»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 28 od ukupno 28

Tema: Kupovina iphona na KP...?

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        371

Kupovina iphona na KP...?

@Cacaa Svako malo normalan i pametan to zna al *mjau**mjau**mjau*... Ne znam, ako bih kupovao od prodavca koji ima malo pozitivnih ne bih kurirom, već isključivo lično ali dobro. Iskreno lošijih iskustva imam od lične kupovine, jednom sam tako odavno kupio iPhone 5 i nosio ga u servis svakih 4 meseca

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
        Menjao nixysx : 29.10.2018. u 15:58

Newcomers
        Na forumu od
        Aug 2018
        Poruka
        318
        Sam pao sam se ubio najbolja i najgora opcija u isto vreme, da nisam otisao bilo bi kud nisam, kad odem posle bude: u sta sam gledao hahahah
        Svakako je sreca bitnije stavka za svaku polovnu stvar.
        Desava se da kod vlasnika sve bude perfektno i cim ga proda lupam crkne nesto. A posle kupac prica da ga neko za**bo...
        Sreca sreca i samo sreca. Nebitno od koga kupujemo, ali svakako imaju prednost poznati prodavci ili neko korektan, preprodavci klasicni su najgori
        Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
        Menjao DusanMilosevic : 29.10.2018. u 15:59

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2017
        Poruka
        39
        Ja vec desetak dana bezuspesno pokusavam da kupim novi, vakuum crni SE od 32gb preko KP.
        Niko ga nema, a svi uredno obnavljaju oglase. Nadje se po koji zlatni ili rozi, ali crnog nema ni za zivu glavu. Jedan prodavac mi je cak rekao da se TO vise ne proizvodi i prekinuo vezu, a istog dana je obnovio oglas...
        Od izvesne Dragane iz Subotice sam saznao da dobavljaci iz Madjarske nisu radili zbog praznika tamo i da ih zato niko nema. Uzimam u obzir samo prodavce sa minimum 400+ pozitivnih ocena i pomogucstvu da su iz NS, pa mogu licno da preuzmem i odmah vidim kakav je. Jedino u sta se uzdam su komentari i broj njihovih pozitivnih, pa se nadam da su ozbiljni prodavci.

Member
        Na forumu od
        Jan 2013
        Poruka
        671
        Zestoki ti kriterijumi, gde nadje bas 400, kakva je razlika izmedju hjih i onih od 100-150

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2017
        Poruka
        39
        ^ Pa u broju ocena
        Ne znam ni da li su ocene merilo koliko su neki prodavci bezobrazni. Prekidaju vezu odmah sa 'Nemam' ili se uopšte ne javljaju, ne odgovaraju na poruke... Koliko je meni u interesu da kupim, toliko bi i njima trebalo da bude da prodaju. Prodaju svašta, ko zna šta mi može zatrebati, nađem ih na Kp i kad vidim ko je, samo ga eliminišem s obzirom da je bio ne kulturan ranije.

Member Avatar korisnika el_patron
        Na forumu od
        Aug 2009
        Poruka
        1.640
      7. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II 955 @3.2GHz
        • MoBo: ASUS M4A87TD
        • RAM: 2x2GB Kingston 1600MHz CL9
        • VGA: MSI R9 270x OC
        • MON: Samsung BX2331
        • HDD: Samsung SpinPoint F3 500GB
        • OPT: Samsung S223C/SATA
        • Case: Cooler Master 690 II Basic
        • SND: ASUS Xonar DX/Sennheiser HD 428
        • INET: DSL
        • Ostalo: Inteli 3.0, Logitech G11, SS Qck+
      8. Kakve veze imaju ocene ako trazi iphone u vakumu?

Ko god postavi da prodaje telefon u vakumu, pitas da ti lepo slika poledjinu kutije, ukucas serijski broj i vidis da li je garancija aktivirana, takodje proveris i IMEI.

