Šta je novo?

Honor 8X

Ako je ovo stvarno tako onda im svaka cast, najiksrenije....
Tako je što se tiče zvuka, honor ima i dobar ekvilajzer. Ali što se tiče kucanja poruka tu niko kao ajfon, bez premca je. Androidova najveća prednost je transfer podataka tu je nenadmašiv.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ajde me deder prosvetli, pošto ne mogu da ukapiram kako je iPhone bolji za kucanje poruka od androida. Kako?
Hvala
Tako je što se tiče zvuka, honor ima i dobar ekvilajzer. Ali što se tiče kucanja poruka tu niko kao ajfon, bez premca je. Androidova najveća prednost je transfer podataka tu je nenadmašiv.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Jednostavno, imaju mnogo bolju virtuelnu tastaturu. Nemoguće je tako brzo i precizno kucati na androidu.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
99 posto akcionih kamera imaju eis, osim par sonija koji imaju ois...eis možda nije idealan ali ti snimci su daleko od loših, naprotiv...gopro ima eis pa je valjda bezveze za video...

video snimanje na ovom telefonu...skoro nisam video nešto tako loše...

postoje neki programi koji mogu naknadno da urade eis na snimku, ali rezultati su kako kad...windows movie maker ima tu funkciju...možda još najbolji naknadni eis radi google photos, ali on u startu smanji kvalitet snimka pa je pitanje koja vajda...mada, može da se proba, ništa ne košta...
 
Čak ni uz pomoć SwiftKey-a?


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Sviftki je nešto što ti leži ili ne. Meni nije leglo tako da ostajem pri klasičnom kucanju.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
99 posto akcionih kamera imaju eis, osim par sonija koji imaju ois...eis možda nije idealan ali ti snimci su daleko od loših, naprotiv...gopro ima eis pa je valjda bezveze za video...

video snimanje na ovom telefonu...skoro nisam video nešto tako loše...

postoje neki programi koji mogu naknadno da urade eis na snimku, ali rezultati su kako kad...windows movie maker ima tu funkciju...možda još najbolji naknadni eis radi google photos, ali on u startu smanji kvalitet snimka pa je pitanje koja vajda...mada, može da se proba, ništa ne košta...

Nije najlosije video snimanje na ovom telefonu, najlosije od novijih je na samsungu a6+, a8. To znam sigurno jer sam probao, gore od toga tesko da moze. Snimanje na njima je uzas. Ne valja taj naknadni eis ni u jednom programu, najbolje je kad telefon vec ima EIS.
 
e video snimanje na tim samsunzima nisam video ali nemam razloga da ti ne verujem :) ali ovaj honor je verovatno u top 5...
 
e video snimanje na tim samsunzima nisam video ali nemam razloga da ti ne verujem :) ali ovaj honor je verovatno u top 5...

Evo nekih primera: https://www.youtube.com/watch?v=mXSTRzQXYr4
https://www.youtube.com/watch?v=nOmUrG3WobI
Osim sto nemaju stabilizacije, imaju problem i sa fokusom, lovi ga non-stop, video deluje ko da je 720p, framerate mi ne deluje da je 30, sve je nsto pikselasto i crno sve, snimis drvo ono ispadne crno, znaci detalja u senkama nema uopste, crnilo samo, dinamic range isto ne postoji (nebo se beli), itd. Ovaj honor snima ekstra u odnosu na te Samsunge.
 
Samo da naštancaju uređaje pa šta bude, ali to je feature :). Nisu imali 8X u Telenoru pre 3 dana kada sam bio, pa sam morao da uzmem Honor 10, a baš sam se zagrejao zbog veličine ekrana da pazarim 8X.
 
Ovaj 8X je taman dobar upgrade za ljude koji su uzimali preko operatera 8 lite npr. kao ja :)
 
Zanimljiv uređaj, zaista, ali meni nikako nije jasno zašto se Huawei toliko zalepio za taj depth sensor. Mnogo bolja opcija za sekundarnu kameru je telephoto. :)
 
Samo da javim da se pojavio u online prodavnici vip ,)

@ike1
Koliko si ga ti cekao ?
 
