Šta je novo?

Sta uzeti u Vipu da se produzi ugovor?

blue moon

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
25.01.2014
Poruke
5,477
Poena
230
Tek sad imam pravo, a krivo mi sto nema vise Pocophona.Razmisljao sam o U11,P20,P20 Pro...


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
G7 cena je koliko- toliko ok u odnosu na ostale.

Sent from my D6503
 
Bila je nedavno rasprodaja XZP, cena je bila korektna (oko 30k din u neo 2). Dobice uskoro XZ3 ali verovatno po nenormalnoj ceni. Mada moze da se isplati ako budu delili WH-1000xm3 kao poklon.

Sent from my D6503
 
Evo i ja isto razmišljam i isto zakasnih za U11 [emoji24]

Ja se troumim između Lg G6, Moto Z i Mi A2.
Najjeftinije me izađe moto, pa je A2 nekih 7000din skuplji a G6 mi se najviše sviđa ali je nekih 20ak hiljada skuplji od moto...

Jel imao neko iskustva sa ovim telefonima?
Možda bih i probao moto zbog amoled-a, nisam nikada koristio mada me brine što kažu da je loša baterija posle updejta na Oreo.
Ove strane review npr. notebookcheck je baterija odlučna na androidu 6.0.1, možda nju da uzmem pa da ne radim update uopšte [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jaaaaa:) Salu na stranu. Pre kupovine bilo kog fona najbolje je da ga pogledas uzivo. Ako si u BG, TC Usce je prepuno radnji sa izlozenim telefonima - WinWin, Gigatron, Samsung, Huawei, svi operateri...
 
Poslednja izmena:
^^ako si u Bg imaš u poslovnici vipa TC piramida na nbg i one i x4 izložene. X4 je verovatno malo bolji ali one je noviji i imaće duže podršku ako ti je to bitno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno