Šta je novo?

Honor 8X

Evo malo poredjenje ... jako jako slicni telefoni kao sto sam i rekao ... kontam da je sa Mate 20 lite slicna situacija u poredjenju i sa jednim i sa drugim ..

Honor 8X vs Honor Play (camera test)
https://youtu.be/OYQsjZEjICk

Honor 8X vs Honor Play (speed test)
https://youtu.be/f_nSjBjc8Mw

Ovim 'Tech ...' kanalima ne treba verovati, sumnjivi su previse. Ima ih nekoliko sa slicnim nazivima i svi imaju iste klipove, iste thumbnailove i nerealna poredjenja. Da ne spominjem to sto postoji poredjenje skoro svakog telefona
 
Procesor je tu negde, graficka losija, veci ekran, manja baterija, kamere su verovatno tu negde. :D
 
Deluje dosta zanimljivo telefon, s obrizom da ce verovatno kostati oko 200e na kp.
Inace nisam uopste fan huawei, ali bas zelim da vidim kako se ovo ponasa uzivo.
 
Sad vidim da postoji 8x max verzija sa ekranom od 7.12" i baterijom od 5000mah...to me već više zanima :)
 
Sad vidim da postoji 8x max verzija sa ekranom od 7.12" i baterijom od 5000mah...to me već više zanima :)
То таблет, јее***е.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Baš fino izgleda ovaj mob. Dosta su mu smanjili bezele i pored toga što nije amoled ekran. Ako kod provajdera bude za ok lovu biće pravi hit

https://youtu.be/W-vP4hE60LY

Dosta detaljan ruski review , razume se skoro sve iako je ruski .
Po njemu kamera na rn5 je bolja. Ovaj mali GPU je i dalje leš , wot ide na 12fps na high a na medium ispod 30fps. I dalje najveća boljka exynosa i kirina predstavlja mali GPU i tako je 4,5godina unazad a oni ništa ne menjaju

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lep je telefon, i s obzirom na velicinu moze lako da se koristi sa jednom rukom bez problema... Kamera je veoma dobra, ima dosta opcija u kameri tako da mogu lepe slike da se naprave... [emoji4] Ekran je veoma dobar, lepo se vidi na suncu...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Stvarno lep telefon , bas su mu smanjili bazele kontam da ce tu cena negde biti 230 , 250 e na kp verovatno ,
 
Da li sigurno ovaj telefon podržava obe 4G frekvencije koje se koriste u Srbiji?
 
Naravno.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Pozdrav društvo sutra idem da kupim telefon, dvoumim se između ovog telefona i Xiaomi mi a2 voleo bih da čujem savete!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve zavisi do tebe sta ti se vise svidja ... tu su negde Honor je lepsi , moderniji , ima bolji procesor , jako dobru bateriju , ima veci ekran u istom kucistu kao Xiaomi a2 (158.7 mm , 5.99 inca) ... a Honor 8X (160.4 mm , 6.5 inca ) ... kazu da Xiaomi A2 ima bolju kameru malo , a ima nekih sitnih bagova xiaomi citam po forumima , e sad na tebi je kad stavis sve na papir i vidis uzivo da sam odlicis sta ti se vise svidja ( al kad vidis uzivo Honor mislim da i ako si se do tad dvoumio , da se vise neces dvoumiti ) :) , po meni je Honor bolji izbor i jedan odlican telefon , ja kad budem uzimao sad sledeci telefon pred novu godinu cu 99% uzeti njega ..
 
Poslednja izmena:
Gledao sam mi a2 uživo, nije me oduševio. Ima neke prednosti tipa gorilla stakla i blutut 5.0 stok android ovo ostalo ništa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Европска верзија има сигурно фреквентни опсег B20, за овај други немам податак, Такође, има и NFC. Кинеске верзије и ово што се продаје преко интернета из Кине, немају ове две ствари.
Овде сам нашао податке

https://www.youtube.com/watch?v=zay5WRmZnIA
 
Naravno.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Ne mogu nigde da nađem detaljne specifikacije... U Srbiji bi trebalo da se prodaje verzija L21, a nigde ne nalazim da podržava i 800Mhz i 1800Mhz.

