Šta je novo?

IPTV liste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Miksat

Poštovan
Učlanjen(a)
03.03.2016
Poruke
610
Poena
80
Pozdrav, izvinjavam se ako sam pogrešio sekciju u kojoj da postavim ovo pitanje.
Da li je neko od vas uzimao ove iptv liste sa ebaya i kakve su? Prvenstveno bih uzeo zbog sportskih kanala, ostale manje više neću ni koristiti

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Pozdrav, izvinjavam se ako sam pogrešio sekciju u kojoj da postavim ovo pitanje.
Da li je neko od vas uzimao ove iptv liste sa ebaya i kakve su? Prvenstveno bih uzeo zbog sportskih kanala, ostale manje više neću ni koristiti

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Sa ebaya nisam,ali jesam ove ovde sto se nude...
Sta da ti kažem..manje vise sve je to isto liste rade o.k *mjau**mjau**mjau*malo kasne ali sve u svemu zadovoljavajuće. Neznam sta te još zanima ali kazem ti zadovoljavajuće. Na kraju uzmi test listu, oni svi daju pa...
I još nešto na kom uredjaj u bi koristio

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Hisense n5700 model, našao sam neku test listu, šta treba da unesem ovde?
2aa0514d2fcb9b65eaafe91cc7ee8ecb.jpg


Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Hisense n5700 model, našao sam neku test listu, šta treba da unesem ovde?
2aa0514d2fcb9b65eaafe91cc7ee8ecb.jpg


Sent from my MI 5s using Tapatalk
Ja neznam kako je na "hisense", ja imam Samsung Smart TV i gledam preko "smart iptv" aplikacije.
Ako imaš app store na hisense onda ili preko "Smart IPTV" ili " skini "ottplayer"

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Imaš i ott navigator, nova verzija je odlična.
 
:wave:
 
Neznam smo da li ovaj navigator im "epg" kada unesem epg koji imam ništa se ne dešava

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Imam na hisenseu dve opcije za iptv, ssiptv i ott player. Platio sam iptv listu i čovek mi je poslao listu u .m3u formatu i odvojeni epg u .xml formatu. Preko telefona u perfect playeru sam uploadovao i listu i epg odvojeno jer postoji ta opcija. Ali na tvu u ssiptv aplikaciji kao i u ott playeru nemam opciju da ubacim fajl od epg već samo plejlistu. Da li neko zna kako da namestim da imam epg na tim kanalima na tv??

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Imam na hisenseu dve opcije za iptv, ssiptv i ott player. Platio sam iptv listu i čovek mi je poslao listu u .m3u formatu i odvojeni epg u .xml formatu. Preko telefona u perfect playeru sam uploadovao i listu i epg odvojeno jer postoji ta opcija. Ali na tvu u ssiptv aplikaciji kao i u ott playeru nemam opciju da ubacim fajl od epg već samo plejlistu. Da li neko zna kako da namestim da imam epg na tim kanalima na tv??

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Ja mislim da ne može.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Kako rade te liste, ima li seckanja na domacim kanalima? Razmisljam da odjavim kablovsku i platim neku listu na godisnjem nivou. Ima li Full HD kanala?
 
Kako rade te liste, ima li seckanja na domacim kanalima? Razmisljam da odjavim kablovsku i platim neku listu na godisnjem nivou. Ima li Full HD kanala?
Iskreno da ti kažem nisu loše. Što se tiče seckanja mogu da kažem da stvarno nema. Jedina ozbiljna zamerka bi bila to što npr. Stream kasni i po 5(pet) minuta. Za sve ostalo nemam šta da kažem.ja jednu listu koristim evo šesti mesec i stvarno je o.k. imaš uglavnom kod svakog test na 24h pa vidi. Ja ti mogu preporučiti ovog šta ja od njega uzimam stvarno je o.k. imaš puno serija filmova na zahtev pa tako..
Pozz

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Koliko ih placas na godisnjem nivou, nije neki problem sto kasni 5 min, bitno je samo da ne prekida. ima li HD kanala u listi?
 
To je skroz ok cena ako radi lepo. Daj neki info od koga kupujes listu. Moze i na PM.
Па сад... Шта значи лепа цена?
Шта има од канала, који је квалитет, колико има ХД канала, колико је стабилна... ?

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Па сад... Шта значи лепа цена?
Шта има од канала, који је квалитет, колико има ХД канала, колико је стабилна... ?

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
Pa ovako ima sva ali sve ex yu kanale, plus sportski oko 300 plus filmovi i serije OD.
Ima negde oko 1500 kanala plus kažem video klub.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
I da kvalitet slike je super, a ima i 720p i1080p, sad oko možda recimo 500-600

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Siptv, Smarter IPTV, Duplex
 
Dobre liste po meni su ti red devil lista i tvviet. Vec se bas dosta pisalo o njima na temi iptv iskustva.

Ukratko za sport treba uzeti red devil, za filmove i dokumentarce tvviet. :)
 
Da nema neko slucajno ovaj android tv Smart Android LED Noa N50LUSB, 4K Ultra HD?Koji iptv pleyer preporucujete za ovaj tv jer imam kinesku listu pa da probam da li to radi kako treba? Hvala svima na pomoci.Pozdrav
 
Претпостављам да нема више од 1GB RAM, тако да се нећеш много усрећити. Инсталирај IPTV плејер од А. Сафронова и MX плејер. Та комбинација ће ти пуштати листе.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Da nema neko slucajno ovaj android tv Smart Android LED Noa N50LUSB, 4K Ultra HD?Koji iptv pleyer preporucujete za ovaj tv jer imam kinesku listu pa da probam da li to radi kako treba? Hvala svima na pomoci.Pozdrav
Smarters IPTV.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
imam toshiba smart tv 43 sta mi je potrebno da bih gledao iptv listu na njemu - mislim da mu je linux ugradjen
hvala
 
Ima li mozda mogucnosti da se negdje kupi duplex app za LG tv web os?jer ja pokusavam ali nikako da nadjem link?
 
Duplex se plaća preko MS Store-a
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno