Šta je novo?

Raiffeisen bank

Ovaj semi-circle chart je :smash: Animacije samo bespotrebno usporavaju. Navigacija kroz app korak unazad.
Jedini plus korisnicki profil gde postoji dosta korisnih opcija.
 
Aplikacija za iOS bice dostupna danas tokom dana.
 
E-banking - sporije, komplikovanije, nepreglednije, baš sam razočaran. Za dizajn me baš zabole a i on je :vomit:. U mobilnu app još nisam uspeo da uđem ali vam verujem na reč da je :wc:.
 
Moram pohvaliti Raiff, bas je brza, isti dan je proknjizila uplatu sa Paypala.
Zanima me, posto pre nikada nisam imao racun sa mesecnim odrzavanjem, da li se troskovi mesecnog odrzavanja prikazuju na ebankingu?
Hvala
 
Da, vidi se stavka "naplata provizije za paket prozv..." u odeljku "Transakcije".

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Kod mene radi, doduse nekako sporo, a i nije mi bas pregledno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma meni je samo bitno da radi, iskreno dizajn mi je skroz nebitan, ne mogu stalno da jurim racunar, cesto mi treba mobilna aplikacija samo da nesto proverim.
 
I meni radi na iOS -u, ali izuzetno sporo. UI/UX mi deluje izuzetno lose koliko sam stigao da probam.
 
Ono da se vrti samo?
Probajte na drugom netu.

UX uzima mnogo vise vremena sada.
Ako ostane ovako, bye bye RF.
 
Ne pomaze ni drugi net... vrti sekund, dva, izbaci string.widget error i pukne aplikacija...
 
Ima li neko info ko im je ovo radio, in-house ili..?

edit: sad tek videh, New Frontier Group iliti Saga.
 
Poslednja izmena:
Sad je bolje kada je izbaceno ucitavanje liste transakcija sa glavnog ekrana.
 
Kad je to bilo na glavnom meniju? Meni su samo racuni bili tamo.

Kome se ne svidja jos novi UX, pisite "raiffeisenonline na raiffeisenbank.rs".
Za UI ne verujem da ce ista uraditi, sem ako se bas velika gomila ne pobuni, ali za UX mogu.
 
Kod mene vidzet sa transakcijama bio odmah ispod liste racuna, a na dnu menjacnica vidzet.
 
Pricas o starom e/mBanking ili o novom pa su ga danas/juce izmenili?

A menjacnica je .... nema nigde kursne liste unutar aplikacije kada se uloguje :D Samo pre logina.
 
Hmph... bas pametno mesto lol ;)
 
I dalje mi ne radi mbanking na iOS-u. Ne znam da li je nekom proradila, zvao sam banku, nemaju nikakav info.
 
Ja sam dobio poruku da je dosta korisnika imalo problem i da "rade na tome" ;)

@Septi, sram te bilo, brises svoje poruke :p
 
Ma i ja sam dobio tu poruku ali sam zvao moju bankarku :) i pozdravio ih onako kulturno :)
 
Saljite sve packe za e/mBanking an onaj mail sto sam postavio.
Ne samo ovo "ne radi", to ce ignorisati verovatno, nego o uI/UX :)
 
aplikacija za poslove korisnike(verovatno je slicna kao i za fizicka lica) po meni je sad bolja, lakse se radi instant placanje jednom, i vidim sve naloge.ranije ih nisam video..istina nov sam korisnik, mozda bilo i na staroj aplikaciji :)

takodje veoma su ljubazni, brzi. u novembrdu otvorio racun za fizicka lica, u januara ga zatvorio..sve brzo i efikasno (cak i zatvaranje)...sam sebi pustam platu, pa sam lepo iskoristio onaj bonus. pustio jednu platu i vratio se na telenor banku. Bas sam se pitao dal ce nesto da zezaju. sve ok...eto moze i na banci da se zaradi, sto se desava jednom u 100 godina...
za poslovne korisnike skroz zadovoljan za mobilno aplikacijom (plus je sve besplatno)

generalno prijatno iznenadjen rajf..da mi telenor banka nije dovoljna za fizicko lice ostao bih u rajf-u
 
^nije besplatno mBanking za pravna lica u najjeftinijem paketu, ne secam se od kog pocinje da jeste.
Imas jedino pregled, ali ne i mogucnost placanja u onom od 500, a mislim da ni u paketu od 700 nije free.

Stari app je bio isti kao za fizicka lica :D I bio je super! Ovo ... fuj :(
Cekam koji dan, ako ostane isti, moram da bezim. Plus mi nisu dali 5000, a koliko puta sam to propustio, prosto sam ljut. A imam jedan od prvih racuna u RF u Srbiji, i do ~2013. sam bas puno koristio u svim smerovima.
 
Meni samo nije jasno zasto u mBanking biznis app mogu da vidim samo placanja u zadnjih mesec, mesec ipo dana??? Radi se o preduzetnik paketu ili tako nesto...
 
I dalje mi ne radi mbanking na iOS-u. Ne znam da li je nekom proradila, zvao sam banku, nemaju nikakav info.

Meni je proradila, ali moro sam da izbrisem app i ponovo instaliram. Danas je radila OK, mozda malo sporije. Sad ponovo imam nekih problema, nece da se uloguje. Unesem onaj pin i vrti se ali nemoze da udje.
 
Nazad
Vrh Dno