Šta je novo?

Raiffeisen bank

Kartica mora da bude prethodno aktivirana preko call centra. Nakon te aktivacije, uspeo sam da je dodam.
 
E dobro, onda ću tako uraditi. Hvala
 
Meni je aktivirana preko kontakt centra, ali kad pokušam da je dodam kaže "card NFC scan failed, card is not supported".
 
Morate je i provuci bar jednom (platite nesto PINom ili bankomat).
 
Па то је оно стандардно упутство за активацију картице(телефон,ПИН).Да ли је до тога или нечег другог,не знам,јер немам ни НФЦ:)
 
Jel ovo za sve klijente ili... Web adresa počinje sa premium.nešto?
Počinje, ali ne znam na koga se tačno odnosi. Nemam iRacun, već dinarski na koji je povezana Visa Electron.

Imao sam instaliranu aplikaciju RaiPay, ali sam je danas deinstalirao i ponovo instalirao. Hoću da ispoštujem njihove zahteve. :) Napravio sam danas jednu transakciju i sad čekam kraj septembra. 🐵
 
Počinje, ali ne znam na koga se tačno odnosi. Nemam iRacun, već dinarski na koji je povezana Visa Electron.

Imao sam instaliranu aplikaciju RaiPay, ali sam je danas deinstalirao i ponovo instalirao. Hoću da ispoštujem njihove zahteve. :) Napravio sam danas jednu transakciju i sad čekam kraj septembra. 🐵

Mozda bi valjalo da obrises kes app i odradis ceo proces iz pocetka
 
Sve sam tako i uradio. Sad čekam 36 dana da riba zagrize... 😎

Imam i Visa Business Electron, ali nju nisam dodao. Da ne bude: eeee...
 
Danas sam aktivirao Visa i Dina kartice preko call centra (iRacun), dva sata kasnije odem do bankomata da izvrsim uplatu, kad ono nema opcije za uplatu, nego samo za isplatu i upit stanja. Ne znam u cemu je problem...
 
Danas sam aktivirao Visa i Dina kartice preko call centra (iRacun), dva sata kasnije odem do bankomata da izvrsim uplatu, kad ono nema opcije za uplatu, nego samo za isplatu i upit stanja. Ne znam u cemu je problem...
Možda na tom bankomatu ne može uplata.
 
Trebalo bi da moze, posto je novootvorena ekspozitura u centru NS. I druga stvar, na mbank aplikaciji pod "kartice", pise da nema kartica.
 
Trebalo bi da moze, posto je novootvorena ekspozitura u centru NS. I druga stvar, na mbank aplikaciji pod "kartice", pise da nema kartica.
Kartica će se u aplikaciji pojaviti čim na račun uplatiš sredstva. Ako možeš da prebaciš sa nekog drugog računa novac na ovaj, to će biti dovoljno.
 
Ok, uradicu to sutra... A moze li neko ko je iz NS da napise gde sve postoje RF bankomati za uplatu? 🙂 Koliko znam, trebalo bi da moze prekoputa pozorista i iza Merkatora. U Promenadi samo isplata...
 
Istekao edit:
Nasao sam na kojim bankomatima moze uplata:
Sutra cu najpre da prebacim nesto novca sa drugog racuna, pa cu opet probati uplatu na bankomatu, ako ne bude moglo, zovem call centar...
 
Hvala, uspelo je tako. Mislio sam da mora preko NFC-a da bi potvrdilo da radi ili sta vec. Provericu prvom prilikom radi li placanje.
 
Kartica će se u aplikaciji pojaviti čim na račun uplatiš sredstva. Ako možeš da prebaciš sa nekog drugog računa novac na ovaj, to će biti dovoljno.
Uradio sam to oko ponoci, pojave se kartice kako kazes (i Visa i Dina), a pod "status" je pisalo "privr. blokirana (inicirana)". Jutros pogledam opet, kad za obe pise "aktivna".
Hvala na savetu, na ovaj nacin (uplatom sa drugog racuna) sam uspeo da vidim statuse kartica - tek od jutros pise da su aktivne...🙂
 
Istekao edit:
Nasao sam na kojim bankomatima moze uplata:
Sutra cu najpre da prebacim nesto novca sa drugog racuna, pa cu opet probati uplatu na bankomatu, ako ne bude moglo, zovem call centar...
Skoro nikakva pokrivenost istočne Srbije, nadam se da će nakon spajanja sa Credit Agricole da preuzmu njihove bankomate umesto da ih demontiraju.
 
meni stigle kartice posle mesec dana, pinovi jos uvek nisu, jel to praksa?
 
Пракса послије 30 дана не постоји:)У принципу картице и пинови се шаљу посебно,одвојено у размаку од пар дана.Могуће да ће ти пинови стићи ускоро,али је исто тачно да си требао добити све то много раније.
 
Znam da se prethodno diskutovalo o notifikacijama, pa da napišem. Kod mene izlaze kad se uplati na bankomatu.

Ali zato je plaćena roba na pos terminalu poštanke, nije stiglo nikakvo obaveštenje za to, nema ni u pregledu transakcija na početnoj strani aplikacije, a ni u istoriji plaćanja same kartice. Pojavilo se tek posle 3 dana, što je ogroman propust.
 
Pojavi se odmah u rezervisanim sredstvima.
 
Danas sam aktivirao Visa i Dina kartice preko call centra (iRacun), dva sata kasnije odem do bankomata da izvrsim uplatu, kad ono nema opcije za uplatu, nego samo za isplatu i upit stanja. Ne znam u cemu je problem...

Danas sam aktivirao Visa i Dina kartice preko call centra (iRacun), dva sata kasnije odem do bankomata da izvrsim uplatu, kad ono nema opcije za uplatu, nego samo za isplatu i upit stanja. Ne znam u cemu je problem...
To se i meni desilo. Posle 24h od aktivacije sve je proradilo i opcije na bankomatu su se pojavile.
 
Pitanje: Da li postoji mogućnost da se bez odlaska u filijalu putem pošte dobije kartica i za drugi paket računa ("Može")?
 
@Dust Nažalost, ne još uvek, ali od prošle godine vrše promene tipa računa.
 
To mi, konkretno, ništa ne znači. Treba mi paket tekući+devizni.
 
PINovi stigli danas, kartica nema jos, račun otvoren 12. Haos...
 
^Ja sam racun otvorio posle tebe, pinovi stigli za 2 dana, Visa za 5, a Dina za 7 dana. Ocigledno da nemaju neki red slanja...
 
Nazad
Vrh Dno