Šta je novo?

Koje zvucnike

doct.cor

Slavan
Učlanjen(a)
01.02.2007
Poruke
671
Poena
320
Pozdrav, planiram da zamenim svoju mini liniju Aiwa Jax n5 sa nekim zvucnicima za PC. E sad posto sam ja zzadnji put kupio zvucnike pre 15 god tj ovu mini liniju i stvarno nemam veze u ovoj temi, postavio bih nekoliko pitanja. Ovaj moj set ima 2x80w Rms, bar tako pise na njemu, ja bih zamenio to nekim isto toliko jakim zvucnicima, dakle 160w set (2x 80w) ako ja to racunam kako treba..

Gledajuci zvucnike za PC dakle one koji imaju pojacalo u sebi a imaju ovu snagu kostaju 200 300e.. Sto je za mene mnogo (mislim da je model Mikrolab 9c)

I nasao sam neki Genius wood 5.1 sistem oznaka sw-hf5.1 5050 za nekih 9000din a na njima pise da imaju 150w rms


Sve ovo bi trebalo da bude ukljuceno na integrisanu karticu ( jeftinija asus maticna ploca) koja ima 3 ona konektora pozadi i po specifikacijama podrzava 5.1 sistem. Citam komentarr da bez zvucne kartice nekima ne rade 2 zadnja satelita, hoce li raditi kod mene?

Ili neka treca opcija po predlogu? Ja sam samo ovo nasao...


Dakle nisam zahtevan po pitanju kvaliteta zvuka, onako da ima neki kvalitet osrednji za muziku i da radi na integrisanu... Naravno da bude jeftinije jer da sam u mogucnosti onda bih kupio najskuplje. Dali vredi dati skoro 150-200e preko za ovaj ml 9c u odnosu na Genius 5050 meni koji koristi za muzikusa yt filmove igre a ipak bih da ima tu snagu kkoju ima ova mini linija...

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Xzibo je l mislis na ovaj sasin predlog 1250?

Sasa,hvala puno... Jeste da im je dizajn hardcore kič, ali citam da su ljudi prezadovoljni :))

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
???
ef8912e05146097ce286c30c0b2ee81e.jpg


Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Od kad su televizori digitalni nema nikakve potrebe za analognim izlazima.
Znači zadnjih bar 15 godina
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Od kad su televizori digitalni nema nikakve potrebe za analognim izlazima.
Znači zadnjih bar 15 godina
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Brate smesan si.



Kokane brate gde bi ranije :))

Al nema veze, odlucio sam da ulozim do 10k i uzmem nesto koliko toliko pristojnije pre nwgo da placam konvertere i slicno, kao opcija je ok i neki 5.1...?

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Kad se već vredjamo...
Smešan ćeš biti ti sa kompjuterskim zvučnicima zakačenim na televizor [emoji6]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
smiri tese! (R) atomi

do 10 000 din nemaš ništa bolje od tih mikrolaba koje sad poseduješ. konfekcija.
kupi converter iz linka sa ali, i bićeš prezadovoljan.
 
Poslednja izmena:
ispod 100e sve (novo) vredno pomena zvuči približno isto.

nije fc330 primetno bolji od pomenutog mikrolaba. on ne zvuči spektakularno bolje od solo 2.. i tako dalje ... ukrug.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno