Šta je novo?

Honor 8X

Tek su pre par dana krenuli EU, biće uskoro.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Nisam upucen uopste , do sad sam svaki apdejt odradio , mene skroz dobro sluzi telefon , vidim pricaju stize desetka , jel se dobija nesto novo , neka poboljsanja ?
 
Ja sam danas na Honor 20 lite trazio update kroz podešavanja, ne izbacuje. Kad se ide iz support aplikacije dobijam update.

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Nisam upucen uopste , do sad sam svaki apdejt odradio , mene skroz dobro sluzi telefon , vidim pricaju stize desetka , jel se dobija nesto novo , neka poboljsanja ?

Nista posebno. Vise kozmeticke promjene, meni se licno bas svidjaju. Vidim u kameri da su dodali mod usporenog snimka. Sto se tice performansi, cini mi se da je za nijesu brzi, mada je i do sad bilo i vise nego zadovoljavajuce. (bolji hardver i od A50 i A51 iako su oba izasla posle njega).
 
Devojka bi da uzme ovaj telefon, treutno je u jednom lancu tehnike dostupan za 20k...

Da li je i dalje dobra kupovina, u smislu da li je Kirin 710 i dalje solidan izbor sada, a i da potraje bar 2 godine?

Inace, nesto sam poredio ovaj telefon sa 9x, posto bi ona da ostane na EMUI jer ima P10 LIte, i koliko ja dojmim 8x je kao paket bolji telefon, narocito kada vidim da je 8x od aluminijum + staklo a 9x sav od plastike.
Jos smo malo gledali 9x i na modelu koji je bio izlozen pop up kamera bi izasla a onda se malo nakrivila, lol...
 
Zar 9X nije aluminijum i staklo kombinacija? [emoji848]

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Recenzije, vecina, pise plastika, sto se tice frejma sigurno jeste, jer dok sam ga cackao tacno se oseti, odnono izostaje onaj hladan "feel" metala. Za poledjinu ne znam, mada po recenzijama pisu plastika koja naginje ka imitaciji stakla.

Nezgodno je prozreti sta je sta kada nema zvanicne potvrde, narocito kada nije Gorilla staklo, mada je recimo 8x na zvanicnoj stranici specifikovan kao staklo od nekih 15 slojeva, ili kako vec.
 
Mislim da se sa prelaskom sa 8x na 9x ne dobija nista posebno , u sustini isti telefoni , 8x je skroz ok telefon , mene lepo sluzi , nisam imao nikakvih problema sa njim , evo koristim ga skoro 2 godine , cena mu je sad pala dobro dole i mislim da je sad i dalje odlicna kupovina ..
 
Jel dobio neko u Srbiji nadogradnju na android 10?
 
Jok.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Нема још апдејт за JSN-L21 нигде

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Jel ima tema o honoru 9x? Danas sam ga uzeo u vipu pa trazim temu. Hvala

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Isplati li se uzeti ga sada? Ovi novi staklenci i plastikaneri me ne privlace. Kakav je suma sumarum? Bas mi je zapao za oko. Najvise me zanima ekran, autonomija baterije, zvuk u slusalicama i kamere.
 
Mislim da se sa prelaskom sa 8x na 9x ne dobija nista posebno , u sustini isti telefoni , 8x je skroz ok telefon , mene lepo sluzi , nisam imao nikakvih problema sa njim , evo koristim ga skoro 2 godine , cena mu je sad pala dobro dole i mislim da je sad i dalje odlicna kupovina ..
Kako mu se krece cena?
 
Isplati li se uzeti ga sada? Ovi novi staklenci i plastikaneri me ne privlace. Kakav je suma sumarum? Bas mi je zapao za oko. Najvise me zanima ekran, autonomija baterije, zvuk u slusalicama i kamere.

Екран одличан, батерија одлична 6 и по сати сот у просеку, камере нису јача страна, слушалице незнам

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Slušalice shiet. Zanimljivo da bolji zvuk imam preko bt slušalica. Definitivno najgori audio od svih telefona na kojima sam slušao muziku. Huawei.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Zeni od sinoc vec dva puta blicno ekran na crno. Ne znam da li je neko ima slicnu situaciju. Jutros poslednji put. Evo do sada vise nijednom. Ne znam, sta bi moglo da bude. Da li da uradim jedan Hard reset, jer otkako ga je uzela u junu prisle godine nismo to radili. Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pokreni kliner, pogasi sve app u pozadini, ugasi tel na par minuta. Ako ne uspe onda hard reset.
 
Još nema desetke [emoji848]

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka
 
I kod mene je jutros stigla ... sad cemo da je instaliramo , pa cemo da vidimo sta kaze ovih dana ..
 
Stiglo i meni sad[emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Koliko je pametno da sad preko svih ovih stvari na telefonu , a popunjen mi je tel prilicno , uradim azuriranje , a da ne odradim hard reset ?
 
Stigao odmah i novi update 10.0.0.182, oko 100MB. Prebacio na Dark mode da vidim kako izgleda...

Ono što mi je najzanimljivije posle update je da sad mogu bez problema da regularno instaliram Android Auto iz Google Store-a, tačnije nakon update na desetku Google Store mi je prijavio da mogu da update-ujem Android Auto koji sam imao instaliran iz apk file-a...
 
Андроид ауто неће да се отвори, нуди само деинсталацију.
 
Nazad
Vrh Dno