Šta je novo?

Nove "gaming-mining" graficke bez kutije

vasa_s

Poštovan
Učlanjen(a)
05.08.2017
Poruke
68
Poena
60
Kad sam sastavljao sadasnji komp nisam kupio sve komponente odjednom nego u periodu od 3-4 meseca i tako sam preskocio da kupim graficku prosle godine i tamo negde u avgustu su skoro sve graficke nestale sa trzista (1060/570/580).
Cene grafickih padaju vec nekoliko meseci,pa su se vratile na priblizno stare cene.E sad me zanima da li je pametno uzimati ove ostale mining graficke za normalnu upotrebu.Graficka je nova,dobija se fiskalni i garantni list,sve uredno,poznata firma.
GUCfyu5.png
 
Nema vece sto nema kutiju ima 3 godine garancije nema sta da se brines.
 
I da za nedelju dana otkazu ventilatori ima pravo na reklamaciju.
 
Garancija je 2 godine umesto standardnih 3. U svakom slučaju bih savetovao da sačekaš ovaj vikend, šuška se da izlaze nove karte po istoj ceni.
 
Gde pise da nema kutije ja to nisam nasao , dole pise 36 meseci garancije a za kutiju nista ne pise.
 
U komentarima na dnu strane:
Poštovani,

u opisu na našem sajtu je naglašeno da dolazi bez kutije, a garancija Vam važi svakako 2 godine, garanciju možete ostvariti u bilo kojoj našoj maloprodaji uz fiskalni račun.
 
A sto mora tu da uzme , mozda ova ima kutiju .......
cak je na ovu 3 godine garancije.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ta im nije kopala pa i nije mining kartica :) Oticu im u radnju malo da mi objasne sta su to mining kartice a ja cu da se pravim mutav.
 
Obrati paznju da ne budu mining verzije bez video izlaza.
 
Sledeca graficka kosta isto kao i Gigabyte samo meni je nekako zapala za oko ova, XFX mi nije nesto.
A sto se tice prodavaca po mom iskustvu vecinom su ljudi smoreni i ni ne razumeju se u kompjutere,znaju toliko koliko su procitali iz njihovih promo letaka,retko ko da se stvarno razume.
 
LOL sta se sve valja kod nas. Plakanje.

Juce gledah AsRock RX 570 4GB za 140e nova iz radnje, MSI Armor edicija za nekih 160e itd, dok ovde valjaju muljevinu za 220e. :d
 
Na zapadu uveliko rx570 od 100-140€; rx 480 8gb za 150€ lagano.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno