Šta je novo?

AVcom internet provajder - optika

Moglo je na mesec dana, ali sad je to sve supernova, vidi koji varijantu sad nude

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Meni nesto nije radio net pa je bio majstor i rekao mi da Telekom ne želi da ostavi tu uslugu. Da će me zvati i nuditi "digitalizaciju", kada sam pitao jel imaju pravo da me prebace ako neću, kaže nemaju ali imam pravo da ostanem na tom home internetu sve dok mi traje ugovor, što je još godinu dana. Odakle info da gase uslugu 1 Januara?

Zato sto su i moji, koji su na drugoj lokaciji, na istom paketu i receno im je da se od 1. jan gasi AVCOM Roundcube Webmail postansko sanduce, a cim ide u tom pravcu sve je jasno...

Jesi li ti procitao taj ugovor? Ne znam da li se on automatski produzuje nakon isteka ili ne. Ne mogu da ga nadjem trenutno.
 
Poslednja izmena:
Produžuje se, tj ja imam pravo da koristim paket i posle isteka OU ako mi odgovara. Iskreno 60/6 za 1500 din nemam nigde meni dostupnim provajderima.
 
U pravu si, procitao sam sinoc. Produzava se po automatizmu na onoliko na koliko je potpisan aneks, osim u slucaju da korisnik najavi raskid istog 15 dana ranije.
Sto se mene tice, odlicno. Ne bih ja tu nishta dir'o! :)
 
Ljudi ne baksuzirajte. Planiram da koristim 60/6 dokle god ne izbace i poslednje parce optike iz zgrade. Jedini problem mi je sto ne mogu da uzmem upload booster vise
 
Nazad
Vrh Dno