Šta je novo?

FPL

Bio je tu i odgovor, ne secam se razloga, ali moze da se nadje (mrzi me da trazim).
 
Bio je, da. Razlog je 'Teskoe' ali šta znam, možda ne važi svake godine.
 
Može se vrlo lako obnoviti liga pa se da pošalje kod za nove članove... Ne znam ko je pravio prošle godine ali bukvalno minut posla je obnova lige, čak i ako vam je isto ime tima odmah ste u grupi
 
Upravo tako, ja vec skoro 10 godina obnavljam dve lige redovno. :) Ime timova je nebitno - automatski se dodaju clanovi lige od prethodne sezone.

Evo sad sam kreirao i Benchmark ligu, pa cu i nju obnavljati u buducnosti.
Stavio sam da krece od GW2 posto sumnjam da ce danas svi ljudi videti ovo, pa cisto da budemo ravnopravni.

Kod za ligu: gatgqv

Ili auto join link: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/gatgqv



(ako neko u medjuvremenu obnovi proslogodisnju ligu, ovu cemo bataliti, izbrisacu je)
 
Upravo tako, ja vec skoro 10 godina obnavljam dve lige redovno. :) Ime timova je nebitno - automatski se dodaju clanovi lige od prethodne sezone.

Evo sad sam kreirao i Benchmark ligu, pa cu i nju obnavljati u buducnosti.
Stavio sam da krece od GW2 posto sumnjam da ce danas svi ljudi videti ovo, pa cisto da budemo ravnopravni.

Kod za ligu: gatgqv

Ili auto join link: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/gatgqv



(ako neko u medjuvremenu obnovi proslogodisnju ligu, ovu cemo bataliti, izbrisacu je)
Nemoj brate od GW2., daj lepo da racunamo od pocetka. Ko igra ovo redovno, sigurno nece zakasniti na GW1, a posle je nebitno kada ce se ukljuciti u ligu.
 
što se mene tice isto od GW1
 
Naravno, pola sata pred deadline sednem da pogledam sta treba promeniti jer posle prvog namestanja skoro nista nisam pipnuo.
5 minuta pred deadline da sacuvam tim, puca sajt i puca i puca, zamalo srcku nisam dobio 😄
Srecom koristim FFM aplikaciju koja mi je potvrdila da su transferi ipak prosli (nadam se), pa sam preko nje uspeo i izmene u timu da odradim (opet se nadam).
 
Srecno ja zaboravih da proverim ovu temu mislio sam da ce automatski biti obnovljena liga :/
 
Hah, ja tek sada izvalio da nisam ušao u ligu 😄

Ostaćeš prvi jer kao 80% igrača imam 26 poena.
 
Pridruzio sam se i ja.
Vec sam se toliko iznervirao jer mi nekom magijom Haland, ne samo da nije kapiten, vec je ostao na poslednjoj izmeni.
 
Nazad
Vrh Dno