Šta je novo?

AVcom internet provajder - optika

DjoleMC

Slavan
Učlanjen(a)
18.04.2005
Poruke
2,510
Poena
445
U zgradi se pojavila mogućnost za uvođenje optičkog interneta preko ovog provajdera. Ponuda je 30/6 za 1540din mesečno bez UO ili 60/6 sa UO od godinu dana, ako sam dobro shvatio. Pošto mi je dovoljan samo net, bez kablovske, zanima me kakva su iskustva sa ovim provajderom?
 
I mene interesuje isto, kakva su iskustva sa AVcom-om?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ako je tacno da daju bez uo, uzecu da probam mesec-dva svakako. Imaju i kablovski net i tv u zgradi, ali su mi rekli da mogu da kombinujem, samo opticki net, ili opticki net +tv. Deluju dosta fleksibilno i spremni na dogovor.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Par godina imam njihov kablovski net i kablovsku tv,nikad ni jedan jedini problem.Sto se mene tice zadivoljan sam.

Sent from my X30 using Tapatalk
 
Zvao sam ih ponovo, instalacija je besplatna i nema ugovorne obaveze, definitivno je dobra ponuda. Ako budu ok, potpisacu na godinu dana i duplirati brzinu.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Za dodatnih 900 dinara mozes duplirati i upload ;)
 
Video sam, ali nemam potrebe za tim. Cak mi je i 30mbs dovoljno za dl

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Ima li nekih promena? Mozda konacno dobiju 24/7 podršku, mada mi je samo jednom trebala za ovih 2 meseca.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Poštovani korisnici,

AVcom je postao deo najvećeg telekomunikacionog operatora u regionu, Telekoma Srbija.
Kao paket dobrodošlice očekuju vas novi televizijski kanali - atraktivni sportski, filmski, zabavni, dečji i informativni kanali, koje već od 28. decembra možete da gledate.
Imate priliku da ekskluzivno, prvi u regionu gledate domaće TV serije vrhunske produkcije, ali i najbolja svetska filmska ostvarenja.
Pratite sportski sadržaj u HD kvalitetu na Arena sport kanalima, popularne life style kanale poput Ženska TV i Kitchen, emisije iz bogate RTS riznice na RTS kanalima Život, Drama, Trezor, Kolo, a najmlađi će uživati uz čuveni RTS Poletarac i Dečija TV.

Za sve dodatne informacije pozovite call centar u vešem mestu.

https://www.avcom.rs/vesti
 
U call centru kazu da sve ostaje isto...samo se vlasnik promenio.

Sumnjam u to ali ajde nek im bude :D
 
U call centru kazu da sve ostaje isto...samo se vlasnik promenio.

Sumnjam u to ali ajde nek im bude :D
Nešto slično izjavi novi vlasnik Prve. Kaže neće se mešati u programsku šemu. 2 meseca kasnije ode Ivan Ivanović. E tako će ti biti ovde sa SK,Fox itd..
 
Ivan Ivanovic je objasnio svoje razloge zasto je "otisao" - niko ga nije najurio.
 
Došlo je do smanjenja cena za pakete. U proseku za 20% :D Jer dali su prvih 6 meseci popust a ostalih 18 je cena ista kao i do sada.
Šta sa nama sa starim ugovorima?

Sada plaćam paket 2900 a kada se po novom preračuna ispada 2537.5 :S
 
Poslednja izmena:
Samo da kazem skroz korektan provajder i usluga - svi kanali dostupni preko DVB-C, net koristim preko ethernet-a a do zgrade ulazi optika.

Na upload-u su skrti, ali to je standardno ovde.

Sad kad ih je MTS kupio videcemo sta ce biti sa kanalima kao sto je N1.
 
Drugari pomagajte. Vec 15 godina sam korisnik avcoma i poslednjih 5 njihovog home etherneta sa kojim sam veoma zadovoljan.
Nakon akvizicije od strane mts-a tj. Supernove, jos uvek traje tranzicioni period i ponudjen mi je novi ugovor (takodje paket internet+tv) koji mi takodje cenovno odgovara i jedino preostalo jeste da potpisem
ugovor i da tehnicka lica ugrade karticu u tv radi digitalizacije.
Medjutim, pre par dana saznajem da oni hoce da korsite njihovu infrastrukturu i da je namera da se zaobidje avcom home ethernet instalacija i da stavljaju njihove kablove i ruter sto meni nikako ne odgovara. Imam utp kablove sprovedene kroz zidove i utp prikljucke u zidu u svim sobama i zeleo bih da izbegnem nova busenja i nove kablove. Inace Tv program ni ne gledam i nije me briga za ponudu kanala, tv pakete i tome slicno, jedino mi je internet bitan.
Meni sa avcom-om ugovor traje do januara i nemam nameru da ista menjam dok to ne istekne.
Jel neko od vas ima isti slucaj? Postoji li neki drugi operater koji nudi home ethernet usluge? Stvarno mi je bezveze da se opet vracam na kabl/ruter tehnologiju koju sam koristio davno.
 
Poslednja izmena:
Ja isto imam Home paket i nemam nameru da ga menjam dokle god ima neta na njemu. A kako ti koristiš sada tv, zar ne bi trebalo da onda ide sve preko tog istog kabla?
 
Pa da, tako cu i ja, ne trebaju mi njihovi ruteri, modemi, kablovi i ostale gluposti..
Dva kabla idu do stana kroz vod. Net je preko utp, tv je preko koaksijalnog.
 
Ima li jos ljudi koji su ovde na HOME ethernetu? Koliko sam razumeo, od 1. januara gase ovu uslugu?
 
Ja, nemam info da gase, ali me svaki cas zovu i nude novi ugovor..

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
I mene isto proganjaju preko broja koji vec dugo ne koristim. Koliko vidim nigde vise ne pominju home ethernet u ponudi.
 
Meni nesto nije radio net pa je bio majstor i rekao mi da Telekom ne želi da ostavi tu uslugu. Da će me zvati i nuditi "digitalizaciju", kada sam pitao jel imaju pravo da me prebace ako neću, kaže nemaju ali imam pravo da ostanem na tom home internetu sve dok mi traje ugovor, što je još godinu dana. Odakle info da gase uslugu 1 Januara?
 
Ja uopste nemam ugovornu obavezu, uzeo sam varijantu 30mbs

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
na koliko moze bez u.o najmanje? sta oni tacno odrade spoje jos jedan kabal sa bandere? koji je to uopste net kablovski?
 
Nazad
Vrh Dno