Šta je novo?

Honor 8X

@ DZOSUA

Da sadrzaj poruke ne bi bio vidljiv na lock screenu, sem podesavanja u samoj aplikaciji, potrebno je odraditi i:

Settings - Apps & notifications - Notifications management - Nadjes dole u listi aplikacija (recimo) WhatsApp - Message notifications - Nadjes u listi Lock screen notification i stavis ga na NEVER

Za Viber je isti postupak, razlika je samo sto umesto foldera "message notifications" u WA, u Viberu kada kliknes na njega u listi aplikacija imas foldere "messages" i "smart notifications", pa i tu podesis Lock screen notifikacije na NEVER
 
Poslednja izmena:
Konačno sam kupio telefon danas, odavno se nisam nečim oduševio više.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Bravo Boja ? .... gde si uzeo ? Direktno od operatera , neka radnja , ili kp ? ... kad ga istestiras za par dana napisi utiske svoje :)
 
Plava. U Vipu u 44 bloku. Prešao sam sa ajfona 7 plus. Za sada ne vidim nijednu manu. Možda je rano da sudim ali za ove pare trenutno nema bolje kupovine.


Mogu da budem cepidlaka pa da kažem da nema stereo zvučnik i usb c.



Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koja je poenta stavljati providnu koja pozuti posle par meseci i izgleda odvratno?

Ili bez maskice, ili tpu, ili hard case.

Sad kad malo bolje razmislim upravu je covek ... uzeo sam pre mesec dana neki ultra tanki providni silikon za Samsung J7 , i skinem ga veceras da malo obrisem i ocistim telefon , a ona vec krenula da menja boju i da zuti ... j..b..t mesec dana je tek proslo :( .... ja mislim da je to od zracenja telefona i da tu nema pomoci ... i sad kad pogledas ovaj Honor 8X plavi i crveni kupis i sta onda koja je poenta ? Ja ne bi nosio bez zastite nikad telefon , a ne bi na ovakva lepa plava ledja da stavljam crnu futrolu nasta to lici , e sad kontam da dzaba i pitam al ae , jel postoji osoba neka koja je kupila providni silikon a da mu nije pozuteo ? :D ili mozda postoji neko drugo resenje ? neka nova vrsta zastite ? Jel realno da ne mogu da naprave providni silikon koji nece pozuteti i koji ce biti imun na zracenje :) ? steta je ovakav lep telefon stavljati u nesto debelo i crno koja je poenta ..
 
Ja mislim da je nemoguce napraviti dobar silikon a case u boji definitivno ne ide na 8x...
 
Spigen daje garanciju za žutilo.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Jel koristio neko od vas one plasticne providne futrole ? Jel one isto pozute ? ....

Ovakve :



picture hosting
 
Šta te oduševilo najviše?
Ukupan doživljaj, prvo ekran, nisam mogao da verujem da na ovako jeftinom telefonu postoji tako dobar ekran, zatim tastatura, kucanje je u potpunosti isto kao na ajfonu, rad sistema, nema ni blizu lagova koliko sam mislio da će imati, potpisujem da ajfon xs maks ne zaslužuje ni 200 evra da bude skuplji od ovog telefona. Jedino kamera u odnosu na ajfona je malo lošija ali i tu nema drastične razlike. Svaka preporuka za kupovinu! Poredio sam sa ajfonom jer sam to koristio skoro 10 godina.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mislis na ove?
One su brendirane jer idu u prodajnom paketu ali mislim da ce vremenom pozuteti...

Ta na telefonu Honor sto si slikao jel to tvoja ? Mislim jel plasticna ? Znam da u paketu za Honor 8x dolazi silikonska providna zato pitam .... a mene jednostavno zanima da li plasticne providne futrole isto pozute posle nekog vremena kao i silikonske ili ne ? ... ako je imao neko iskustva sa plasticnim kao sa onih gore slika sto sam postavio ?
 
Ta na telefonu Honor sto si slikao jel to tvoja ? Mislim jel plasticna ? Znam da u paketu za Honor 8x dolazi silikonska providna zato pitam .... a mene jednostavno zanima da li plasticne providne futrole isto pozute posle nekog vremena kao i silikonske ili ne ? ... ako je imao neko iskustva sa plasticnim kao sa onih gore slika sto sam postavio ?

Aha moja je, dolazi u paketu, a sto se tice ostalih, ja sam koristio i na samsung-u i na iphone-u i max isteraju tri meseca i onda krece bojanka tako da mi silikon uopste ne predstavlja idealan izbor ali moze da zastiti dobro telefon tako da je veoma nezahvalno govoriti na tu temu, bar sto se tice mog iskustva, mozda drugi clanovi imaju drugacije misljenje od mene...
 
Plasticnu ili silikonsku si koristio i na samsongu i na ajfonu ? Jel ta sto si je dobio u paketu plasticna nisi mi odgovorio ? :)
 
Ukupan doživljaj, prvo ekran, nisam mogao da verujem da na ovako jeftinom telefonu postoji tako dobar ekran, zatim tastatura, kucanje je u potpunosti isto kao na ajfonu, rad sistema, nema ni blizu lagova koliko sam mislio da će imati, potpisujem da ajfon xs maks ne zaslužuje ni 200 evra da bude skuplji od ovog telefona. Jedino kamera u odnosu na ajfona je malo lošija ali i tu nema drastične razlike. Svaka preporuka za kupovinu! Poredio sam sa ajfonom jer sam to koristio skoro 10 godina.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
Lijepo, onaj osjecaj kad imas preveliki izbor vise ni sam ne znam sta uzeti, nadam se da nije puno veci u ruci od XRN4X..
 
