Šta je novo?

FPL

Cisto eto malcice da ozivim temu i da dam jedan (y)Administratorima.

Biti u top 10k je zaista veliki uspeh, a ti se vec 10ak kola vrtis oko tog ranga i nadam se da ces uspeti da doguras makar do top 5k :)
 
Ja se trudim da smanjim prednost, ali čini mi se da ovo kolo gubim drugu poziciju u Bench ligi. :)
 
Ma samo 100 poena, nije to nista 😄

Inace, izgleda ce me poslusati, ode na top 7k 🤯
 
Jedno kolo ne ubodes kapitena i lako moze da se promeni situacija...

Samo naravno, treba rizikovati sa kapitenom posto uglavnom vecina nas ide na siguricu. Tipa proslo kolo Toney sto je bio i logican izbor zbog cinjenice da je igrao dve utakmice.
 
Video sam solidno primera gde su birali nekog od srednjaka iz Brighton-a, ali da, Toney je nekako bio najlogicnija opcija. Mada koliko puta me je ta najlogicnija opcija ukanalila, ovo kolo je vrhunski proslo.
 
Dobro, ni oni nisu lose prosli ako su uzeli Mitomu ili March-a... proslo kolo su generalno svi tu nekako izjednaceni sa kapitenom jer svi su tu bili na oko 10-13 bodova.

Ali zato masa njih ce morati da kombinuje i ide u minus jer masa igraca ne igra ovo kolo. Ja sam se delimicno spremio na to vec proslo kolo pa sam otisao na -8.
 
Ne zaboraviti Mac Allistera :)

Ja sam inace isplanirao tako da za ovo kolo odradim transfer (bez minusa) i igram sa 10 igraca, a onda mi za ono tamo kolo ostaju svi koji trebaju plus cu zameniti jednog, mozda dva i vrh.

Najverovatnije ni necu ici u minus ni za to kolo, ali eto cisto da se ogradim :)
 
Za drugo mesto je otvorena trka i svasta moze da se desi, prvo je vec kaparisano :D

Ko ubode sad za ovo duplo kolo postavu i kapitena moze svasta da napravi
 
Ima jos 10 kola... svasta tu moze generalno da se desi, tako da ne bih bas rekao da je prvo kaparisano. :)
 
Nista nije gotovo, ali deluje poprilicno rešeno sto se prvog mesta tice. Admini bi bas morali da unakaze ostatak sezone, pa da mi ostali imamo šanse. Evo ja koji sam trenutno drugi, morao bih da guram 10 poena više po kolu samo da bih se izjednačio, a to nije bas lako protiv nekoga ko je poprilično jak igrač.

Svakako, nadamo se što boljem ishodu, a ja se nadam da cu opet uspeti da se uguram u top 100k.

PS, stari računovođo, koja ti je to aplikacija na kojoj gledas ligu?
 
Pa da je sve moguce, sam ja cist primer... do pre 2-3 kola sam bio na drugom mestu, bezao ostalima za 40-50 poena. A prvo mesto je meni bezalo isto nekih 50-60.

Sad pao na trece mesto i sve je moguce, cak i ovi na 10om mestu da me stignu. :LOL: A prvo mi sad bezi vise od 100 poena. :rolleyes:
 
Ja kako sam lose krenuo sezonu, ono nije bilo realno. Sad sam vec nadomak 200k i nadam se da cu nastaviti ovako.
 
Mislim da sam ga koristio ranije. Mislim, ima milion alata, cak sam ja hteo da napravim nesto, doduse ne bas klasican alat vec malo drugacija verzija same igre.
 
Hoce li biti i ove sezone?
Ne znam ko je pravio do sada ligu...

Ja tek treba da "registrujem" ekipu, kada to odradim mogu i ja napraviti novu "Benchmark" ligu za 23/24.
 
Meni sve jedno, mada realno ne vidim razlog da ne bude lige.

Ja napravih tim cim je moglo, od tada nista pipnuo, sem juce kad na brzaka zamenio dva igrača koji sigurno neće igrati.
 
Zesus i Nkunku? :)

Ja cu napraviti ovih dana ekipu pa ako ne bude lige do tad, napravicu ja...
 
Jesus je leteo zbog bese 25% (i neki jeftini napadač) . Trenutno Watkins umesto njega, ali verovatno će ići malo konretnije izmene ovih dana.
 
Dok se ne vidi sta ce biti sa Kejnom svasta nesto moze da se promeni iskreno. Jos mi je nekako rano da sastavljam tim
 
Pa nema tu rano, sledeci vikend krece... :) Da se ima barem okosnica, do tada ce se svakako jos menjati. Ja jos nemam ni ime tima! :D
 
Pa dzaba mi okosnica kad se gomila stvari menja. Evo Sances ce verovatno u Celzi, Raya u Arsenal i samim tim sam osakacen za izbor golmana :D
Sto se tice napadackog dela, ako ostane Kejn onda njega, ako ne ostane onda Sona i te pare preliti mozda na Salaha (mada mi je Bruno vec 2 sezone u prvom kolu donosio dosta poena).
Za City nisam pametan sta raditi, ako i oni dovuku novo krilo (Olisea iz CRY npr) onda je opet pitanje koga odabrati - mislim da Alvarez - Haland kombo u prvih par kola moze da bude dobra opcija jer je Marez otisao a KDB povredjen...
 
Ma Haland ce igrati non stop, verujem i Stones/Dias - bar dok se ne zahukta LS
 
Ma znam, malo se salim, mada sa tim ludakom nikad nisi bas 100% siguran. Mislim, dovoljno govori to sto verujes da ce 2-3 igraca biti sigurica. Doduse, tu bih ubacio i Edersona.
 
Ja čekam da neko napravi ligu. KDB je velika nepoznanica, ne može se zaključiti da li je zdrav ili ne pa sam odlučio da ga zaobiđem u prvom kolu.

Skockao sam tim, Jesus će sada da leti zbog povrede, a za zamenu nema puno opcija do 8M.
 
jel bi bilo negativnih poena da sam doveo Jesusa i da sada hocu da ga zamenim,pre pocetka prvog kola???
 
Zašto se samo ne obnovi liga nego svake godine kreiramo novu? Znam i da je bilo ovo pitanje ali eto, i dalje se pitam :)
 
Nazad
Vrh Dno