Šta je novo?

FPL

Moze i za FPL, moze i za EP. :)
 
za EP svakako sad ne bih, a sa FPL moze ako bude neka ok organizacija, mislim zbog kinte i svega oko toga.
 
za EP svakako sad ne bih, a sa FPL moze ako bude neka ok organizacija, mislim zbog kinte i svega oko toga.
Pa ne dajemo po 500 evra :)

5 ljudi ako bude bilo, bice ok u paid. Kakvu organizaciju ocekujes, da se kutija ili Peca cimaju oko toga… ili duke :)
Evo ti organizuj, napravi ligu i svako ko te sa foruma kontaktira i uplati ti 1000 dinara ti njemu posaljes kod lige. Ovde obavestavas sve javno itd. Ili kako mislis sam da treba, sam napravi i organizuj i tad ce valjda biti ok organizacija. Mislim oko kinte, ipak su igri par crvendaca :)
 
Nebitno je da li je 500 din ili 500e, jednostavno nemam nesto naviku da na slepo dajem kintu nekom, a jednom davno sam se i opekao na tu neku foru, pa sam malo obazriviji... Evo svakako sada ne planiram da ulecem u paid lige, pa ko zeli neka se organizuje kako mu odgovara 😎
 
evo ja napravih euro 2020/1 ligu, pa ko zeli neka ulece :)

Kod lige: 588RWOEA05
 
samo da dodam da ovo pocinje za 3 dana, tako da ko zeli da igra, morace malo da pozuri :)
 
Momci ,kakva je situacija, da vidimo ima li nas bar 10 za narednu godinu, da pokrećemo priču?
 
Racunajte i na mene.
 
Usao sam i ja u ligu.
 
Igram i ja, mislio sam da će liga automatski da se obnovi.

Edit: Upao. Generisao sam auto tim, pa ću natenane da se pozabavim s tim (uz talase mora nadam se :D).
 
Upao i ja
 
Pisao sam Peci na mail, ako bude prostora da obezbedi neku sitnicu za nagradu, videćemo, valjda je u Barseloni trenutno...Dirketna poruka preko foruma ne ide , verovatno je onemogućio, pa se nadam da nisam pogrešio adresu, nemam njegov mobilni...
 
Ušao...
"The Unf**kables" ;)
Takođe sam i za to da budu neke simbolične uplate, a i simbolične nagrade.
 
Slažem se, ako ne bude ništa od ovoga sa Pecom, ostali?
 
Mozemo i mi sto do sada nismo igrali bench ligu? Nadam se da moze tako da su Trotters Inc. tu.
 
Odbijen mi je pobednički naziv ekipe...tako da smo sad "Đilkoši" 🥳
Da li se zna ko će biti banka, ako budemo uplaćivali kotizaciju za učešće ?
 
Nazad
Vrh Dno