije na moje ime ili to uradim kroz e-banking? Ili su poceli da traze LK prilikom placanja racuna? :)
 
I ja sam im se zalio zbog toga, odgovor je isti. Koja je razlika ako dodjem na salter sa uplatnicom koja nije na moje ime ili to uradim kroz e-banking? Ili su poceli da traze LK prilikom placanja racuna? :)
Kada dodješ sa uplatnicom onda daješ keš za plaćanje, a preko ebankinga ti se skida sa tvog računa ;)
 
Genijalci nisu importovali istoriju transakcija pre nove app. Moram da bunarim po izvodima.
 
Sramotna je ova nova aplikacija... Ne znam kako mogu da izbace takvo smeće.
 
Nazad
Vrh Dno