Šta je novo?

Honor 8X

ako imaš 64gb interne ne vidim potrebu da to radiš...

Da 64 , al Imam i SD karticu pa zato pitam , vidim da u podešavanjima za memoriju može da se stavi da podrazumevana lokacija bude SD kartica , al vidim i da šta god instaliram ide na internu , a ja sam do sad na svim bivšim telefonima kad uđem u opcije i aplikaciju mogao da prebacim sa interne na SD , al ovde to ne vidim , zato pitam jel može ? .. :)
 
aplikacije jednostavno rade brže kad su na internoj memoriji tako da sve i da može sa 64gb nema razloga da se time previše baviš...na karticu stavljaj sve ostalo tipa slike, muzika, knjige, download, šta već...kameri zadaj da slike idu na karticu...na karticu možeš da staviš recimo mape ako koristiš neku navigaciju, jer su velike a nema potrebe da troše prostor na internoj memoriji...mislim da kad skidaš mape one te i pitaju gde hoćeš da ih ubaciš...
 
A i to sto kažeš , i logično je da rade bolje na internoj , to za kameru i video sam uradio u opcijama , i stavio da ide sve na SD ..
 
Imate opciju u Developer options koja radi force remove sa interne na mSD cak i one aplikacije za koje develoleri daju instrukcije da traze iskljucivo internu memoriju.
Nije to lose ali WA, npr, nece da radi kada se premesti...

Sent from my HONOR 8X using Tapatalk
 
Aha .. ok da znam samo da ima , al verovatno neću prebacivati na SD
@Neo jel si zadovoljan telefonom ? :) Ja sa mojim skroz zadovoljan za sada , stavio sam mu u podešavanjima
ekran/prikaz preko celog ekrana(stiklirao sve apk na full ekran ) , i stavio sam u podešavanjima za urez/prilagođeno/ , promenio na svakoj apk sa automatski na prikaži urez , da u svim apk prikazuje full ekran , ne svidja mi se kad je na automatski ukrade mi taj deo kao kad je sakriven urez :) svako ima svoj ukus , meni je npr ovako lepse dobijam full ekran , ko igra igrice za njega je ovo još bolje , lepši je osećaj , ja slabo igram igrice , al odigram malo nekad Real Racing 3 , Fifu i NBA , malo sam probao sve 3 i mogu reći da rade odlično .
 
Zadovoljan sam potpuno. Bolje mi radi 8X nego Play kog sam imao. Baterija danas/sada 60% a 2,5 ili 3eci dan (kako se uzme) obzirom da sam sasvim prosecan korisnik (ne igram igrice uopste... Tviter, Fejs, Insta, WA, Viber... klasika).
Pride, fon ladan kao spricer (nijednom se nije zagrejao).

Sent from my HONOR 8X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zadovoljan sam potpuno. Bolje mi radi 8X nego Play kog sam imao. Baterija danas/sada 60% a 2,5 ili 3eci dan (kako se uzme) obzirom da sam sasvim prosecan korisnik (ne igram igrice uopste... Tviter, Fejs, Insta, WA, Viber... klasika).
Pride, fon ladan kao spricer (nijednom se nije zagrejao).

Sent from my HONOR 8X using Tapatalk

Da li ima problema sa notifikacijama ili radi sve kako treba?I kako radi wi-fi?Jel sve ok?
 
Poslednja izmena:
Nema nikakvih problema sa wifi .. ono što sam ja napisao u onoj temi gore , ispostavilo se da nije bilo do wifi , nego je bilo do SD kartice ona je otišla i ona je pravila probleme , čim sam je izvadio iz telefona svi problemi su nestali , ista ta SD kartica mi je pravila sličan problem i na J7 (2017) , tako da nije ni do telefona , a ni do wifi , a nema nikakvih problema ni sa notifikacijama sve radi odlično .
 
Nema nikakvih problema sa wifi .. ono što sam ja napisao u onoj temi gore , ispostavilo se da nije bilo do wifi , nego je bilo do SD kartice ona je otišla i ona je pravila probleme , čim sam je izvadio iz telefona svi problemi su nestali , ista ta SD kartica mi je pravila sličan problem i na J7 (2017) , tako da nije ni do telefona , a ni do wifi , a nema nikakvih problema ni sa notifikacijama sve radi odlično .

Ok.Dvoumim se izmedju njega i U Ultre.Ne znam sta da radim,koji da uzmem.A moram da odlucim u ove dane.
 
Ako ti je video snimanje bitno tu je bolji HTC ima čak OIS... Honor nema nikakvu stabilizaciju... Tako da po pitanju kamere HTC..
A po ostalom bi mogao Honor 8x... Honor za nijansu manji telefon a dosta veći ekran...Bolja baterija... Itd..

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Zadovoljan sam potpuno. Bolje mi radi 8X nego Play kog sam imao. Baterija danas/sada 60% a 2,5 ili 3eci dan (kako se uzme) obzirom da sam sasvim prosecan korisnik (ne igram igrice uopste... Tviter, Fejs, Insta, WA, Viber... klasika).
Pride, fon ladan kao spricer (nijednom se nije zagrejao).

Sent from my HONOR 8X using Tapatalk

Interesantno da bolje radi 8X, kad play ima kirin 970... optimizacija?
 
