Šta je novo?

Grcka > Srbija slanje para

Ne znam kada si ga ti otvarao, ali su sada poprilicno rigorozni po tom pitanju, osim ako ne nadjes nekog ko ce "olaksati" proceduru.
Pogotovo je Bayern tezak po tom pitanju...

TT over 6X
 
Ja ga otvorio pre godinu dana, nisam ni bio u Nemačkoj, već rekao da sam u Beču. Potrebno je doduše bilo imati EU dokumenta, jer su to tražili na uvid preko video poziva.
 
@Monk Psycho

Da li ti je omogucen e-banking i uplata na devizni racun van Grcke ?
Kolika je provizija ?

Evo primera kod nas za telenor i mts banku

tbd.jpg

mtsd.jpg
 
Au covece koliko raznih tarifa, maltene za sve moguce firme u Grckoj postoji po stav i clanovi :D

Jesi nasao koliko je placanje izvan EU, ja nisam stigao jos uvek ;)
 
Kazem ja ljudi ne razumete vi moje muke. :d. Bankar mi je rekao da je ovo procedura zbog rumuna ili bugara (digli su kredite bez neke provere i zbrisali sa parama (ovi garant imaju neku rodbinu u Srbiji :d)). Zato sad oces racun daj krv i dusu :D.

@sasa022 Moram da odem do banke da proverim.

@alfaunits Welcome to Hell. Ovo je cak i gore od najgore banke u Srbiji. Zamisli kad sam ja poceo da dajem predloge sta da rade pa mi Grci rekli vidi ovog sto pametuje :d. Ovo je 20. krug pakla, jos sto ovi i ne znaju i/ili nece da pricaju engleski to je problem sa sporazumevanjem jos pogotovo ako ti treba papir od tog mentola za banku a nece da te poslusa ili da ti pomogne pa da te uputi na nekog.......
 
Sta ce im procedura ako hoces debitnu karticu? Ne mozes prekoraciti, nema kredita. Uplacujes iz Grcke, nema ni sta da kontrolisu pranje novca.
Ja sam otvorio racun za DEBITNU karticu u Nemackoj bez problema (skoro). U Koreji isto, pre koju godinu (a kazu mi da se nista nije menjalo), tekuci racun i debitna kartica, odmah se izdaje i sam podesio PIN - nekoliko minuta, i to je samo zbog prevodioca trajalo toliko, inace je 3-4 minuta ceo posao.
 
@ alfaunits

Ni ja nisam uspeo da se snadjem :mad:


@ Monk Psycho

Jednostavno su takvi - pricali su mi poznanici kamiondzije da imaju dosta muke sa sporazumevanjem

Nadam se da ti nece traziti "broj cipela i krvnu grupu" da bi mogao da posaljes novac.
 
Nazad
Vrh Dno