Ako sve odgovara, nadjes se sa njim, otvoris pred njim takodje, uveris se da je sve ok i to je to. Ja nemam nesto mnogo pozitvnih ali znam da sam svakog maksimalno ispostovao i to se moze videti u komentarima.

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2017
        Poruka
        39
        Zbog sigurnosti. Što više ocena, to sam sigurniji da je prodavac ozbiljan. To je moje rezonovanje, ne znači da sam u pravu.

Čekaj da prvo nađem negde, jer još uvek nisam našao da ga neko ima, naravno da bi tražio slike kutije, one oficijalne na svakom oglasu ne znače ništa.

A da bi to sve proverio i lično preuzeo, prodavac mora da je iz grada u kom živim, a to odmah sužava izbor jer ih u Ns da prodaju Se nema mnogo.

Piši na pp ako ih prodaješ i imaš na stanju.

Member Avatar korisnika el_patron
        Na forumu od
        Aug 2009
        Poruka
        1.640
      11. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II 955 @3.2GHz
        • MoBo: ASUS M4A87TD
        • RAM: 2x2GB Kingston 1600MHz CL9
        • VGA: MSI R9 270x OC
        • MON: Samsung BX2331
        • HDD: Samsung SpinPoint F3 500GB
        • OPT: Samsung S223C/SATA
        • Case: Cooler Master 690 II Basic
        • SND: ASUS Xonar DX/Sennheiser HD 428
        • Ostalo: Inteli 3.0, Logitech G11, SS Qck+
      12. Ne bavim se ja time, nego pricam iz iskustva, par puta sam prodavao stvari preko KP i kupovao takodje.

Ja iskreno najpre gledam kako je oglas napisan, kako je opisan proizvod, kakkve su slike itd. To mi govori vise od ocena. Nikada u zivotu nisam kupio nista od tih prodavaca sa mnogo pozitvnih ocena, uglavnom je to bio neko ko je prodavao ono sto je on koristio i nisam imao nikakvih problema. Masa ljudi je bila prevarena bas od tih prodavaca sa mnogo ocena. Naravno, ne mora da znaci da je svako takav, ali meni su licno ocene na zadnjem mestu.

Isto tako i ja kada prodajem, trudim se da to sto je na oglasu opisem kako treba, da slikam iz svih uglova i naravno, uvek preferiram licno preuzimanje da ljudi mogu da se uvere da je to sto kupuju onako kako je opisano.

Member Avatar korisnika fingon82
        Na forumu od
        May 2009
        Poruka
        6.039
      14. Moja mašina
        • CPU: i7 3770k
        • HDD: SSD+HDD+HDD
        • Case: CM Trooper
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: CM QuickFire XT Brown, Logitech G9x
      15. Citat Citiram korisnika: Mixer93 Pogledaj poruku
        Ja nikad ne kupujem na poverenje, uvek licna kupovina. Opeko sam se jednom kao kupac, i jednom kao prodavac i to na ovom forumu. Od tad samo licno.
        Opeceni,sto se nisi javio onda na temi da svoje lazi demantujes????
        Takodje, bilo je posle zamerki na tvoj racun i od drugih,ne samo od mene..a i na KP vidim da si pio negativne.

Eh Boze, sta docekasmo, da nam takvi daju lekcije o postenju...

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2017
        Poruka
        39
        Citat Citiram korisnika: el_patron Pogledaj poruku
        Ne bavim se ja time, nego pricam iz iskustva, par puta sam prodavao stvari preko KP i kupovao takodje.

Ja iskreno najpre gledam kako je oglas napisan, kako je opisan proizvod, kakkve su slike itd. To mi govori vise od ocena. Nikada u zivotu nisam kupio nista od tih prodavaca sa mnogo pozitvnih ocena, uglavnom je to bio neko ko je prodavao ono sto je on koristio i nisam imao nikakvih problema. Masa ljudi je bila prevarena bas od tih prodavaca sa mnogo ocena. Naravno, ne mora da znaci da je svako takav, ali meni su licno ocene na zadnjem mestu.

