Šta je novo?

Kako preko itunes da prebacim muziku

HAD~

Slavan
Učlanjen(a)
20.03.2011
Poruke
1,441
Poena
245
Da li iko zna kako preko itunesa da prebacim muziku na iphone? Trazio sam na yt, na kojekakvim sajtovima, ali evo vec par meseci ne uspevam. Da li je moguce da su toliko zakomplikovali prebacivanje pesama... Sta im je bio cilj kad su to uradili stvarno mi nije jasno.
 
Da li iko zna kako preko itunesa da prebacim muziku na iphone? Trazio sam na yt, na kojekakvim sajtovima, ali evo vec par meseci ne uspevam. Da li je moguce da su toliko zakomplikovali prebacivanje pesama... Sta im je bio cilj kad su to uradili stvarno mi nije jasno.

Cilj im je da platis spotify
 
Problematika se svodi na sinhronizaciju, a ne prebacivanje + format file-ova koje jabuke citaju. Zamisljeno je tako da ti napravis playliste u iTunes-u na kompu i onda povezes uredjaj koji hoces i samo kliknes sync. I to je jos i bilo prihvatljivo u eri ipod-a, ali danas definitivno nije. Ima gomila alternativa za koje je jednostavno prebacivanje file-ova, i to kroz file share u okviru iTunes-a.
 
Pa cekaj jel taj file share radi? E dodje mi da vise nikad ne kupim ajfon, al svaki drugi sem nexusa me nervira jed posle nekog vremena koci. Bas im je to glupo...
 
Radi. Takodje postoji i Wireless iTunes Sync koji mozes da ukljucis u telefonu i onda ti ne treba kabal.
 
Evo ja i dalje ne mogu preko itunes da prebacim muziku. Ne znam sta glume ovi iz epla pa su toliko zakomplikovali...
 
Ne znam sta je vama problem , iphone cita sve formate bez poteskoca... sink ide like a charm nikada nisam imao problema evo drugaru sam koji je kupio iphone prvi put u zivotu preko tel objasnio on je spavao pola nije cuo i opet je sam uspeo da sinkuje muziku, jedino za melodije je potreban m4a format trajanja 40s.
 
Nazad
Vrh Dno