Po veličini skoro identičan ajfonu 7 plus

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Čekam da vidim max verziju ovog telefona uživo...juče sam gledao telefone kod sva 3 provajdera i ovaj odnos stranica je po meni doveo do toga da mi svaki ekran izgleda mali...znam šta je nekad bio telefon od 6", ovi duguljasti mi ne deluje ništa veće od klasičnih 5.5" sa 16:9 ekranima...
 
Ne znam šta da ti kažem ali meni sve preko ovoga je veliko. 6.5 u odnosu na moj prethodni telefon od 5.5 je veliki pomak.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Bas veliki izbor i za svakog po nesto od 250 do 350 e ... pa ko sta voli ... mozda Honor 8x nije najbolji , al mi nekako najlepsi od svih u tom cenovnom rangu , lepsi i od mate 20 lite koji je isto lep , ima tu i ovih samsunga iz A serije koji realno ne mogu po dizajinu ne mogu da pridju Honoru i koji su po meni precenjeni telefoni , Poco f1 isto odlican al ima dosta nekih sitnik bagova koji mene odma odvlace od kupovine , pa Honor Play isto odlican , al opet kazem nekako mi je Honor 8x taman ono sto meni treba ... vrlo lep telefon sa velikim ekranom , odlicnom baterijom , dobrim procesorom , ok kamerama ... za ispod 300 tinak evra sasvim ok , al ce mu cena vrlo brzo dole sigurno na oko 250 e , ovo je samo pocetna i trenutna ..
 
Sve znam, ali nije isto 6.5" 18:9 i 6.5" 16:9 ekran...
Dovoljno da ga uporedim sa recimo mi max 2 pa vidim koliko je xiaomi komforniji za čitanje, knjige, časopise, šta god...
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam ga preko vipa isključivo zbog garancije. Neka je malo skuplni ali bar mogu da reklamiram. Telefon za nekoga ko ne igra igrice je odličan. I dalje se oduševljavam ekranom. To mi je otkriće godine.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Sve znam, ali nije isto 6.5" 18:9 i 6.5" 16:9 ekran...
Dovoljno da ga uporedim sa recimo mi max 2 pa vidim koliko je xiaomi komforniji za čitanje, knjige, časopise, šta god...

Mislim da je ipak to preveliko ... ne treba ici u krajnost necu tablet, hocu nesto izmedju telefona i tableta a honor 8x je bas to , i njegov ekran je veruj mi velik za 90 % ljudi ... ja sam imao Huawei Mate 7 kojem su mere (157 x 81 x 7.9 mm ) , a koji je bas velik telefon , a ovaj Honor 8x je jos veci (160.4 x 76.6 x 7.8 ) ... i po meni sasvim dovoljno sve preko toga mislim da je ipak previse ... a da ne pominjem Honor 8x Max ( 177.6 x 86.3 x 8.1 mm ) pogledaj ti te mere pa covece skoro 18 cm , i skoro 2 cm cak veci od obicnog 8x koji je bas velik ... mislim da je ipak previse ... drugo ne znam hoce ga biti uopste kod nasih operatera ?
 
Mislim da je ipak to preveliko ... ne treba ici u krajnost necu tablet, hocu nesto izmedju telefona i tableta a honor 8x je bas to , i njegov ekran je veruj mi velik za 90 % ljudi ... ja sam imao Huawei Mate 7 kojem su mere (157 x 81 x 7.9 mm ) , a koji je bas velik telefon , a ovaj Honor 8x je jos veci (160.4 x 76.6 x 7.8 ) ... i po meni sasvim dovoljno sve preko toga mislim da je ipak previse ... a da ne pominjem Honor 8x Max ( 177.6 x 86.3 x 8.1 mm ) pogledaj ti te mere pa covece skoro 18 cm , i skoro 2 cm cak veci od obicnog 8x koji je bas velik ... mislim da je ipak previse ... drugo ne znam hoce ga biti uopste kod nasih operatera ?

Imas ga u vipu i telenoru...
 
Honor 8X Max ima u Vipu i Telenoru ? Znam i vidim da ima Honor 8x obicni u crnoj i plavoj boji , al ne vidim da u Vipu i Telenoru ima Honor 8X Max ..
 
@ike1 Mozes da napises koji bloatware dolazi uz telefon i koliko memorije je slobodno kada ga ukljucis prvi put, kakav je zvuk u slusalicama i na zvucniku?
Takodje, kako hvata signal i kako se cuje u toku razgovora, ako ti nije problem?
 
Da li je neko od vas probao Honor 9 lite, Honor 8x i Huawei P20 lite?
Zanima me kakve su kamere, koji ima najbolje, a koji najgore?
Trenutno imam Honor 8 lite, posle P8 lite, vrhunska kamera, sad ne znam sta sledeće da uzmem.
Negde sam čak procitao da H9 lite ima losiju kameru od H8 lite.

Vredi li zrtvovati MP zbog broja kamera? H9 lite ima 4 kamere, po dve napred i pozadi, a 8x i P20 lite imaju kamere od vise MP i bolje blende, ali prednja samo jedna.
 
Pojma nemam koliko je memorije slobodno kad ga upališ, trenutno imam 4y giga sa 40 instaliranih aplikacija i navigacijom sa mapama za 5-6 zemalja. Čuje se odlično i mene čuju odlično za razliku od ajfona 7 plus.


Signal dobar.


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Kakav je kvalitet zvuka preko audio izlaza za slusalice, u odnosu na iphone?
Takođe, da je izlaz dovoljno glasan?

poz
 
Nisam probao. Večeras ako stignem.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno