Šta je novo?

Honor 8X

Ne vidim da ga ima bilo gde ... na kp ima ali su to garancije sve od 6 meseci i godinu dana, to za mene nije garancija to je tolet papir , osudjen si na to dal je prodavac raspolozen u tom trenutku ili nije ... a mts , vip , telenor , win win , i gigatron itd to su ipak garancije sa fiskalnim i to mnogo znaci , Honora 8x i ostalih huawei modela ima i bice legalno u svim pomenutim , mada vidim da su neki kupovali online preko vipa Poco , Xiaomi ne sumnjivo ima odlicne telefone , a verujem da bi ih ljudi jos vise kupovali da ih ima legalno kod operatera , al onda dolazimo do toga da bi i oni onda bili dosta suplji i imali jace cene ... a vidis Huawei (Honor) imaju svoje modele sa pravim garancijama i zato se ljudi sve vise opredeljuju bas za njih , ja necu da rizikujem bez garancije ... pre cu kupiti Honor 8x za 300 e u win winu i imati pravu garanciju na svoje ime i fiskalni , nego Poko od od likova sa kp sa 6 meseci i godinu dana garancije bez fiskalnog i icega :)
 
Poslednja izmena:
I Honor 8x je rasprodat, nema ga u winwinu a vise ni u vipu ne moze da se naruci, valjda ce da stigne uskoro.
 
Juce sam bas pricao sa ovima iz Vipa i iz Telenora , ima u Bg jos par komada u Uscu ja mislim i u Bulevaru Kralja Aleksandra , u Novom sadu sam bio u Vipu juce u Novosadskog Sajma 5 i tamo su mi rekli juce da treba danas da im stigne tako da sad i tu ima sigurno , a mora da ga ima sigurno jos negde po Vipovima i Telenorima ... a Win win i gigatron polako tek je stigao bice ga .. koliko vidim ima ga u Gigatronu u Kirovljevoj 17
 
Baki, smanji malo, nista korisno ne pises, samo spamujes temu bezveze...

Za one koji su pitali preko pm:
Ne, nikakav problem ni usporenje nisam imao sa fonom, nikakvi rootovi ili romovi, sve je fabricki, uvek su bt i wifi on, bt ne radi samo kada spavam jer je ili na sluskama ili u autu, baterija bez problema 2 dana.

Koliko je sada 8x u radnjama u srb?

TT over 6X
 
Baki, smanji malo, nista korisno ne pises, samo spamujes temu bezveze...

Za one koji su pitali preko pm:
Ne, nikakav problem ni usporenje nisam imao sa fonom, nikakvi rootovi ili romovi, sve je fabricki, uvek su bt i wifi on, bt ne radi samo kada spavam jer je ili na sluskama ili u autu, baterija bez problema 2 dana.

Koliko je sada 8x u radnjama u srb?

TT over 6X
Cena je 35990 i maksimalno moze da padne za neki mesec 32990 i to je to,takav je slucaj sa svim telefonima,nazalost osudjeni smo na kp i nesigurne garancije...

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
U vipu je ispod 35000 uz odloženo plaćanje.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
U Vipu je sasvim pristojna ponuda, dok mi se u Telenoru više isplati da kupim telefon u nekoj prodavnici, a ne kod njih.
Nažalost, vezan sam ugovorom za Telenor, a ovaj telefon mi se baš svideo.
 
Dok sam popunjavao online narudzbinu u vip-u nestao iz ponude :mad: 16200rsd uz neo 2 paket ovo je bio zicer , cestitam ko je uspeo da ga uzme po ovoj ceni .
Inace telefon je po meni ne lep , nego jedan od najlepsih trenutno . Velicina ekrana optimalna , hardver vise neko pristojan .
 
Tako sam ja uzeo

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Hoće biti ovog lepog telefona u legalnoj prodaji samo u crnoj i plavoj boji , ili će ga biti i u crvenoj ?
 
Dok sam popunjavao online narudzbinu u vip-u nestao iz ponude :mad: 16200rsd uz neo 2 paket ovo je bio zicer , cestitam ko je uspeo da ga uzme po ovoj ceni .
Inace telefon je po meni ne lep , nego jedan od najlepsih trenutno . Velicina ekrana optimalna , hardver vise neko pristojan .
Ту је. Пробај поново.
a7b5b413648cb789c01d391318c76de8.jpg


Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Na zalost nije . Nema vise opciju "kupi online" kada se izabere nego samo pregled .
 
