Šta je novo?

Honor 8X

Da li je neko mozda imao prilike da uporedi izlaz za sluske sa Honor 8 Lite? 8 Lite je jedno 30% tisi od iPhone 4s sto mi je kriminalno, da li je ovde ista bolja situacija?
 
Probao danas u VIP-u na mate 20 lite kojimu dodje ista stvar, izlaz za sluske e ocaj sto se tice glasnoce, iPhone 4s ga sije uzduz i popreko.
 
Ne dođe mu ista stvar, nemaju isti audio. 8x je glasniji ali je glasnoća generalno prosek. Primetio sam da ima velike razlike u zavisnosti od toga kakve slušalice se koriste. Ali da, ukoliko je glasnoća bitna stvar, ima i boljih telefona.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Bitan mi je zbog slusanja u prevozu, ok je to za kod kuce, ali recimo za glas(audio knjige) puno znaci da je izlaz glasan da bih ga cuo u prevozu. Probao si oba, nisam video 8x izlozen pa nisam mogao da uporedim? A steta, telefon mi se dopao, lepo lezi u ruci, dobar ekran, brzo radi.
 
Ne znam znaci li ista informacija, ja imam P10 lite, zvuk na njegovim sluskama je slab, zvuk na iPhone sluskama je više nego zadovoljavajući.

Sent from my 3310
 
Bitan mi je zbog slusanja u prevozu, ok je to za kod kuce, ali recimo za glas(audio knjige) puno znaci da je izlaz glasan da bih ga cuo u prevozu. Probao si oba, nisam video 8x izlozen pa nisam mogao da uporedim? A steta, telefon mi se dopao, lepo lezi u ruci, dobar ekran, brzo radi.
Ne znam kakav je taj ajfon pa ne mogu da poredim. Ako je nešto baš glasno, honor nije takav. Korektan je i to je to. Ali recimo kad uzmem neke generic Nokia slušalice, kriminalno. Sa druge strane sa beats mi je glasan zvuk baš.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Stigao mi hidrogel. Ništa ja ovim nisam zadovoljan. Lako se lepi ali pola mm na ivicama ostaje nezalepljeno šta god radio. Plus sama folija je jedno 3 puta deblja od ove fabričke napred i baš se osete prelazi kada se telefon drži u ruci. Zadnju zalepio, prednju neću ni da lepim, može da bude samo gore od postojeće. Tragamo za nečim boljim...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Generalno gledano... ljudi kupujuci (i eksperimentisuci) raznoraznim folijama i zastitama mic-po-mic olupaju toliku kolicinu novca na to, da bi komotno mogli telefon da zastite necim ovakvim i ne brinu o tome na duze staze.

Vezano za hidrogel i njemu slicne folije... sve je to isti Q samo drugacije formulisanog imena, i kako god okrenes ili je prekratka (bolja opcija), ili ima viska, pa joj nema nikakve pomoci (o ostajanju otisaka i "oziljaka" po njima da i ne govorim) ili je predebela, ili lako puca.... Vec sam ovde pominjao AirGlass folije, mislim da 5 EUR nije trosak za padanje u nesvest, iz Nemacke stizu za 4-5 dana, i vredne su rizika kupovine "na slepo" (bar bile meni). Ne pokriva ekran od ivice do ivice, ali ako sve tako striktno posmatras, pa ni fabricki postavljena folija na ovom telefonu ga ne pokriva tako, zar ne?
 
Poslednja izmena:
Pa nebi ni valjalo da pokriva od ivice do ivice zbog silikonske futrole ko nosi, onda to zna da bude problem, i staklo se uvek odlepljuje ili nece lepo da legne.
Taj coat mi nešto i nije za stakleni telefon, ne znam kako bi štitio od pada, što je meni bitnije.
I dok je nama aliexpressa nije bas neki veliki trošak, jedino ko kupuje ovde kod nas.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Pa nije veliki trosak, ali ovde 4$, tamo 3$, onde 5$, cekanje na isporuku da ne pominjem... jos ako dobijes "zadovoljstvo" po pitanju sveobuhvatnog kvaliteta poput ovog Darkovog, onda ti "ne bas neki trosak" kao argument nije nikakva uteha.
 
https://s.click.aliexpress.com/e/7lWvAko

https://s.click.aliexpress.com/e/Gr9opkk

Naručio ove 2. Prva mi deluje bas tanko, bukvalno kao da držim drugi, manji telefon u odnosu na stock koja išla uz telefon. A i providna je pozadina, možda malo više sijaju ivice, ali je ok.

Ova druga je isto silikon, tanke ivice, ali možda malo deblja otpozadi zbog nalepljene tkanine.

