Šta je novo?

FPL

FFM pro, ne mogu bez nje, inače si imao sreće, pre par godina je toliko kostala, sada je ipak malo skuplja...Po meni i dalje vredi, pratim šta prave od pomoćnih appova, još joj nijedna nije ni blizu...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
jao ima milion tih aplikacija sa svakakvim statistikama...

@djurkash, dada znam da je sad skuplja, tipa 10ak dolara ako se dobro secam... znam da se neki ljudi bune da je bezveze, meni je bas dobra... jedino sto mi se ne svidja je sto im rezultati malcice kasne u odnosu na zvanicne kad traju tekme, ali dobro, nije strasno...
 
Rano je za predloge, za novu sezonu ali mogli bi za sledeću sezonu da napravimo "H2H". Igram na "Garaži" obe i ova "H2H" mi deluje zanimljivo.
 
I Draft da napravimo obavezno.
 
Moze oba... Igram neki H2H ove sezone i OK je fora... Doduse, draft zahteva vise paznje jer je potpuno novi tim u pitanju, dok za H2H moze isti tim da se koristi.
 
Pa može, ali su u prednosti oni koji igraju samo H2H. Na primer, u H2H možeš da poptuno promeniš ekipu ako nisi zadovoljan, žrtvujući samo 3 boda.
 
Da se slozimo oko toga da uslov u h2h bude ucestvovanje u bench klasik ligi...

Pa nek menja svako kolo ko hoće za -60 :)

Draft je zanimljiv, posebno sad u ovo doba sezone barem za mene koji sam u donjem domu klasika :)
 
Šteta, ko zna kakve će biti naredne sezone PLa i FPLa u svetlu ove nove ESL...
 
Vrh video, moram da napravim za jos neke lige... Eh da mi Dallas nije bio na klupi proslo kolo 😄
 
^ Ja zaboravio da promenim proslo kolo i ostao mi kapiten :D
 
Eto... A meni sad opet kad skuca 10+ poena na klupi, a Dawson u timu sa -3 poena...
 
Blizu je kraj naše lige...Da vidimo sledeće godine da pitamo Pecu da sponzoriše sa nekom sitnicom, odnosno da vidimo sa Motorolom, Asusom i sličnima sa kojima Bench ima saradnju...Neka sitnica, da bude interesantnije...
Igram lokalnu ligu koju sponzoriše Oktagon Bet, daju nedeljno 2K free bet mesečno 10K i finalno videćemo, sve je u pitanju free bet. Inače se ne kladim, ali sad sam morao , da se ne baci...
 
Pa možemo i mi da damo, svako po 1k za ucesce😀
Ne mislim da je to dobra ideja, iz razloga što bi smanjilo broj učesnika, a možda bi sa druge strane dovelo neke sa strane, koji nisu drugari članovi...Zato je bolje možda da bude u istom kontekstu, neki sitan gadget ili slično, ali videćemo...Možemo da pričamo svakako na ovu temu, kad dođe vreme...
 
moze Bench-free i Bench-paid liga :D

salu na stranu, pa ne bi bilo lose.... nego ti sad video da te krenulo, pa kao sto da ne osvojis nesto? :D
 
Za manje od mesec dana je EP, bice fantasy, pa ako nemate pametnija posla, mogli bismo da napravimo ligu i za to :)
 
EP je zapravo prvi fantasy koji sam igrao, "daleke" 2016te. Malo je drugaciji fazon sa poenima, tj nema bonus poena niti cipova, tj bar ih nije bilo kad sam zadnji put igrao uefin fantasy. Ima i LS, ali traje vecno i ogromne su pauze, brdo puta zaboravim i da postoji.
 
  • Like
Reagovanja: M J
EP je zapravo prvi fantasy koji sam igrao, "daleke" 2016te. Malo je drugaciji fazon sa poenima, tj nema bonus poena niti cipova, tj bar ih nije bilo kad sam zadnji put igrao uefin fantasy. Ima i LS, ali traje vecno i ogromne su pauze, brdo puta zaboravim i da postoji.
Ovaj za EP je dobar, ne moze da se zaboravi. Mesec dana traje i kraj :)
 
Прави лигу и подели линк. Нисам играо до сада ЕП.

Рекао бих да је ово међу првих 5 (7) коначан поредак. Мислим да већ може да се честита победнику. :)

1621287889786.png
 
Pridružujem se čestitkama verovatnom šampionu.
Što se mene tiče, zadovoljan sam drugim mestom (ukoliko na kraju bude drugo) :oops:
Slažem se takođe sa idejom da organizujemo ili neke nagrade ili da nam bude paid liga. U bilo kom slučaju, morali bi se dogovoriti na vreme oko nekih pravila, kako bi izbegli eventualna nameštanja i dogovaranja.
 
ja napravih neki EP tim, pojma nemam sta sam uradio :eek::D u fazonu sam da nemam pojma ni ko ce igrati za koju repku (pogotovo ove nepoznatije ekipe), pa nesto bauljam po igracima.
 
I ja sam za paid, ulaz 1k. Mislim da je to ok. Uglavnom bliži se polako, pa ako ima još zainteresovanih za paid, mogli bi polako da napravimo ligu, iskljucivo za clanove.
 
Nazad
Vrh Dno