VIP ga prodaje kao 4G telefon (skoro svi ostali su označeni sa 4G+), a Telenor bez oznake za 4G. Zainteresovan sam za kupovinu ovog telefona, ali malo mi je čudno ovo sa 4G mrežom...
 
malo gore postoji tema honor podrška proizvođača, možda oni imaju preciznije informacije? mada, koliko vidim tamo niko nikome ništa ne odgovara, ljudi uglavnom pričaju sami sa sobom...:type:
 
Poslednja izmena:
Ne mogu nigde da nađem detaljne specifikacije... U Srbiji bi trebalo da se prodaje verzija L21, a nigde ne nalazim da podržava i 800Mhz i 1800Mhz.

VIP ga prodaje kao 4G telefon (skoro svi ostali su označeni sa 4G+), a Telenor bez oznake za 4G. Zainteresovan sam za kupovinu ovog telefona, ali malo mi je čudno ovo sa 4G mrežom...
Evo ovde ima info. Njihov sajt za Rusiju

https://shop.huawei.ru/honor-8x/specification

LTE FDD B1/3/7/8/20

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne mogu nigde da nađem detaljne specifikacije... U Srbiji bi trebalo da se prodaje verzija L21, a nigde ne nalazim da podržava i 800Mhz i 1800Mhz.

VIP ga prodaje kao 4G telefon (skoro svi ostali su označeni sa 4G+), a Telenor bez oznake za 4G. Zainteresovan sam za kupovinu ovog telefona, ali malo mi je čudno ovo sa 4G mrežom...
Sam pišeš o Vip-u a imaš info na njihovom sajtu...
c7f0344c7a5a6bd6fbf19bdb063febec.jpg


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ja sam se dvoumio izmedju MI A2 i Honor 8X, odlucio sam se za MI A2 ipak je dosta jeftiniji u ovom trenutku.

Tražio u Vipu crni ne postoji, naručio sam crni preko Gigatrona pa čekam... javljam prve utiske čim stigne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Smorili su vise crni telefoni ... bar mene , do sad sam samo nosio crne , odlicne su ova plava i crvena boja na Honor 8X malo da se razbije monotonija ..
 
Crveni i Plavi su stvarno fantasticni...
Slike su iz Praga...

 
Gigatron ne može da nabavi pre novembra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Crveni i Plavi su stvarno fantasticni...
Slike su iz Praga...


Plavi je prelep , al me nesto vuce da uzmem crveni (specifican je) , kontam da bi me ljudi malo cudno gledali ako bi ga uzeo :D al dobro crvena je neutralna boja :) u svakom slucaju ni sa crvenim ni sa plavim nema greske , crna me je malo smorila vise ..
 
Ja kada bih ga uzimao gotovo sigurno bih uzeo plavi, ako sam dobro video Toni je poceo sa unboxingom i to sve, kod njega je crveni na testu cini mi se.....

crvena je neutralna...da li....
 
Crvena izgleda bar meni bolje, kao sto kaze kolega iznad specifična je... Ovi iz Honora su na prezentaciji rekli da je crveni namenjen za lepšu polovinu [emoji16] Ali koga briga super izgleda, pa što da ne...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Pa vidi ja ovaj telefon uzimam 99 % , znam da crnu necu sigurno jer mi je muka vise od crnog telefona , svi jedan na drugog lice , jednostavno me je smorilo , hocu nesto drugacije , za plavu sam jos uvek bas je lep , al mozda stisnem mu.a pa uzmem crveni :) , jedno 70 % sam za plavi tu nema greske , al ostavljam i ovih 30 % da cu mozda crveni :D ... zena hoce crveni , meni onda ostaje plavi (ili mozda crveni :D)
 
Nazad
Vrh Dno