Isto tako i ja kada prodajem, trudim se da to sto je na oglasu opisem kako treba, da slikam iz svih uglova i naravno, uvek preferiram licno preuzimanje da ljudi mogu da se uvere da je to sto kupuju onako kako je opisano.

Naravno, opis je vazan i da sve pise, ako ne pise sve (Eu model, sim free...) pitam ih, ali posto do neke eventualne kupovine nisam jos ni dosao tek mi sledi da trazim slikanje kutije zbog provere. Od prodavaca koje pratim mozda samo dva imaju 1000 ili 2000+ hiljade pozitivnih ocena, ostali su oko 500. Koliko god ocena imao neko, bitno je i nacin kako komunicira - nekoliko njih me je otkacilo odmah, posle se nisu vise javljali, a redovno obnove oglas bas za space gray (ovo ne kontam uopste). Dok sa druge strane ima prodavaca kao sto su Dragana, Mobile garage, Super shop, Bojan - koji em sto ponove sve sto pise u oglasu, em na svaku poruku odgovore i uz to jave da nisu nabavili i da ce javiti kad nabave. Pritom su veoma ljubazni, objasnili su mi za dobavljace i da je zastoj kod njih. To ipak uliva neko poverenje, pored tih pozitivnih ocena i komentara. Naravno, kod konkretne kupovine cu videti jos kako stoje stvari.

Member Avatar korisnika Zuba1970
        Na forumu od
        Dec 2011
        Poruka
        1.784
      18. Moja mašina
        • CPU: Intel i3 3240
        • MoBo: ASRock Z77M
        • RAM: 8 GB DDR3
        • VGA: Bolje da nepisem smejacete se
        • MON: Samsung SyncMaster 943N Pivot
        • HDD: WD Blue 1TB i SSD Kingston 120 GB HyperX 3K
        • OPT: LITE ON iHAS120
        • Case: SilverStone Sugo SG02B USB 3.0 MicroATX
        • SND: zvucna karta na ploci
        • TV: Panasonic TX-P42ST60E
        • Ostalo: Bezicni mis M510 i bezicna tastatura K270 Zvučnici Altec-Lansing VS4121, Canon S100
      19. Upravo to. Ima prodavaca koje su bahati i nevaspitani i misle da su uhvatili
        Spoiler:
        **** za ****

Naveo sam vec neke u PP.

Member Avatar korisnika Mixer93
        Na forumu od
        Apr 2011
        Poruka
        1.186
      21. Moja mašina
        • CPU: i7 2600K
        • MoBo: Acer G5910
        • RAM: 12GB DDR3 1333mhz
        • VGA: nVidia GTX 560Ti OEM
        • MON: Samsung 22"
        • HDD: 1TB
        • OPT: LG
        • Case: Acer Predator G5910 case + 650W
        • SND: 5.1 + 2.1 + Hama uRage xPlode + Philips SHP2500
        • LAP: HP550
        • TV: VOX 32882
        • INET: Kablovska
      22. Citat Citiram korisnika: fingon82 Pogledaj poruku
        Opeceni,sto se nisi javio onda na temi da svoje lazi demantujes????
        Takodje, bilo je posle zamerki na tvoj racun i od drugih,ne samo od mene..a i na KP vidim da si pio negativne.

Eh Boze, sta docekasmo, da nam takvi daju lekcije o postenju...
        Ti si tek posebna prica, onakav mentalni sklop je postao nazalost cesta pojava u ovoj drzavi.

Member Avatar korisnika Gimp suit
        Na forumu od
        Jan 2015
        Poruka
        723
        Click image for larger version. 

Name:	SMIRITESE.jpeg 
Views:	106 
Size:	43,8 KB 
ID:	259871
        čevabčiči, grls ar najljepše in d vrrld

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12