Šta je novo?

Raiffeisen bank

Nisam, prvi put sad gledam.
 
Tarifiraju sav promet u inostranstvu. Lepo je sto je transparentno i naglaseno je kao posebna transakcija, a ruzno je sto to uopste rade i sto su deraci.
 
Bas sam i ja dobio sms... Njihova mobilna app je odlična, veća je šansa da će pokvariti nešto nego popraviti. Ni reči o tome da li će imati integrisani QR skener i generator kodova.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel u Raiffesen banci Visa Electron postaje odmah aktivna pri preuzimanju ili se mora cekati 24h?
 
Moze pomoc.
Raiff (Kosovo) ebank.
Stanje na racunu 30e.
Transakcije/izvodi pokazuju samo uplatu preko bankomata (tih 30e).
Kliknem na Kartice, pokaze mi VE i raspolozivo stanje 28.48e.
Juce sam povezao karticu na PP i PP je valjda skinuo tih 1.5e ili koliko vec povlaci.
Medjutim ja tu transakciju nigde ne vidim.
Jel treba da sacekam da se ''proknjizi" pa ce mi se pojaviti u delu kod transakcija?
Znam da treba da cekam na uplate da se proknjize i slicno, npr kod Intese, pa da se pojavi.
Ali za Raiff ne znam, zapravo za ovu PP transakciju sam zaboravio kako ide, jel treba da sacekam par dana da se pojavi ili odmah?
Ako ide odmah, onda da ponovim postupak na PP.
Hvala
 
Izvinite zbog duplog posta, ali da odgovorim sam sebi.
Evo jutros se pojavile transakcije.
 
Za mobilnu aplikaciju ne znam, ali ebanking zaslužuje redizajn. Ostaje da vidimo funkcionalnost.
Zasluzuje mobilna itekako. Sve racune placam preko nje, izgleda kao niskobudzetna aplikacija iz 2012, ali funkcionise.
 
Pa nije sve sto je moderno samim tim i kvalitetno :smoke:
 
A sta, treba da se update-uje zbog izgleda, da bi se furalo da neko naplati mito? :D

Ono sto dobro radi se ne dira! A RF mBanking je bila najlaksa, najprostija a opet extra funkcionalna mobi banking aplikacija.
Samo po slikama vec vidim da cu se rastati od njih, ako ne bude mogao Dark Mode... ceo svet barem ide pametno u tom smeru, a oni jedini okrecu smer!
 
RF, Visa Electron, uplata primljena sa Paypala, provizija 1%.
Samo da potvrdim.
 
Al' ce od nocas biti psovanja :D Nevezano za post iznad, nego za "upgrade" ;)
 
Sacekajmo da vidimo, mozda je samo do nas :S:
 
Meni su u ekspozituri pre nekoliko meseci rekli da za svaku online transakciju ide provizija 1%.
 
^mozda oni, za razliku od nekih "Banaka", znaju da je gro procesora van zemlje, pa da ino-provizija hvata i online transakcije.

Bas me zanima da li postoji IKAKVO opravdanje za taj bezobrazluk od ino-trasnakcija. Pod opravdanje mislim da stvarno postoje troskovi, a ne "lanac naplacuje" ili "moze nam se" ;)

Septi, sto se appa tice, ja se nadam da samu funkcionalnost nece bitno izmeniti, ali vec vidim da neke sitnice nece biti tako proste. Ono sto me vise brine je ako app nema Dark mode. Ogroman korak unazad.
 
Radi e-banking,bolja je bila prosla verzija,ovo je kopija tb i mts samo u zutoj boji.
 
Ao fa....... cek da spremim psovke i pocinjem.....
Onog trenutka kada ne moze stara mBanking da se koristi, ja odlazim iz RF! Ali ozbiljno.


Mrzim ovaj satro new-age s***, koji nikako ne radi za osobe sa slabim vidom, mislim.... mrs!
 
Instant placanje ne radi za intesu,erste i vojvodjansku banku.
 
Što se mene tiče, bolje da nisu ništa dirali.
Aplikacija je sporija, manje pregledna, čak mi i ne prikazuje sve račune na home strani...
Pozdrav
 
Aplikacija je gotova odavno, danas se samo backend (server) menja.
 
Ao fa....... cek da spremim psovke i pocinjem.....
Onog trenutka kada ne moze stara mBanking da se koristi, ja odlazim iz RF! Ali ozbiljno.


Mrzim ovaj satro new-age s***, koji nikako ne radi za osobe sa slabim vidom, mislim.... mrs!
Meni je pri ulasku u mBanking aplikaciju izbacilo poruku da moran da se azurira na novu verziju.

Trenutno ne radi, kad se otvori samo vrti RF znak na sivoj pozadini, eventualno pukne posle nekog vremena.
 
Poslednja izmena:
Meni radi, isprobao je na starom S5.
Uzasnno izgleda :( Placanja po sablonima je otezano kao u drugim mBanking shotovima :(
 
Radi i meni, samo sam morao da obrisem cache.

Izgleda odlicno, ali je funkcionalno degradirala poprilicno u smislu da za iste stvari treba vise vremena.
 
^pa u tome je stos. Prethodna je bila ozbiljno bolja po tom pitanju naspram ostalih banaka.
A i sada menjanje interfejsa iz Dark -> Pure Light... mislim..
 
Legenda iz kraja ona bila je
Srusila je mit, postala kopija
Vegeteriana, samo utopija

by gru
 
Nazad
Vrh Dno