Šta je novo?

FPL

Mislim da ćemo 85% imati iste igrače. Ko sada ubode differentials alal mu ... :D
 
U jednoj placenoj sam ligi, ufur je 2000din, a na kraju sezone prva tri mesta dobijaju 60%, 30% i 10% od ukupne uplate. Naravno, iznos nagrada ce zavisiti od broja ljudi u ligi.

Liga je prvi put krenula prosle sezone, a za ovu sezonu nas trenutno ima skoro 20. U ligu moze da se upadne do pocetka drugog kola, tako da ima jos nedelju dana fore.

Ako je neko zainteresovan, moze u privatnu poruku da mi posalje broj telefona, pa cu ga ubaciti u viber grupu koju drzi ortak koji je i organizovao celu pricu i kome idu uplate za ligu, a on vam posle uplate posalje kod za ligu. Naravno, u slucaju da budete u top 3, on vam na kraju sezone i uplati iznos za mesto koje osvojite.

Cisto da napomenem da ima i iskusnijih u ligi, tako da ne ocekujte da se prosetate do prva tri mesta i lako uzmete kintu, sem ako i vi niste iskusni, a kao i uvek imate malo vise srece od ostalih :)

P.S. od ljudi koje znam sa foruma, djurkas je vec u ligi, na moje iznenadjenje jer nisam ocekivao :cool:
 
Ovo je bilo teško "promašiti", jedino onaj ko je hteo nešto da "eksperimentiše". 😆
 
Auuu, da mi je neko pricao, ne bih mu verovao da je zadnja poruka u temi jos iz avgusta 😮

Nego, reko da cestitam Djurkasu, iskidao je ovo kolo (mada i inace kida), mislim da nema vise sile da ga stignem sem ako se ne znam sta desi 😄😭
 
Već nedelju dana "sklapam tim" i na kraju vidim da će svi prvo kolo igrati u gostima. :LOL:

Dajte kod za ligu, ko to beše pravi?
 
Cene igraca svake godine sve vece, bice muka sklopiti tim ove sezone.
 
Ucestvuje se, samo da neko ko je pravio ligu prosle godine, obnovi i za ovu (da ne pravimo novu ligu svake godine).

@djurkash, vidim da si ti pravio ligu za proslu sezonu, pa bi bilo lepo da je obnovis, hvala :)
 
Napravio sam novu, čisto za one koji neće da igraju ove sezone
Kod: w4r3lx
 
Poslednja izmena:
Je l' liga bese free?
 
Naravno...Probali smo sa nekim čipovima prošle, ali bilo malo zainteresovanih. Ja probao da kontaktiram Pecu i za neku simboličnu nagradu za pobednika, neki Benchmark branded proizvod makar ali nije bilo odgovora...
 
super, upao sam i ja kao Šomerzbi :D
 
Prikljucijem se i ja uskoro, treba samo napraviti ekipu prvo… a za to mi treba vreme tj pre svega mir i tišina! :)

Jel neko igrao ovu Draft verziju, šta podrazumeva? To ide draft pred svako kolo ili igraš celu sezonu?
 
Prikljucijem se i ja uskoro, treba samo napraviti ekipu prvo… a za to mi treba vreme tj pre svega mir i tišina! :)

Jel neko igrao ovu Draft verziju, šta podrazumeva? To ide draft pred svako kolo ili igraš celu sezonu?
Ma, autopick, i onda 2-3 dana pred početak mozgaj, nema smisla sada trošiti vreme, još ima prijateljakih i transfera da se obave
 
Napravio sam novu, čisto za one koji neće da igraju ove sezone
Kod: w4r3lx
ko nece da igra, nece ni biti u ligi, ko igra, a nece da bude u ligi, moze da izadje iz lige ;)

Prikljucijem se i ja uskoro, treba samo napraviti ekipu prvo… a za to mi treba vreme tj pre svega mir i tišina! :)

Jel neko igrao ovu Draft verziju, šta podrazumeva? To ide draft pred svako kolo ili igraš celu sezonu?
Koliko se secam, dogovori se vreme kad se prvi put prave timovi, jer naizmenicno biramo igrace (npr krece prvi draft u 20h veceras i biramo naizmenicno nekim redom dok svi ne izaberu svojih 15), a posle se valjda rade transferi za preostale igrace koje niko nije kupio ili se trampis sa nekim iz lige. Znaci, jedan igrac moze da bude samo u jednom timu, a ako se dobro secam nema ogranicenja u novcu.

Generalno nije losa fora, ali nisam siguran da bih igrao... Prosli put sam pre par godina probao i batalio posle par kola.
 
Poslednja izmena:
^ pa ulogujes se na zvanicnu stranicu, tamo mora da je ima :)
 
usao u ligu,trebali smo skupiti nesto simbolicno cisto pobednika da obradujemo na kraju sezone.
 
U pa sad nas ima dosta više čini mi se nego prošle godine.
 
Upascu i ja. Nisam obracao paznju i znao da ima :)

Mada ce morati uskoro da radi WC. Nalupetao sam se zestoko za tim.
 
Hattrick!
Borussia Dortmund Football GIF by Dan Leydon
 
Nazad
Vrh Dno