»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 8 od ukupno 8

Tema: Test: Honor 8X (Video)

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        47.459

Filip Majkić
        Ogromna je gužva u kategoriji od 350 do 400 evra. Tu je veliki broj telefona koji se takmiče na različite načine i sa različitim adutima. Neki pokušavaju da ponude što brži hardver, drugi što bolju kameru, treći lepu izradu, četvrti neki miks svega toga. Period koji je za nama se odlikovao predstavljanjem nekih veoma interesantnih telefonau klasi od 35 do 45-50 hiljada dinara, što je za srpske prilike neka srednja klasa. Upravo u tu kategoriju će biti plasiran i Honor 8X, stoga ko su mu rivali?

Naravno, ima tu dosta eksternih izazivača, ali je interesantno da će imati velikog in-house rivala. Da Honor ima svog Huawei parnjaka/pandana, to znamo odavno. U slučaju Honor 8X telefona, direktan pandan je Huawei Mate 20 Lite, koga smo nedavno prikazali i koji stiže sa praktično identičnom hardverskom osnovom. Međutim, tu je i pravi mali hit, telefon Honor Play, koji takođe ima veoma, veoma privlačnu cenu, ali i zanimljive hardverske karakteristike. Da ne spominjemo druge izazivače, kojih je veliki broj. Stoga, Honor 8X neće imati nimalo lak put. Pogledajmo kojim adutima raspolaže kako bi se izborio za svoje mesto pod suncem...
        ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        3
        Uhh, ala se zakuvalo u srednjem segmentu, Samsung sa A7, Huawei sa Mate 20 lite, Xiami Pocophone, i Honor sa 8x i Play, težak izbor...

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        4.019
        Sve te nedostatke ima i p20 (osim 4K), a duplo je skuplji

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        4.019
        Naravno, u Srbiji je cena napumpana zestoko. Gledam Pecinu pricu iz Praga sa momcima sa Benchmark foruma gde ih pita za cenu od 35000, a decko kaze dao dao. A cena u komsiluku za 250-260 eura.
        PS. Mnogo mi je drago za Benchmark sto su to sto jesu i da popizdim kada ih na na kanalu u komentarima porede sa youtuber-ima. Pozdrav i sve najbolje

Nikola
        Guest
        Kupio sa Honor 8x u Slovackoj. 128/4 GB RAM-a kosta 329 euroznih. Cisto da imate orjentir.

Member Avatar korisnika mladj
        Na forumu od
        Nov 2006
        Poruka
        234
      7. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i5-3570K
        • MoBo: AsRock Z77-Pro3
        • RAM: Mushkin Radioactive 2*4GB
        • VGA: Asus Radeon 6770 1GB
        • MON: LG IPS235-BV
        • HDD: SSD Corsair Force GT 180GB + Hitachi 320 + Samsung F3 1TB + Seagate DM001 2TB
        • OPT: Asus DVD-RW
        • Case: BitFenix Merc Alpha
        • SND: Asus Xonar DG
        • TV: Panasonic P42G30
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: XBOX360 slim 320GB, Amazon Kindle3 keyboard, Samsung Gnex, Asus MemoPad HD7
      8. Po mom misljenju , ovo je najbolje izbalansiran telefon ove godine, za nas sa budzetom do 300e. Bez ikakve dileme best buy.
        Dosada sam koristio LeEco i Xiaomi nize i srednje klase, i bio sam zadovoljan ali kamera je uvek ostala bolna tacka, kao i band20.

Sada je konacno stigao telefon sa dobrom kamerom, L21 verzija ima cak i NFC.. nema bolje za taj novac!
        Mozda ima brzih cipseta, ali iz iskustva znam da brojke na Antutu ne znace puno ako je softver ispeglan, a uverio sam se da Huawei-jev jeste.

Ono sto nema mogu bez problema da svarim - 4K video, Gorilla glass i USB type-C. HVALA Huaweiju sto je stedeo samo na tome!

Laka odluka za mene.
        Menjao mladj : 20.10.2018. u 09:30

Miki
        Guest
        Citat Citiram korisnika: \"mladj\"
        Po mom misljenju , ovo je najbolje izbalansiran telefon ove godine, za nas sa budzetom do 300e. Bez ikakve dileme best buy.Dosada sam koristio LeEco i Xiaomi nize i srednje klase, i bio sam zadovoljan ali kamera je uvek ostala bolna tacka, kao i band20. Sada je konacno stigao telefon sa dobrom kamerom,…
        Uzmes U Ultru koja sve to ima i kosta 250 eur.A dosta bolja od 8X.

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •