Šta je novo?

Raiffeisen bank

- 1% za placanje u inostranstvu

Naplatili su mi 1% proviziju za Microsoft Onedrive uslugu.
Naknada je na mom MS nalogu prikazana u dinarima, taj iznos mi je skinut sa računa, ali i naplaćena je provizija.
Takođe, račun koji sam dobio od MS-a je takođe u dinarima.:trust:
 
U dinarima, ali u inostranstvu...

To je ta njihova pilicarska provizija.

Inace site/app/viber im je down preko sat vremena.
 
Koji su bese uslovi za premium bankarstvo u rb. Ja zvanicnu platu uplacujem sebi malo preko minimalca ali imam devizne uplate visoke.. preko famkznih 100k plus ti redovni prilivi na racun plate. A imam i deponovama sredstva isto kod njih ma deviznom racunu. A posto vec placam 650 rsd tekuci i devizni a vista reko da vidim sta mogu da dobijem bilo placao malo vise a i ako moze nesto bez placanja :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
650din mesečno? Ja sam pre nego što sam prešao na premium plaćao 250 snimao sma dinarski i devizni racun kod njih.
Na premiumu plaćam 390 (350 + 40 neko osiguranje).

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
@giovanni da vrv si ti kod njih duze vreme, ja sam prosle godine otvorio racun krajem oktobra i ti su bili uslovi. Devizni i dinarski plus to osiguranje I jos nesto sitno. Zato i prelazim na premium jer cak i da platim tj da ne dobijem za dzabe mala je razlika u troskovima a imao bih ipak mnogo bolji odnos sa samom bankom.
f18be39fca0ae444944dec9a78871a98.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da. Od 2003. ili 2004. Mnogo im je to para.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Zašto mi Intezivno (mailom, telefonom) nude da aktiviram mobilnu aplikaciju (mada mi ebanking sve završava).


Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
zasto smaraju da mora dva puta da se ide do ekspoziture da bi zatvorili racun?

Prvi put da se otkazu kartice, a drugi put da se zatvori racun. Kao “kolege iz karticarstva rade do 17h, pa tek kada oni zavrse moze da se zatvori racun”.

I bas zato sam cekao da proknjize sve transakcije i ocistio racun...

Razlog? - nema deviznog u onom paketu od 290 din.

OTP ima. I nemaju proviziju od 1% za transakcije u inostranstvu. I najvise zbog Apple Pay dok (ako) Mobi i/ili Intesa uvedu
 
Poslednja izmena:
Meni su isto pogasili kartice i nisu mi dali da ugasim račun dok me služba za korisnike ne kontaktira da vidi zašto napuštam banku.

Kad sam pisao mejlove i žalio se bolelo ih uvo i slali mi generičke odgovore. Kad sam otišao da ugasim račun, onda ih zanima zašto. No, njihov problem...
 
^ Pretpostavljam da je @salecg mislio na 1% za internet plaćanja :)
 
Naplacuju proviziju za transakciju u inostranstvu, a imas na racunu devize u kojima placas? To nisam placao mada bisam korisnik RF ali jesam 15+ godina klijent SoGe sada otp banke.
 
Da, RF to naplacuje. OTP valjda ne. Intesa ne. Mobi na starteru.
 
E pa nisam mislio da ih koristim 30 godina :)
 
Neka ako barem ništa nešto si naučio ili ćeš naučiti. Sretno sa otp mada mislim da se ni sa njima nećeš usrećiti puno. Banke su to...
 
Kod RF mi je smetalo sto nema devizni u paketu, provizija u inostranstvu i provizija za IPS/QR.

Dobra stvar je sto (skoro) odmah izdaju kartice, bankomati za uplatu/isplatu din i eur... pregledna aplikacija. I naravno Apple Pay.
 
Je l' instalirao neko RaiPay aplikaciju za android?
Ne uspeva mi da povežem karticu nikako. Telefon očita podatke sa kartice ali nemam ili ne uspevam da nađem opciju da sačuvam očitanu karticu.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Nije moglo ni kod mene ali sam uspeo kada sam pozvao sa broja telefona koji je registrovan kod banke njihov pozivni centar. Znaci obrisi app, istaliraj je, zovi ih i radi kako ti kazu.

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Da li si probao ručno da ukucaš broj i ostalo. Mislim da i meni nije htelo kada je očita telefon (ne mogu da setim da li mora preko NFC ili ide sms kod, token...)
 
Ma ja sam se zeznuo. Nisam ukucao onaj CVC. To sam skroz prevideo. Čim sam to ukucao automatski je aplikacija sačuvala karticu.
Imaju onu akciju do 15.11. ako napraviš transakciju za minimum 500 dinara preko aplikacije uplaćuju ti 1.000 dinara na račun.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Kakva kompatibilnost sa Android 10?
Od početka februara koristim RaiPay na androidu 10 bez problema.
 
Radi RaiPay, ja sam imao rut pa nije prolazila verifikacija. :d još samo vidžet neki da ubace i super.
 
Ma ja sam se zeznuo. Nisam ukucao onaj CVC. To sam skroz prevideo. Čim sam to ukucao automatski je aplikacija sačuvala karticu.
Imaju onu akciju do 15.11. ako napraviš transakciju za minimum 500 dinara preko aplikacije uplaćuju ti 1.000 dinara na račun.

Sent from my landline using Tapatalk
Na sajtu piše da poklanjaju 600 din za plaćanje preko aplikacije i master kartice . Gde si ovu vest našao

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Da li se to posle tretira kao prihod, treba li prijaviti poreskoj i platiti porez, penziono itd? Ako su krenuli frilensere i jutjubere da jure, mogli bi i ovde. Ne platiš par stotina dinara poreza, ali sasvim dovoljno da te kazne pa da platiš par hiljada (desetina hiljada?) kazne.
 
Kakva je Rf sa preduzetnicima, imam kod njih racun za fizicka lica ali boh otvorio agenciju posto sam fao otkaz i poceo novu pricu? Hteo bih i devizni i dinarski i da imam kartice vezane za oba racuna, dakle da mogu povezati i paypal i da mogu da placam u zemlji i inostranstvu. Takodje da li daju kredite pausalcima?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko koristi mbanking i kao fizicko i pravno lice? Kada se ulogujem kao pravno, u odeljku kartice, ne vidim nista, samo bela pozadina, dok kad se ulogujem kao fizicko lice u odeljku kartice vidim i kartice fizickog racuna i kartice poslovnih racuna, ali kada kliknem na detalje kartice poslovnih racuna, izadje poruka ova usluga nije dostupna.
 
Izasla nova verzija, nego se bese zalio da ne moze da se menja iznos kod QR-a, to je sada popravljeno

WHAT’S NEW
New version of application offers new improvements:
• New pre-login screen
• Additional information in credit card details overview: minimum payment amount, installment due date, last statement date
• Possibility to change the amount with IPS QR bill payments (for individual users)
• Ability to copy one-time password
• Other improvements and bugfix
 
Nazad
Vrh Dno