Šta je novo?

Honor 8X

Meni radi lepo 10ka bez resetovanja.
I posle godinu i po dana korišćenja mislim da je ovaj 8x baš uspeo model.
 
Jedno pitanje, zasto bi uopšte radili reset pre ili posle update-a? Zbog radi čega?

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Jedno pitanje, zasto bi uopšte radili reset pre ili posle update-a? Zbog radi čega?

Sent from my 3310 using Tapatalk

Iz nekog razloga baguje ili uspori telefon. Ja recimo nisam, dok sam morao kod prethodnog telefona kod jednog update-a (Xiaomi) jer mi je jeo bateriju.
 
Od kad koristim android (od HTC wildfire-a), ni jednom nisam uradio hard reset pre ili posle update-a. Nikad ni jedan problem, a zilion aplikacija. Jedino kad sam to radio je dok sam se drndao sa custom ROM-ovima. Ako krene nesto da zeza, obrisite cache.

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Ja sam postavio pitanje u vezi hard reseta bas iz tog razloga da vidim sta ce ljudi napisati ... Zadnji put kad sam uradio hard reset na nekom telefonu to je bilo na Huawei Mate 7 , morao da uradim hard reset posle nekog apdejta i resio sam problem tako , nesto je bagovao sa baterijom ako se secam , hard reset se ustvari navodno radi da sve lepo legne na svoje , na Honor 8x sam sad uradio ovaj veci apdejt , al nisam uradio hard reset i koliko vidim od juce nikakav problem , sve radi odlicno kao i do sad , 8x mi je do sad jedini telefon sa kojim nisam imao bas nikakvih problema za ovih 2 godine koliko ga koristim sto se kaze stucno nije , odlican telefon nema sta , verovatno cu ga koristiti do nove godine i onda uzeti nesto novo , cisto eto malo da promenim :)
 
Poslednja izmena:
Da li postoji opcija 2x klik za budjenje ekrana za Honor 8X? Ne mogu nigde da nadjem u meniju, updatovao sam ga na v10
 
I jos ovo me interesuje: sa vremena na vreme, kao da ekran malo zatamni, pa se posvetli, to mi se desava i kod cerke u mate 20 lite, a iskljuceno je automatsko osvetljenje. Da li to ima negde u opcijama da se podesida se iskljuci, da osvetljenje bude konstantno
 
Posle insalacije Android 10 sistema dogada mi se cudna stvar . Jutros listam Instagram storie u tom momentu mi zvoni telefon ja se javljam na poziv instagram ostaje u pozadini da radi i cujem zvuk sa storija zajedno sa zvukom iz poziva, ili zvoni mi viber a telefon zakljucan ja ga otkljucam i nemam nigde opciju da se javim. Dali neko ima ovakvih problema, kako ih resiti?
 
Šta je ovo godinu dana niko ni riječ da napiše 😀
Ima li ovaj telefon podršku za VoLTE konkretno Honor 8x iz Telenora?
 
Nazad
Vrh Dno