Šta je novo?

Honor 8X

Doneo mi cika postar malo pre iz Telenora ovaj mob.
Uz Total 5 placam mob 6960 din na 6 rata,plavi je u pitanju.
Izgleda super,ovo sam uzeo za sestru,posto se i ona vodi na mene.
Ne znam jel jos ko uzimao iz Telenora,ali u paketu mi je stigla maska sto je ok,ali pored fabricke dobio sam jos jednu posebno upakovanu van paketa telefona,ne znam jel to svima tako stize?
 
Hoce ga biti u Vipu i Telenoru u sve 3 boje : plava,crvena,crna ili samo plava i crna ?







 
Poslednja izmena:
Ako se stavi maska,koja je suština boje telefona?
 
Ako stavis providnu masku, onda se vidi boja telefona... :D
 
Poslednja izmena:
Stavis ultra tanku providnu i zdravo (stiti ga lepo , a ne naruzni ga ) ..... :) ne vidim logiku u bilo kojoj drugoj osim ultra tanke providne na ovom telefonu , sve drugo je po meni ludost , mada ima cudnih ljudi koji kupe ovakvu neku boju pa stave neku debelu crnu masku na njega :( ....... :) Nidje veze al dobro ima nas svakakvih :) al ima i onih koji kupe telefon pa ga nose bez silikona jeste najlepse al ja ne bih , uvek stavim ultra tanku providnu i zdravo , verujem da jos dosta ljudi tako radi .. a vidim da Honor 8X u pakovanju u kutiji daje ultra tanki providni silikon , tako da je i to ok skroz
 
Poslednja izmena:
Koja je poenta stavljati providnu koja pozuti posle par meseci i izgleda odvratno?

Ili bez maskice, ili tpu, ili hard case.
 
Kad krene da zuti uzmes novu i opet nosis par meseci , 350 din kosta ultra tanka providna ovakva za Honor 8x sta je to nista :) promeni 3 komada u 2 godine i izadje te 1000 din :) tako bar ja radim
 
Узмеш Спигенову футролу и не жути никако.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
probao telefon, plavi, na oko veoma lep, u radu odlican, ekran po meni katastrofa.Nije dovoljno svetao, pustio fullhd i razocarao se ostrinom prikaza.
 
Nikad cuo ? ... Jel ta ima ultra tanka providna ( pretpostavljam da je to neka debela i u tamnoj boji "crnoj" ... kontam da ne postoji nigde da se uzme ultra tanka providna , a da ne zuti posle par meseci ... jer ipak je to silikon , a on pozuti zbog zracenja telefona
 
Spigen.com pa vidi jel imaju za ovaj telefon a imaju ultra tanke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
probao telefon, plavi, na oko veoma lep, u radu odlican, ekran po meni katastrofa.Nije dovoljno svetao, pustio fullhd i razocarao se ostrinom prikaza.

Prvi put cujem da se neko zali na ekran na ovom telefonu, svasta ... bas suprotno svi hvale ekran za svetlinu i ostrinu po recenzijama ... koliko sam imao prilike da vidim po recenzijama ima svetliji ekran od 99 % telefona iz njegove klase , cak i od dosta top modela ..
 
I mene je zbunio sa ovom konstatacijom za ekran. Sve što sam čuo do sad je veoma pozitivno za ekran.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam koristio u Pragu ceo dan napolju po suncanom danu za slikanje, i nisam se uopšte naprezao da bi video nešto na ekranu, iako je osvetljenje bilo na nekih 80%..
A to za prikaz videa, jesi proverio da nije u opcijama bilo uključeno da sam telefon smanji rezoluciju ekrana zbog štednje baterije, pa je zbog toga mozda bilo tako kao što kažeš..

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Meni probanje tih telefona sto su izlozeni po prodavnicama nije nikakav reper za procenu kvaliteta necega. Ko zna kakvi su to modeli.
To je samo da vidis kako telefon izgleda uzivo, i u ruci.
 
Ja sam koristio u Pragu ceo dan napolju po suncanom danu za slikanje, i nisam se uopšte naprezao da bi video nešto na ekranu, iako je osvetljenje bilo na nekih 80%..
A to za prikaz videa, jesi proverio da nije u opcijama bilo uključeno da sam telefon smanji rezoluciju ekrana zbog štednje baterije, pa je zbog toga mozda bilo tako kao što kažeš..

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Upravo to , ono sto sam do sad video i cuo , svi kazu da mu je ekran odlican i bas svetao zato mi je malo cudno to sto kaze , bice da je ili to sto ti kazes ( da je neko na tom telefonu namestio manju rezoluciju u opcijama npr HD rezoluciju ili manje , znam da ima ta opcija da se smanji radi ustede baterije pa mu zato losije izgleda , ili je jednostavno on gledao neki falerican model ...
 
