Šta je novo?

Honor 8X

Nema na cemu [emoji41]
Prva stvar kad aktiviram telefone je instaliranje Fleksy-a pa sve ostalo redom [emoji2]

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Da li moze da se menja boja led lampice kod messenger i messages?
 
Htela sam jos da pitam za ovaj vidzet za vremensku prognozu.Uopste ne menja temperaturu kada stoji ovako na ekranu.Tek kada kucnem na njega i udjem u vremensku prognozu tada dodje do promene i pokaze mi kada je azurirano.Stavila sam da radi u pozadini.Da li to moze da se podesi.
 
Proveri u settings aplikacije, da li ti je uključen auto update, i podesi update frequency barem na 1 sat.
 
Odlična novost što planiraju android Q za ovaj model. Inače pored čestih sugestija, mene moj 8X služi vrhunski još od prvog dana. U početku sam imao problema sa notifikacijama, ali kad sam to sredio telefon je za mene fenomenalna investicija! Razmišljam se o prelasku na Sam. Note 8 uz realnu doplatu, jer je tel. bez greske uz jos 17 mjeseci garancije.
 
@chronograph

sugerišu mu verovatno da svaka poštena kuća mora da ima xiaomi telefon :)
 
Sutra bi trebalo da bude predstavljen emui 10. Honor 8x je i zvanično planiran za nadogradnju.
Međutim, kod mene jos nije došao ni 9.1.
Zna li se nešto kad bi trebao biti update?
 
Sutra bi trebalo da bude predstavljen emui 10. Honor 8x je i zvanično planiran za nadogradnju.
Međutim, kod mene jos nije došao ni 9.1.
Zna li se nešto kad bi trebao biti update?
U Aziji je počeo da stiže 31.06 pa bi i kod nas uskoro trebao da stigne

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Pocelo je da stize azuriranje na verziju 9.1.0.219 (barem za telefone uzete u Vipu).
 
Ažurirao se preko noći i moj telefon na 9.1.
Videćemo ima li nekih poboljšanja u radu...
 
Stiglo ažuriranje.. Idite prvo u HiCare za update.
db51fbb808cdf4655c708338e4275a5b.jpg
df4d359583b63ea122058d7290834b79.jpg


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Jel se čini ili je malo (mnogo) fluidniji nego prethodni upgrade?
@dejan Može naziv te crne teme? [emoji4]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Pa baš i ja sad gledam, i radi fluidnije primeti se. Baš sam hteo to da napišem.
Evo je tema u screenshot
7e65e48f4f4ccaffc22987ecd55bcfa0.jpg


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je moguće da u 9.1 ne može da se skloni App Suggestions kao što je moglo u 9.0? Ili ja ne znam kako? :)
 
I mene to nervira. I tražio sam, ali ne znam kako da sklonim. Tako da izgleda da ne može [emoji849]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Па имам то али се нисам сетио ту да тражим него вртео по нету. У сваком случају хвала.
 
Planiram da se ponovim 8xom, pa me zanima da li telefon jos uvek dobija podrsku od Google-a i da li ce i dalje? Hvala.
 
Hoće i dobija, to su telefoni od pre svađe Tranpa sa mašinama.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Za sada sve protiče bez problema, što se tiče Google podrške za Huawei i Honor telefone. A tako će biti i u buduće, Honor je dobio nadogradnju na EMUI 9.1, a u planu je i Q10.
Oni telefoni koji budu bez Google podrške, neće ni raditi na Android OS-u nego će imati sopstveni Harmony OS, koji će prema rečima zvaničnika iz Huaweija biti napredniji, brži i fluidniji od Androida.
 
Koristim dosta skromniji huawei model sa emui 8. Ono sto mi nedostaje u odnosu na miui je notebook sa podsetnikom koji mozes naviti kao alarm sa datumom i vremenom. Da li to ima 8x?
 
Notepad app fabricki ima, ako mislis na to-do opciju? Imas i dosta aplikacija na playstore.
89a7daf3077c84cecd889588f0ad8a36.jpg


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Управо сам наручио фон код нас у Македонији за 65 еура на 2 годишњи уговор, након што сам прочитано скоро све овде. Иако је години дана стар је одлична избор за те паре

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno