Šta je novo?

Raiffeisen bank

Na bankomatu mogu da se upl/ispl evri na Virtuon partiju, kao i sve operacije preko ebank/mbank: kupovina ili prodaja deviza i transfer sa i na tekuci racun.

Ino placanja: 1%

Btw spojicu ovu temu sa RB temom asap.
Spajaj. Ljudi se naatavljaju sa pricom iz 2003. :)
 
Nije +1% za non-EUR placanja? kako uplacujes na bankomat njome?
Aj provericu za 2% non-eur placanja da ne pricam napamet.
Na Virtuon se uplacuje na bankomatu sa karticom tekuceg racuna. Prilikom izbora Uplate na racun bira se racun i tu ponudi tekuci, virtuon devizni ili obican devizni.

Zgodan je Virtuon za stek partiju, jedino sto je kurs los pa je bolje uplata bankomatu.
 
Poslednja izmena:
Nemas nigde u ugovoru ili onom zahtevu za prenos da odredjeno vreme imas racun tamo ili da odredjeno vreme dolazi plata tamo?
 
To nije to, znaci da moras imati Visa Electron osnovnu plus, a to je dodatni trosak (koji u Telenoru i MTSB ima smisla, ali u RF, gde je limit smesan, nema smisla nikakvog)
 
Na bankomatu mogu da se upl/ispl evri na Virtuon partiju, kao i sve operacije preko ebank/mbank: kupovina ili prodaja deviza i transfer sa i na tekuci racun.

Ino placanja: 1%

Btw spojicu ovu temu sa RB temom asap.

Fino sto sve moze na bankomatu da se zavrsi ali ja bas nesto volim da idem na salter jer radi jedna lepa sluzbenica pa mi prijatno da uplacujem ako me rezumes ;)
 
Ne, cak se ni ne pominje tih 5000 dinara nigde. Samo u sporazumu imam promociju tri meseca besplatno vodjenje racuna. Jedini vremenski limit koji je spomenula je trajanje promocije tj. do kraja godine a uslov da se uplati jedna plata ali to nigde nemam napismeno.
 
To nije to, znaci da moras imati Visa Electron osnovnu plus, a to je dodatni trosak (koji u Telenoru i MTSB ima smisla, ali u RF, gde je limit smesan, nema smisla nikakvog)
Kome je bitno mesecni trosak 300rsd je isti jal RF, jal TB i kvazi-banka MTSB.
 
Ljudi koji ne razmisljaju kao ti sada imaju 5 aktivnih tekucih, a nijedan ne placaju, 3 poslovna, jos uvek nijedan ne placaju (trebalo bi jedan, ne znam zasto se i on ne naplacuje), >5 kreditnih, +>5 charge i >10 debitnih - koje takodje ne placa, sa osiguranjem, itd. A banke je video samo za otvaranje racuna ove godine iskreno i jedno podizanje (a ni Telenor ni RF bankomatu mu za to ne bi pomogli, zbog limita).

A ti razmisljaj da je to sitno i nebitno, i na kraju dodaj provizije za ino placanja, pa, ako budes naucio matematiku, mozda i napredujes :D


Hbg, moram malo da te zezam, kada ti na sto mesta nije bitno po 100-500 dinara ;)
 
Oce u Raiffeisen banci od 31.12 ovi instant nalozi biti 30 din?
 
Zar nije instant placanje besplatno posto su ispod uplatnice uklonili hitno?
 
Ljudi koji ne razmisljaju kao ti sada imaju 5 aktivnih tekucih, a nijedan ne placaju, 3 poslovna, jos uvek nijedan ne placaju (trebalo bi jedan, ne znam zasto se i on ne naplacuje), >5 kreditnih, +>5 charge i >10 debitnih - koje takodje ne placa, sa osiguranjem, itd. A banke je video samo za otvaranje racuna ove godine iskreno i jedno podizanje (a ni Telenor ni RF bankomatu mu za to ne bi pomogli, zbog limita).

