»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Kako preko itunes da prebacim muziku

Member Avatar korisnika HAD~
        Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        769
      2. Moja mašina
      3. Kako preko itunes da prebacim muziku

Da li iko zna kako preko itunesa da prebacim muziku na iphone? Trazio sam na yt, na kojekakvim sajtovima, ali evo vec par meseci ne uspevam. Da li je moguce da su toliko zakomplikovali prebacivanje pesama... Sta im je bio cilj kad su to uradili stvarno mi nije jasno.

Member Avatar korisnika drgonzo
        Na forumu od
        Dec 2006
        Poruka
        3.359
        Već godinama koristim Apple Music pa ne ubacujem preko PC-a ništa, ali trebalo bi ovako nekako kao na ovom linku (metod 2)
        https://www.imobie.com/support/trans...-iphone-5s.htm

Member Avatar korisnika Gimp suit
        Na forumu od
        Jan 2015
        Poruka
        723
        Citat Citiram korisnika: HAD~ Pogledaj poruku
        Da li iko zna kako preko itunesa da prebacim muziku na iphone? Trazio sam na yt, na kojekakvim sajtovima, ali evo vec par meseci ne uspevam. Da li je moguce da su toliko zakomplikovali prebacivanje pesama... Sta im je bio cilj kad su to uradili stvarno mi nije jasno.
        Cilj im je da platis spotify
        čevabčiči, grls ar najljepše in d vrrld

Member Avatar korisnika chimpresco
        Na forumu od
        Jul 2004
        Poruka
        1.133
        Problematika se svodi na sinhronizaciju, a ne prebacivanje + format file-ova koje jabuke citaju. Zamisljeno je tako da ti napravis playliste u iTunes-u na kompu i onda povezes uredjaj koji hoces i samo kliknes sync. I to je jos i bilo prihvatljivo u eri ipod-a, ali danas definitivno nije. Ima gomila alternativa za koje je jednostavno prebacivanje file-ova, i to kroz file share u okviru iTunes-a.
        CBR1000RR

Member Avatar korisnika HAD~
        Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        769
      8. Moja mašina
      9. Pa cekaj jel taj file share radi? E dodje mi da vise nikad ne kupim ajfon, al svaki drugi sem nexusa me nervira jed posle nekog vremena koci. Bas im je to glupo...

Administrator Avatar korisnika kUdtiHaEX
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        16.992
      11. Moja mašina
        • CPU: ~ 40
        • RAM: ~ 1TB
        • LAP: MacBookPro12,1, MacBookPro10,1, MacBookPro6,1, Mac Mini
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: 25 cm
      12. Radi. Takodje postoji i Wireless iTunes Sync koji mozes da ukljucis u telefonu i onda ti ne treba kabal.
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •