Šta je novo?

Poslovni tel sa dobrom kamerom.

cmyk

Slavan
Učlanjen(a)
29.08.2006
Poruke
42
Poena
310
Zdravo.
Treba mi savet - ne znam koji poslovni telefon (znaci nema igranja) da kupim.
Bitno mi je
- da ima dobar (sto bolji) foto aparat (nije mi vazan video, samo fotke).
- da ima dobar zvuk na slusalicama (po mogucstvu da ima 3.5mm)
Bilo bi dobro da bude dual sim, da ima slot za mem karticu... Ali sve to nije toliko vazno.
Budzet mi je oko 300 EUR.
Moze da bude i povoljan, ali mi je vazno da ima garanciju.
Nesto sam merkao pokofon, ali mi se cini da on ima malo losije fotografije (ili se varam)?
Koliko sam video Xiaomi Mi 8 je bolji, ali je i skuplji. Da li je opravdano skuplji, obzirom na ono za cega meni treba.

Aj pomagajte.
I jos jedna stvar - znam da je glupo, ali, gde se kupuju telefoni sa garancijom?
Tj. Koliko je pouzdano sto neki Pera napise "...imate pisanu garanciju..." Pa necu je imati crtanu valjda? A to sto ce PEra da napise garanicju, da li ce iko da uvazi?
 
Poslednja izmena:
cmyk, sačekaj pa uzmi mix2s od slavise :), ja sam super zadovoljan sa mix2. Izgleda da je kod huawei-a marketing izuzetno jak, dobri su im telefoni, ali ne toliko dobri... mislim, mene je mate 10 lite 0dlično služio, ali, prosek... imao sam već xiaomi 4x, prodao koleginici sa posla koja ga koristi od januara, prezadovoljna je, sin ima note 4 (mediatek) skoro 2 godine super radi... xiaomi daje više za iste pare od ostalih, mogu da potpišem.
 
cmyk, sačekaj pa uzmi mix2s od slavise :), ja sam super zadovoljan sa mix2. Izgleda da je kod huawei-a marketing izuzetno jak, dobri su im telefoni, ali ne toliko dobri... mislim, mene je mate 10 lite 0dlično služio, ali, prosek... imao sam već xiaomi 4x, prodao koleginici sa posla koja ga koristi od januara, prezadovoljna je, sin ima note 4 (mediatek) skoro 2 godine super radi... xiaomi daje više za iste pare od ostalih, mogu da potpišem.
Kanda ce biti tako - jos malo da ga ubedjujemo da je huawei dobar i onda kupujemo xiaomija :)))
 
kad smo već kod poslovnih telefona, ima veze sa temom...čiji telefoni imaju najbolju servisnu podršku kod nas? pre svega mislim na zamenu baterije i to da nakon par godina možeš da računaš da će moći da ti stave originalnu bateriju? i da nije apple naravno :) naravno, bitni su i drugi delovi ali eto, recimo, baš za nešto što je potrošna roba tipa baterija...


koja bi firma uopšte prošla taj test kod nas? ako se ne varam, ispravite me ako grešim, samsung i možda huawei? vidim da se i xiaomi sad regularno prodaje, možda i oni? znam da je ovo mnogima nebitno jer telefone menjaju ko čarape ali ko kupi dobar poslovni telefon koji radi dobro nema nameru da ga brzo menja...
 
Nazad
Vrh Dno