Nisam išao preko neta, otišao u prodavnicu u piramidu i uzeo.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi :) , zanimljiv telefon , baš cu ici sa ženom ovih dana da gledam telefone pa cu obratiti pažnju i na Honor 8x , jel može neko da mi kaže hoce ga biti u crvenoj boji ? . Verovatno bi se ženi svideo , i hoće biti ovog njegovog većeg brata Honor 8x Max kod nas u legalnoj prodaji ?
 
Poslednja izmena:
Ekipa mobitel je ludilo koliko je dobar evo upravo dosao iz mediamarkt-a(njemacka) postavljen je nasuprot iphoneima krece Honor 8X, Mate 20 pro, Mate 20..

Honor 8X me je iznenandio izgledom apsolutni premium dojam i kada se ne gleda cijena svatko ce reci skupi telefon, primjerak je u crnoj boji ali i dalje lijep, ekran ips jel ako se ne varam ali kao da je oled izgleda,svaka cast huaweu, da ne govorim za bezel-e koji su tankiii, u mene nije bas velika ruka a lezi lijepo i direktno sam ga usporedio sa mojim XRN4X za ekran od 6'5 incha pored mojeg note-a 4X od 5'5 malkice je duzi samo..

Fingerprint je nesto vise postavljen moras malo prst ispruzit kao da ces ubost(zensku :) ) ali ne mora se polozaj ruke mjenjati..

Veliki plus za dizajn, izgled ekrana, sad jos moram vidjeti hocu li moci svariti emui spram miui..

Ekipa sve ovo za 250€ u Njemackoj ja mislim da ne nema bolje kupovine, ispravite me ako grijesim..

Sta je sa kirinom 710 meni apsolutno kirin procesori nepoznanica.. ?

U kojem je rangu snapdragon-a vec neko vrijeme sam na snapdragonima..??

Toliko sam se zagrijao radi ove cijene da ne znam hocu li se sutra zaletit i kupiti ga totalno ne planirano(planirao na poco-a,play-a,mi8,op6)..

333a0c60fe227a6d26be6d29f3c8a4e6.jpg
445ec31a9d42a62184151d5855a8cd9d.jpg
b19ab16c516f5b9911175eb541ba14d4.jpg
481971c19ee4c39c305ba7a10590a38d.jpg
 
Nećeš se pokajati sigurno ako ga kupiš za te pare. Kad počneš da ga koristiš đrosto se zapitaš zašto ajfon 10s max košta 1300-400 evra.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Uzmi slobodno i uživaj :) plavi je lepši, ako ima uzmi [emoji16]

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Jedino je kamera propast ali šta je tu je.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
U cemu je kamera propast? Veoma dobra kamera...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Ne možete tražiti kvalitet kamere na smartphone-u kao na dslr-u...
8x ima odličnu kameru za svoju klasu...
 
Sta je sa kirinom 710 meni apsolutno kirin procesori nepoznanica.. ?

U kojem je rangu snapdragon-a vec neko vrijeme sam na snapdragonima..??
U rangu SD660. Ima mozda malo jaci cpu, a dosta slabiji gpu. Adreno 512 je oko 50% brza od te Mali-G51. Kirin 710 je 12nm proces proizvodnje, a SD660 14nm, tako da je kirin 710 najverovatnije energetski efikasniji.
 
Daleko od lose kamere... Evo postovacu ovde slike iz Praga koje su slikane 8x telefonom...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Ja ne vidim sta fali ovde da vam se ne dopada kod kamere, licno sam bio pored decka kada su fotografije napravljene...
 
Nikako se ne može reći za kameru na ovom telefonu da je propast, nije savršena ali veoma dobra za ovaj cenovni rang.
Uostalom postavio sam slike pa sami presudite... [emoji4]

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Za cenovni rang možda je dobra ali uopšteno loša. Ima mnogo boljih kamera. Iz cenovnog ranga bolja je kamera na ajfonu se.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ok je tvoje mišljenje, ali ne treba baš cimati ljude ovde sa tim da je kamera propast, uostalom oni kupuju telefon a ne profesionalni foto aparat da bi se bavili profesionalnim slikanjem, tako da kamera na ovom telefonu će odraditi veoma dobar posao. Sve u skladu sa cenom...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno