Šta je novo?

Microfot Surface Pro 4 Instalacija problem

aleksandra74

Cenjen
Učlanjen(a)
10.06.2012
Poruke
208
Poena
170
Ako sam kojim slucajem promasio deo za pitanje molim admine da premeste jer nisam nasao deo za ovu temu pa da je postavim ovde za sad. Sory :S:

Imam problem sa gore pomenutim uredjajem, pokrenuo sam instalaciju (jedva nekako napravio UEFI flash) na jedvite jade i obradovao se kao mali majmun, stiglo sve lepo da se formatira hdd, pokrenulo se kopiranje kad pri kraju izbaci prvu sliku :S: , iskljucim tablet i ponovo upalim kad on izbaci drugu sliku :mad: . Koristim Flash od 8GB, gledam po raznim forumima koriste 16GB ili 32GB, da li je moguce da je moj USB malog kapaciteta ili nije dobar Instalacioni program koji sam montirao na Flash ???
Ima li neko neki link za upustvo instaliranja ili pravljenja UEFI Flash-a za Microsoft Surface Pro 4. Ili pak ako je neko iz NS i voljan da mi to resi uz naravno nadoknadu neka mi se javi u PM :eyebrows:. 1 (2).jpg viber image.jpg
 
Ako si skinuo sa torrenta modovan ISO fajl od Windows 10 a dok si pravio Rufus bio ti je upaljen Windows Defender u Windows 10 onda ti je Windows Defender obrisao neke fajlove od tog ISO fajla to mi se skoro desilo , skini orginal Windows 10 ISO fajl odavde: https://tb.rg-adguard.net/public.php
 
Skini preko creation toolsa iso fajl, pa skines rufus program i napravis njime od iso fajla, bootable usb.
Ume da zeza kada stavljas Win direktno na usb, pa je sigurnije iso pa na usb.

Ovo je nista drugo, no lose napravljen instalacioni usb.

Nema potrebe neko da ti uzima lovu za to, prosto je.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Aj da probam sa tim ISO sto Zekovic nudi, napatih se ko isus, sa Rufus-om sam i radio ali opet mi je nejasno kako ga Defender uoci jer mi je na mom laptopu iskljucen.

Probam pa javim situaciju

Hvala za Sad

Ako bude potrebe rad sam i da platim :smash: samo da se nepatim vise, izgubih ceo dan oko njega a klinci mi po glavi skacu :S:
 
Nema nista od svega, sad mi mi par puta zatrepti Windows logo i udje u BIOS, jedina opcija neko strucniji iz okoline NS pa ako neko nekoga zna neka preporuci ... Solarno placama da ga resim :mad:
 
Pogledaj ovaj video , moras prvo da skines "Surface Pro 4 Drivers and Firmware" i da spojis sa iso fajlom:

 
Uh, uh, uh, i x puta uh, ali se Isplatilo, Veliko TNX Zekovic, napatih se ali je vredelo. Imao sam malo problem i sa Flash-kom mojom te sam pazario novu 16GB 3.0 i sa njom je resih, sa ovom od 8GB nece nikako, tako da eto mozda nekom i zatreba od Forumasa u buducnosti pa ko je voljan mogu da mu pozajmim da instalira sebi :type: .

cheers
 
Nazad
Vrh Dno