Da su kao kao ona što dolazi uz telefon, završile bi u kanti. Okačiću slike kad budem imao vremena.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Imam već tu prvu, ok je maska s obzirom da nije skupa.
Ali ova kisscase plava što imam mi više štiti telefon i oko ekrana, a i bolji mi je osecaj u ruci...
510f940fd7ec333b31e77cec8a7600b4.jpg


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Hidrogel update. U toku dana su se ivice zalepile same skroz, tako da je to ok. Osećaj pod rukom je super i dimenzije su taman. Bar ova za zadnja leđa. Međutim za nepunih par sati korišćenja leđa su puna sitnih ogrebotina tako da ovo sutra ide dole i vraćamo se u silikonski kejs dok ne nađemo nešto drugo. Nije problem para kao takvih, već sam ja više specifičan sa zahtevima. Mada kad razmislim i nisam. Bukvalno bih foliju na leđima kao što je ona napred. Ali toga izgleda nema...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ako su ogrebotine na povrsini, a ne oziljci na unutrasnjoj strani koje sam opisao, trebalo bi da nestanu.
 
Upravo dobio update tezak 3,1gb. Je li radio neko azuriranje ili da ostajem na starom?
 
156? Mi sa bete ćemo izgleda prvo morati nazad na 8.1 pa onda ponovo na 9 [emoji1787]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Izvinite, ali ne znam kako postaviti screenshot na forum. (Ako ima gdje neko upustvo?). Jeste emui 9.0
 
Poceo je znaci da stize ODLICNOOO procito sam na drugom forumu da do kraja marta treba svima da stigne
 
Poceo je znaci da stize odlicnooo procitao sam na drugom forumu da bi do kraja marta trebao svima da stigne...
 
Sibaj, ako nije beta. Ionako su rekli posle 18.marta da ide Pie update.
Tj. Instaliraj slobodno.
Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Instaliraj poceo je znaci stizati da koraja marta svi ce dobiti tako su rekli
 
I, kakvi su utisci?
Jako malo sam koristio telefon prije da bih mogao nesto porediti. Male izmjene u podesavanjima, interfejsu. Video na yt kad se prosiri, ide preko notcha. Ili sam umislio ili sad navigacija pokretima radi bar upola bolje nego prije. Cini mi se da je baterija nesto slabija...mozda nekih 10%, ali je i dalje na vrhunskom nivou. Negdje sam citao da su kamere poboljsane, ali ja to nisam uspio primijetiti. Igrice ne igram na telefonu, tako da mi se brzina i dalje cini fluidno.
Uopsteno utisak o telefonu je dobar. Izgled, izrada, baterija, velicina ekrana sa ovim dimenzijama, fluidnost u radu su mi prednost. A mane u odnosu na Samsung J7 2017, koji sam im prethodni, su zadnja kamera i ekran. Slike koje dobijam su dobre, ali su puno prirodnije na samsungu (cak i u J seriji). Ekran je klasa ispod. Odmah sam instalirao drugi launcher, jer su mi ikonice bile ogromne, u meni sa aplikacijama i spustanje trake sa obavjestenjima nije bilo moguce uci pokretima na ekranu. Sve u svemu za nekih 220€ sa 2god garancije, tesko da sam mogao naci nesto bolje i modernijeg izgleda. Samo da dodam da mi fali 10-tak grama tezine telefona, da bi izgledao jos vise premium, ali to je moje subjektivno misljenje. :)
 
. A mane u odnosu na Samsung J7 2017, koji sam im prethodni, su zadnja kamera i ekran. Slike koje dobijam su dobre, ali su puno prirodnije na samsungu (cak i u J seriji). Ekran je klasa ispod.

Ja sam do sad skoro uvek koristio Samsung amoled, i ja ne vidim neku razliku prelaskom na ips. Razlika se jedino vidi kada se stavi jedan telefon do drugog, boja nijanse su malo drugačije. Na suncu se sve vidi. Tako da ja ne vidim neku manu u odnosu na amoled.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ja sam koristio Samsung A5 2017 i sad ovaj, ne znam, meni se ovaj ekran više svidja, velik, na suncu kao i A5.
Slike na A5 su malo bolje, ali mora da vam bude čvrsta ruka kad okidate.
Samung je sad kod supruge, evo jedan pored drugog, tu su, Samsung ima prednost što je vodootporan i što ima usb c i fast charging.
Ovo mi je privremeno rešenje dok ne uzmem nešto sa dobrom kamerom i baterijom da je bar približna ovoj.
Čekam i dalje Pie.
 
Stigla stakla. Jedno zavrsilo u kantu, krade ekran. Drugo malo, ali nisam stigao u *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* da probam. Mislim da cu probati opet neku foliju. 2.5, 5D, 9D, sta god, sve isti *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*...
 
mozes li nam reci ROJO koja ti je oznaka na telefonu ovo JSN 21... posto si ti dobio azuriranje a mi ne
 
Pitanje, može li na viberu da se promeni zvuk za poruku?
 
Nazad
Vrh Dno