Tako je i m ei bilo ali išao sam u par radnji direktno i našao

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Drugari, da li ovaj ima bolju kameru od p20 lite? Ustvari, koji bi bio najbolji izbor izmedju Honor 8x, Honor 9 lite i Huawei p20 lite?
Po broju MP, Honor 8x zvuci najbolje, ali H 9 lite ima po dve kamere na obe strane. Koliko uopšte znaci ta kamera?
Inace imam Honor 8 lite, i slike su super, a negde cuh da Honor 9 lite ima losiju kameru, iako nema logike.



Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Drugari, da li ovaj ima bolju kameru od p20 lite? Ustvari, koji bi bio najbolji izbor izmedju Honor 8x, Honor 9 lite i Huawei p20 lite?
Po broju MP, Honor 8x zvuci najbolje, ali H 9 lite ima po dve kamere na obe strane. Koliko uopšte znaci ta kamera?
Inace imam Honor 8 lite, i slike su super, a negde cuh da Honor 9 lite ima losiju kameru, iako nema logike.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Iskreno drago mi je sto se toliko ljudi odlucilo da kupi ovaj uredjaj jer je meni bio u glavi na momente kao zamena za Nokiu 7 Plus....da je lep, stvarno jeste , ali nekako ga ne dozivljavam kao nesto bolje od P20 Lite i Mate 20 Lite, a u odnosu na te telefone Nokia mi daje neki veci osecaj sigurnosti i kvaliteta, mozda gresim, to je samo subjektivno....

Mozda cu se jednog dana odluciti za ovaj telefon, a dobro je znati da ce ovde biti ljudi koji imaju svoja iskustva, prelistao sam temu pa nisam siguran ko je od clanova zamenio jabuku 7 Plus za ovo, koliko god da si jabuku tad platio verovatno su ti bela i veca ocekivanja, sada kada su ti ocekivanja bila manja , imas osecaj da si dobio vise....inace siguran sam da je izlaz na sluskama jedno 50% bolji na jabuci, a verovatno i vise, kamera isto verovatno nudi bar za nijansu veci kvalitet, daleko od toga da opravadava razliku u ceni, nego samo spominjem to....slazem se sa dosta toga sto ste napisali vec cenama sadasnjih telefona, pracenjem trendova i slicno....

Pre godinu dana mi je bilo nezamislivo da nosim u dzepu telefon od 6" ,a evo sad ne mogu da zamislim da uzmem nesto sto je manje od ove Nokie....
 
Jačina zvuka na slušalicama je jača na honoru imam još uvek ajfon 7 plus pa sam uporedio, jedino što mi nedostaje na ovom telefonu sa ajfona je tastatura i kucanje.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Jedno pitanje u vezi kamere... Jel ima Honor 8X OIS?
 
Ma kakav OIS na budzet telefonu.
 
Jačina zvuka na slušalicama je jača na honoru imam još uvek ajfon 7 plus pa sam uporedio, jedino što mi nedostaje na ovom telefonu sa ajfona je tastatura i kucanje.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Ako je ovo stvarno tako onda im svaka cast, najiksrenije....
 
Imaju EIS, ne OIS...tj, imaju elektronsku stabilizaciju... :)
 
Ne pise nigde u specifikacijama ni EIS ni OIS.
EIS je za mene nula, promenio sam dosta telefona i svaki sa EIS je nista (govorim za video) kad se proba OIS onda je sve ostalo nula da budem precizniji. :D
 
Sony ima super EIS, na Z3 je bio izuzetno upotrebljiv, ovi noviji mogu da budu samo bolji.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ne pise nigde u specifikacijama ni EIS ni OIS.
EIS je za mene nula, promenio sam dosta telefona i svaki sa EIS je nista (govorim za video) kad se proba OIS onda je sve ostalo nula da budem precizniji. :D

EIS je verovatno nula kako ti kazes u poredjenju sa OIS-om ali video bez ikakve stabilizacije je jos gora stvar. Snimanje ovim telefonom i kretanje je po meni mucenje posle za gledati. Mada kao sto rekoh fin telefon.... Opet kompromisi :)
 
Slazem se za sve napisano u vezi EIS-a , prodavanje magle , bukvalno :D
 
EIS je verovatno nula kako ti kazes u poredjenju sa OIS-om ali video bez ikakve stabilizacije je jos gora stvar. Snimanje ovim telefonom i kretanje je po meni mucenje posle za gledati. Mada kao sto rekoh fin telefon.... Opet kompromisi :)

EIS kropuje video i tako gubi dosta na kvalitetu, ali je slika nekad bolje stabilizovana nego sa OIS-om. Verujem da npr. na mi a2 i RN5 EIS bolje radi nego OIS na MI5. EIS lepo radi i na npr. Google pixelu. Bolje i EIS u bar 1080p nego nista.
 
Nazad
Vrh Dno