Ok.Dvoumim se izmedju njega i U Ultre.Ne znam sta da radim,koji da uzmem.A moram da odlucim u ove dane.
Imao sam U Ultra i telefon je glomazan i težak. Baterija "curi" i nisam bio zadovoljan njime...

Interesantno da bolje radi 8X, kad play ima kirin 970... optimizacija?
Optimizacija, a i noviji čipset. Jes' slabiji ali radi za medalju.

Za sada sam prezadovoljan.

Molim forumaše da me ne prozivaju zarad česte i stalne promene telefona jer sam takvih mogućnosti da iste, iz srednjeg segmenta, menjam na 2, 3 nedelje-mesec dana; a sve što napišem, kao viđenje telefona, je realno pa sviđalo se to nekome ili ne ;)
 
@neo po tebi je znaci 8x bolji?Da uzmem njega?Mozes li nesto detaljnije da mi napises.
 
Subjektivno/realno... Vrag će ga više znati :d

"Lepota je u oku posmatrača..." ;)
 
Ne mogu.
Ali kada je bal, neka je ;)
 
Šta si koristio sve u zadnjih 6 meseci osim 8x :)
 
Poco F1, Mi Note 3, Redmi Note 5/5+, Huawei P20 Lite, Honor 10, Honor 9, Honor Play, Honor 8x, Nokia 8, Nokia 7+, Nokia 6.1, Mi A1, Mi A2, Mi A2 Lite i mozda jos neki kog sam zaboravio :d

Sent from my HONOR 8X using Tapatalk
 
Ma 8X puca daleko iznad klase sa dizajnom i izradom, nema sta. Po hardveru je cenovno gde treba da bude, ako ne i skuplji nego sto treba da bude, jer je hardver na nivou Redmi Note 5, ali dizajn i izrada opravdavaju cenu, pogotovo za nekog kome su te dve stvari bitne.
 
Poco F1, Mi Note 3, Redmi Note 5/5+, Huawei P20 Lite, Honor 10, Honor 9, Honor Play, Honor 8x, Nokia 8, Nokia 7+, Nokia 6.1, Mi A1, Mi A2, Mi A2 Lite i mozda jos neki kog sam zaboravio :d

Sent from my HONOR 8X using Tapatalk

Treba mi tvoje misljenje.Vidim da si imao brdo telefona pa i ova dva.U Ultra ili 8x?Za koji da se odlucim?Kucaj sto vise mozes. :)
 
Napisao sam ti.
Moj glas ide ka Honoru 8X.
Ultru sam imao zimus. Težak i, meni, glomazan fon. Ima lagove GUIa i, tehnički, ništa posebno. Taman, sada, i košta koliko i vredi (čini mi se oko 200€). Baterija uz molbu 1 dan...

Honor 8X !!!
 
Poco F1, Mi Note 3, Redmi Note 5/5+, Huawei P20 Lite, Honor 10, Honor 9, Honor Play, Honor 8x, Nokia 8, Nokia 7+, Nokia 6.1, Mi A1, Mi A2, Mi A2 Lite i mozda jos neki kog sam zaboravio :d

Sent from my HONOR 8X using Tapatalk

Sada cemo te bombardovati ovakvim pitanjima ali to ti je :)

Tvoje misljenje za P20 lite i RN5, najvise me interesuje kako su ti se pokazale kamere. Hvala
 
P20 Lite je precenjen svakako. Osim sto je simpatican na oko i lepo se cuje, nista vise od toga. RN5 je ''poveci'' i samim time tezi ali radi ekstra i vredi svaki cent. Kamera mu je odlicna.

Sent from my HONOR 8X using Tapatalk
 
Samo kad bi RN5 imao NFC čip, ovako sam sve bliži odluci da uzmem 8x.

Sent from my Redmi Note 6 using Tapatalk
 
Imate podforum "Sta da kupim" pa tamo pisite u detalje poredjenja

TT over 6X
 
Upravo tako , ako vam momak bude pisao za svaki telefon posebno kakav je , onda to vise nije tema Honor 8x , ja sam ga samo pitao koliko je u poslednje vreme koristio telefona , jednostavno me zanimalo i to je to . Pitajte ga u vezi Honor 8x sta vas zanima njega sad koristi .
@neogeo .... Od svih tih navedenih telefona , kad se sve uzme u obzir i izgled i rad , fluidnost , baterija itd .. na kom ti je mestu 8x ? :)
 
Na drugom.
Prvo PocoF1 pa H8X

Sent from my HONOR 8X using Tapatalk
 
Ma 8X puca daleko iznad klase sa dizajnom i izradom, nema sta. Po hardveru je cenovno gde treba da bude, ako ne i skuplji nego sto treba da bude, jer je hardver na nivou Redmi Note 5, ali dizajn i izrada opravdavaju cenu, pogotovo za nekog kome su te dve stvari bitne.

Tačno tako ! .... Al veruj mi da je hardver na ovom telefonu i više nego dovoljan , i da je telefon jako dobro optimizovan , radi odlično .. baterija mu je isto odlična , kamera je reklo bi se sasvim pristojna za ovaj cenovni rang , npr za mene i više nego dovoljna , ni ne može da bude kao u premijum segmentu , onda bi koštao dosta više , neki balans mora biti .

@neogeo Tako sam i mislio da ćeš reći .. :)
 
Nazad
Vrh Dno