Šta je novo?

S7 edge ili S8?

G

Gileeee

Guest
Pozdrav svima!
Trenutno imam meizu pro 6, malo vise od godinu ipo dana i odlucio sam da uzmem novi telefon. Dvoumim se izmedju s7 edge i s8, razlika u ceni je oko 30e. Iskreno meni se malo vise svidja s7 edge, ali mi je jedino problem sto je on izasao pre 2 ipo godine, ali sto se tice specifikacija s8 nije mnogo bolji, cak, sta vise, s7 edge ima i bolju bateriju. Procitao sam bas dosta komentara o s7 edge i 90% ljudi koju su ga imali ili koji ga imaju kazu da je telefon neprevazidjen i da nece da ga menjaju jos, ali se samo bojim da, ako uzmem s7 edge, ce prestati sa apdejtom i zato nisam siguran sta da radim, koji telefon da uzmem iako sam video po internetu misljenja da i u 2018 vredi uzeti s7 edge. Moze li neko da mi da neki dobar savet? :)
 
Nećeš pogrešiti ni sa jednim. Oba su i dalje vrlo aktuelna modela. Na strani S7E je cena i youtube sadžaji zbog 16:9 odnosa strana. Na strani S8 je bolja kamera (ne i da opravda cenu), meni lepši dizajn i veći ekran. Dodatno, mogu odlučiti sitnice. Tipa, S7 ima fizičke tastere a S8 softverske. Softverski se ne kvare za razliku od fizičkih, naročito home dugme koje vremenom može da se izliže.

Ako pare nisu problem, uzmi S8.
 
Ladno nisam video da je razlika u ceni 30 eu. Na koju foru. Mislim da je razlika 70-100.
 
Nazad
Vrh Dno