Probao sam sve moguce opcije, i sam sam se razocarao bas zbog svega sto sam cuo o njemu.To je bio prvi model koji su dobili u radnji e sad da li je felerican ili je model za izlaganje to nisam siguran.Proverio postavke, resetovao, pustio full hd razocarenje, pustim 4k jos gore.Primetim da je svetlost slabija, udjem u podesavanje ono zakucano 100%.
 
Bice da si ti ipak naleteo na neki falerican model koji je izlozen u radnji , ne bi to bilo prvi put da se nekom desilo , jednostavno ima mnogo recenzija na yt gde ljudi hvale svetlinu i ostrinu ekrana na 8x , a i ja prosto po svim tim recenzijama mogu da zakljucim po onom sto vidim da je ekran odlican , malo mi cudno to sve sto pricas , evo npr dacu jedan primer ... ja i burazer smo kupili isti telefon isti dan u Mtsu Huawei Mate 7 , kad smo dosli kuci i upalili telefone ekran na mom telefonu je bio odlican i sve ok , dok je kod burazera telefon bio falerican , ekran mu je imao neku falinku .... moj ekran je bio bar duplo svetliji i nekako u svemu bolji od njegovog ... burazer otisao u mts ponovo zamenio dobio nov telefon i na njemu ekran odlican kao i na mom .... tako da sam i iz licnog iskustva imao slican primer , a znam jos dosta ljudi sa slicnim problemima , nista na ovom svetu nije savrseno napravljeno , pa ni jedan obican displej od telefona ... :) uvek moze greska da se desi , pa pogledajte samo kako je prosao LG , ljudi vise nemaju poverenja u njih posle onoliko problema u telefonima , pa onaj slucaj sa samsongovim Note 7 sto je bio tempirana bomba :) ... itd itd ima jos mnogo primera
 
Verujem da je tako, sacekacu par dana da stigne jos koji pa da probam ponovo, obzirom da mi se samo to nije svidelo na telefonu.
 
kakav je po pitanju memory menagmenta...tj dali je agresivan po pitanju drzanju aplikacija u memoriji? huawei je tu vrlo agresivan i to me je bas nerviralo...

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Telefon je odlican, ja ga licno koristim jos uvek mu nisam naisao na manu osim zvucnika koji su morali biti stereo ali su nadomestili jack-om za sluske, kamera perfekta u dnevnim uslovima a o bateriji da ne pricam napunim ga za sat vremena a koristim dva dana [emoji736]

Za 36000 u rangu novih telefona mislim da predstavlja izbor za dobru kupovinu [emoji736]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Jurim ga po svim poslovnicama Vipa i nemaju nigde....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jurim ga po svim poslovnicama Vipa i nemaju nigde....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa da ti kazem verovatno može da se naruči ali mislim da je najbolja ponuda u vipu ali i telenor je dobar sa ovim dodatnim netom za aplikacije jer je hardver dobar a ekran odličan...
 
redmi note 5 ili ovaj?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ako kupujes na KP sa oglasa onda note5 jer je dosta jeftiniji, u prodavnicama im je slicna cena.. Honor 8x super izgleda i ima super veliki ekran, a telefon super lezi u ruci.. Tako da ako ti je estetika bitna onda definitivno Honor 8X..

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Ako kupujes na KP sa oglasa onda note5 jer je dosta jeftiniji, u prodavnicama im je slicna cena.. Honor 8x super izgleda i ima super veliki ekran, a telefon super lezi u ruci.. Tako da ako ti je estetika bitna onda definitivno Honor 8X..

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
vec imam telefon na emui sistemu...samo me to brine...taja agresivni memory menagment

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ja generalno nisam imao iskustva sa xiaomi modelima i ne mogu da dam misljenje ali sto se tice 8x telefon zadovoljava svaki kriterijum...
 
Evo jedna lepa recenzija Honor 8x ... nije previse dugacka , a sve sto treba je receno , ( koliko je dobar ovaj nocni mod ) , i koliko je ovaj telefon lep , sjajno su ga napravili , plavi je bas lep , lik je odradio recenziju tako da je bas pokazao svu lepotu ovog telefona

https://youtu.be/Iw9CF-3-HnY
 
Kako na ovom mobu da podesim da mi za viber i WhatsApp ne bude vidljiv sadrzaj poruke na zakljucanom ekranu?
Podesio sam u aplikacijama,ali valjda moram i one dozvole?
 
Nazad
Vrh Dno