Šta je novo?

Samsung S9, HTC U12+...

DJmihailo

Slavan
Učlanjen(a)
17.11.2004
Poruke
1,141
Poena
375
Vreme je da promenim moj iphone 6s...Mislio sam da predjem na 8-icu ali mi je malo glupo...za iste pare mogu da dobijem noviju generaciju android-a...( govorim o cenama sa KP ili na oglas novi telefoni od operatera ). Bitna mi je kvalitetna i cvrsta izrada telefona, kamera, zvuk , vodootporan.... filmove necu gledati na njemu.... Ne bih ni ekran preko 6"...Da ima ili je najavljen prelaz na PIE...ne bih isao preko 600e
Lomim se izmedju dva navedena u naslovu, mozda neki Sony, volim taj brend...... mozda sacekati Pixel3.....ili....
 
Poslednja izmena:
Samsung s9....kamera, displey, kvalitet, vodootporan ( jos se priznaje garancija ako propusti vodu, licno iskustvo), zvuk ( jedino poruke za Viber zali boze, drzim ukljucenu i vibraciju da bih znao kad mi stigne poruka) i to ti je to.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Više rama, bolja autonomija i dodatna kamera na s9+, mada i s9 radi posao sasvim korektno i pri tom je mnogo zahvalniji za nošenje i korišćenje. Pogledaj xiaomi mi8, dosta je hvaljen od članova foruma (čak i onih koji su imali skuplje telefone) a ide ispod 400e.

Pixel 3 će da bude preko 600e tako da se tu nećeš usrećiti čekanjem.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
OP6 mozda, mi mix 3 ce biti ispod 600 kad izadje ako ti se ne zuri, mi 8 nisam imao prilike da vidim niti cackam ali za 400e sigurno zasluzuje paznju
 
Op6 je po meni nebulozno uzimati pored s9+; da je kao u svetu 300$ razlika razumeo bih apsolutno, ovako za iste pare uzimaš slabiji telefon i pri tom ako nedaj bože nešto skikne, pomoliš se da rešiš garanciju i kada.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Što se tiče s9 i ja bih uvek išao na plus verziju. Osim ako ti baš smeta veći telefon.
Da sada za sebe gledam tel uzeo bih ili mi8 ili mate 10 pro. Oba se mogu naći za oko 400 evra, a daju mnogo za taj novac.
 
Nazad
Vrh Dno