Šta je novo?

Honor 8X

Za tastaturu postavi Serbian latin, a ovo drugo zadrzi prst na pocetnom ekranu (ili uradi pinc), skroluj levo i trebalo bi da imas u gornjem desnom uglu prekidac za iskljucivanje tog ekrana.
 
Tastaturu sam namestio, bila na Qwertz pa sam vratio na Qwerty... ono drugo za. ekran...

HOME SCREEN SETTINGS pa na GOOGLE FEED i turn of... ako nekom bude trebalo
 
Meni na 9 sve radi isto kao i na 8,ne razumem šta to ne valja?
 
9ka lepša od osmice, meni radi kako treba i nemam problema sa baterijom

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Nije lepsa.Barem meni.Bateriju jos uvek pratim.Videcu jos.LED lampica me izludjuje.Za messenger i skype ne radi,a sad je pocela da me zeza i za viber.
 
Pozdrav drugari
Misljenja su razlicita za pie update
Mene najvise zanima da li je poboljsana kamera i kako se pokazala baterija posle updajta
Hvala unapred
 
Uzas ova 9.Kako da se vratim na 8?

Skini Hisuit latest verziju. Povezi telefon sa racunarom, uradi BACKUP, svega, sve stikliraj. Nakon toga idi na RESTORE, pa tu izaberi latest stable version, tako nekako... izabrace ti 8.2 moras to da izaberes... pustis ga da odradi, skidanje, instalaciju... nakon toga podesi telefon pa opet povezi sa racunarom. Ides na RESTORE opet, i stikliras opet sve(trebalo bi da ti odmah da. i otvori folder gde. je odradjen backup), ides na next ili tako nekako i to je to. Vraceno na 8.2 sa svim sto si imao. Neke aplikacije poput Messanger, Instagram, Facebook nece raditi pa ces morati da ih ponovo instaliras ali i to kad uradis ako si se istim google nalogom logovao, automatski ce ti ponuditi login sa starim nalogom. Tako nekako sam ja juce odradio to i vratio se na Oreo 8.2.Inace moras paziti i na google authenticator, njega sam teze. prebacio, ali sam uspeo. Inace. ne. bi imao pristup gomili meni bitnih stvari. Btw imas i tutorijal na YT... Po meni, najlaksi nacin...

Trenutno sam na poslu, mogu kad dodjem kuci objasniti mozda za nijansu detaljnije ako ti nije hitno.
 
Poslednja izmena:
Auu kakvo razočaranje... Uspori mi telefon maksimalno. Samo da skontam downgrade kako da uradim, žalosno.
 
Auu kakvo razočaranje... Uspori mi telefon maksimalno. Samo da skontam downgrade kako da uradim, žalosno.

Da li svi mi koristimo iste telefone? Honor 8X?
Ja sam ga kupio u W..W..u i sa Pie sve radi bez greške!
 
Vama kojima je tel usporio, izvadite memorijske kartice na dan, dva.

Sent from my 3310
 
Mene Chrome ubija u pojam, nema opciju da se isključi ona zajebancija sa baterijom. Svaki put kad se prebacujem između Chrome i neke druge app, ovaj reloaduje stranicu. SoT od 5-7h. Juče sam intenzivno koristio kameru, samo slikanje, neverovatno koliko brzo je progutao bateriju.


Edit: Imaju li ovi neki bug report forum/sajt/app, bilo kakav support, a da nisu Indijci?
Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probaj da im pišeš ovde na forumu u sekciji Honor-Podrška proizvođača, pa će te verovatno uputiti gde i kako da prijavis nepravilnosti.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ja kad sam uzeo ovaj prešao sam na Operu i prezadovoljan sam.
 
Meni sve radi kao i pre pie updatea,baterija odlicna,telefon radi bez stucanja,cak sam primetio da gestures,koje koristim umesto standardne android navigacije, rade jos bolje i imaju bolji odziv. Ram managment je isti,kad koristim igre onda reloaduje app koji je bio otvoren u suprotnom ne.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Evo koristim Tapatalk, otvorim link u Chrome, vratim se u Chrome i reload...
Edit: Još sam ga zaključao u memoriji, isto...
Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ja nemam nikakvih problema sa Pie.
Baterija mi isto traje, kameru nisam primetio neku razliku mada nisam mnogo ni testirao. Malo lepše mi izgleda I to je sve...
 
Koliko vam je vremenski trajala nadogradnja na Pie?Jedan forumas napisao sat vremena :zgran: Meni od 10-15 minuta.Mozda malo vise.Pitam se da li sam ja to dobro nadogradio??
 
Koliko vam je vremenski trajala nadogradnja na Pie?Jedan forumas napisao sat vremena :zgran: Meni od 10-15 minuta.Mozda malo vise.Pitam se da li sam ja to dobro nadogradio??
Mn je isto tako trajao, mzd je on racunao i skidanje.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Kratko, čini mi se manje od 10min...

Možda sat vremena ako je računao i download pite [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Jel zna neko na kom TV(ili kako) radi Wirless projection? Probao sam na mom Hisense i na LG smart, ali ne radi. Samo običan screen mirroring.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Stiglo staklo, ako se moze nazvati staklom, posto je savitljivo i ultra tanko. Malo je duze, ali tacno pokriva bocne ivice ekrana. https://www.protectionfilms24.com/a...screen-protector-huawei-honor-8x-2734161.html
Hvala coveku sto preporucio, bolje za ovaj telefon posle 3-4 stakla i par folija nista nasao nisam. Doduse, trebalo je 20 dana da stigne, ne znam sto, u medjuvremenu su mi poslali jos jednu za svaki slucaj + 6 folija. Ako je neko zainteresovan. :)
 
Nazad
Vrh Dno