A ti razmisljaj da je to sitno i nebitno, i na kraju dodaj provizije za ino placanja, pa, ako budes naucio matematiku, mozda i napredujes :D


Hbg, moram malo da te zezam, kada ti na sto mesta nije bitno po 100-500 dinara ;)

Pa OK ako ti je potrebno 8 tekucih racuna :d matematika ne laze. Nemamo svi iste potrebe pa tako i biramo banku prema razlicitim parametrima.
 
Ne, iskreno mi nijedan od tekucih nije potreban, oni su samo nuzno zlo u svemu tome :)

Ali zaboravljas da i tebi verovatno treba ~4 racuna (za svakog clana porodice), kartice, itd.
 
Па реално,мука је то.Ја бих могао издржати једно вријеме,али бих онда одустао.Неће се друкчије ни научити.Студенти нек воде о себи рачуна,пензионери,они који раде итд.На крају, ако неће да науче,нек плаћају,као и остале рачуне за ТВ,телекомуникације...
 
Da li radi instant placanje?
 
To sam video nego da li radi u praksi posto je neko spomenuo 31.12.
 
Radi instant plaćanje u RF. Juče sam plaćao nešto sitno mobilnom aplikacijom i status je odmah promenjen u "eksterni promet", a posle par minuta u "realizovano".
Pozdrav
 
Kod mene ne radi instant placanje preko e-banking,pise:verifikovan nalog za placanje 29.10.
 
Evo sta kaze chat podrska:

Za fizicka lica je moguće uraditi instant plaćanje samo u filijali.Putem on lina-a će biti u funkciji za tridesetak dana
 
U znak zahvalnosti sto ste preneli zaradu kod nas, uplatili smo poklon iznos od 5.000 dinara na Vas racun. Opravdacemo poverenje koje ste nam ukazali. Srdacno!

Cekao sam oko nedelju dana od momenta isplate plate.

Edit: Jel ima nekih benefita kada se placa Dinom po prodavnicama u odnosu Visu elektron?
 
Poslednja izmena:
Za tebe nema povoljnosti, ali je prodavcima jeftinije. Mene kod Dine nervira sto ne treba kucati pin po prodavnicama, vec je dovoljan samo potpis, a niko nikad mi nije trazio i LK da se uveri da je moja kartica. Ako se izgubi i nadje je neko zlonameran moze da ti pocisti racun ocas posla.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Radi instant plaćanje u RF. Juče sam plaćao nešto sitno mobilnom aplikacijom i status je odmah promenjen u "eksterni promet", a posle par minuta u "realizovano".
Pozdrav
Moguće je da ipak ne radi - sad sam tek video da je ovo moje plaćanje išlo na budžetski račun, pa je možda zato otišlo odmah... :(
Pozdrav
 
IP ne bi trebalo da imaju status externi promet kao jedan od statusa, valjda (kod RF).

Void, jesi morao Moze racun ili je mogao i bez Vise, tj.osnovni?
 
Promocija je vezana za Moze paket tekuceg racuna ali je nebitno posto koliko vidim i taj nazovi osnovni tj. stariji paket tekuceg racuna se isto placa mesecno (250 dinara). Nema vise tekuceg racuna koji se placa 150 dinara. Zapravo taj osnovni je verovatno zaostatak na sajtu od ranije, to je sve sada Moze tekuci racun i isto se sve placa. Neke strane sto vode do starijeg paketa bacaju 404.

Moze tekuci = 250 dinara, do kraja godine odrzavanje besplatno. Devizni se bezobrazno mnogo placa, kao i razna osiguranja i Visa Gold. Ja sam uzeo samo neophodno. Devizne racune imam od ranije i ne kostaju me nista.
 
Ja koristim taj osnovni, Dina, m i e-banking mesečno 150 din - dzabe. U So-Ge imam Visu i devizni.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ima tog obicnog tekuceg u Tarifama, 150.
 
Koliko, jesi siguran da nike pp naplatio u dinarima?
Za Visa Electron stoji "ino transakcije 1%", dok xa kreditne explicitno stoji"kupovina u inostranstvu" samo da se tarifira.
 
Nazad
Vrh Dno